رفتن به بالا
  • دوشنبه - 10 مرداد 1401 - 13:34
  • کد خبر : ۱۲۹۵۹
  • چاپ خبر : محمد جواد صفری : هدف نهایی ام کسب مدال طلای کارته آسیا و جهان است

محمد جواد صفری : هدف نهایی ام کسب مدال طلای کارته آسیا و جهان است

محمد جواد صفری دارنده ۴ مدال طلای رقابت های کاراته وان و مسابقات قهرمانی کشور گفت: هدف نهایی ام حضور در تیم ملی بزرگسالان و کسب طلای آسیا و جهان است. به گزارش یاریزان؛ پرونده مسابقات کاراته قهرمانی ایران (انتخابی تیم های ملی پایه) جمعه در گلستان و زنجان بسته شد. با پایان این مسابقات و همچنین سه مرحله رقابت های کاراته وان، آمار و ارقام اعلام شده از سوی سازمان لیگ و مسابقات نشان می دهد در بخش پسران محمد جواد صفری (رده سنی جوانان) و در بخش دختران فاطمه زهرا سعید آبادی (رده سنی جوانان) تنها ورزشکارانی هستند که موفق به کسب ۴ مدال طلا شده اند. محمد جواد صفری ورزشکار کرمانشاهی در خصوص این موفقیت گفت: خیلی خوشحالم که این موفقیت بزرگ را بدست اوردم، قبل از شروع مسابقات تصور نمی کردم چنین نتایجی کسب کنم اما لطف خدا شامل حالم شد و توانستم با زحمات مربیان سه طلا در کاراته وان و یک طلا در مسابقات قهرمانی کشور از ان خود کنم. وی افزود: در تمام رده های سنی بخش پسران، من تنها ورزشکاری بودم که توانستم ۴ طلا کسب کنم. از این بابت خیلی خوشحالم اما باور دارم کارم در کاراته تازه شروع شده است و باید تمریناتم را بیشتر از قبل کنم تا ان شا الله به عضویت تیم ملی جوانان درآیم. صفری ادامه داد: کاراته را از سال ۹۳ در کرمانشاه زیر نظر آقایان فرهادی و حیدری شروع کردم. در تمام این سالها تلاش کردم تمریناتم را به صورت منظم دنبال کنم تا کم کم به سطح نخست کاراته ایران برسم. خدا را شکر فعلا عملکرد خوبی داشته ام ولی مهمتر از همه اینها کسب مدال در رده بزرگسالان و رسیدن به تیم ملی است. کاراته کای کرمانشاهی در پایان یاداور شد: هدف نهایی ام حضور در تیم ملی بزرگسالان و کسب طلای آسیا و جهان است. میدانم این مسیر سخت و دشوار است ولی باید تمام تلاشم را به کار بگیرم تا به هدفی که برای خود ترسیم کرده اند، دست یابم.

محمدجواد صفری دارنده ۴ مدال طلای رقابت های کاراته وان و مسابقات قهرمانی کشور گفت: هدف نهایی ام حضور در تیم ملی بزرگسالان و کسب طلای آسیا و جهان است.

تبلیغ کانال کاریابی و استخدامی فرصت شغلی شغل پیدا کردن ایلام آذربایجان غربی کردستان کرمانشاه تهران

محمد جواد صفری دارنده ۴ مدال طلای رقابت های کاراته وان و مسابقات قهرمانی کشور گفت: هدف نهایی ام حضور در تیم ملی بزرگسالان و کسب طلای آسیا و جهان است.

به گزارش یاریزان؛ پرونده مسابقات کاراته قهرمانی ایران (انتخابی تیم های ملی پایه) جمعه در گلستان و زنجان بسته شد. با پایان این مسابقات و همچنین سه مرحله رقابت های کاراته وان، آمار و ارقام اعلام شده از سوی سازمان لیگ و مسابقات نشان می دهد در بخش پسران محمد جواد صفری (رده سنی جوانان) و در بخش دختران فاطمه زهرا سعید آبادی (رده سنی جوانان) تنها ورزشکارانی هستند که موفق به کسب ۴ مدال طلا شده اند.

محمد جواد صفری ورزشکار کرمانشاهی در خصوص این موفقیت گفت: خیلی خوشحالم که این موفقیت بزرگ را بدست اوردم، قبل از شروع مسابقات تصور نمی کردم چنین نتایجی کسب کنم اما لطف خدا شامل حالم شد و توانستم با زحمات مربیان سه طلا در کاراته وان و یک طلا در مسابقات قهرمانی کشور از ان خود کنم.

وی افزود: در تمام رده های سنی بخش پسران، من تنها ورزشکاری بودم که توانستم ۴ طلا کسب کنم. از این بابت خیلی خوشحالم اما باور دارم کارم در کاراته تازه شروع شده است و باید تمریناتم را بیشتر از قبل کنم تا ان شا الله به عضویت تیم ملی جوانان درآیم.

صفری ادامه داد: کاراته را از سال ۹۳ در کرمانشاه زیر نظر آقایان فرهادی و حیدری شروع کردم. در تمام این سالها تلاش کردم تمریناتم را به صورت منظم دنبال کنم تا کم کم به سطح نخست کاراته ایران برسم. خدا را شکر فعلا عملکرد خوبی داشته ام ولی مهمتر از همه اینها کسب مدال در رده بزرگسالان و رسیدن به تیم ملی است.

کاراته کای کرمانشاهی در پایان یاداور شد: هدف نهایی ام حضور در تیم ملی بزرگسالان و کسب طلای آسیا و جهان است. میدانم این مسیر سخت و دشوار است ولی باید تمام تلاشم را به کار بگیرم تا به هدفی که برای خود ترسیم کرده اند، دست یابم.

 

------------------------------------


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


کد اعلام وصول الکترونیکی