رفتن به بالا
  • پنجشنبه - 16 بهمن 1399 - 23:04
  • کد خبر : ۹۴۵۳
  • چاپ خبر : مجهزترین آکادمی پزشکی ورزشی ایران در کرمانشاه افتتاح می شود
با حضور دکتر سلطانی فر و دکتر نوروزی؛

مجهزترین آکادمی پزشکی ورزشی ایران در کرمانشاه افتتاح می شود

به گزارش یاریزان؛ با حضور دکتر مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان و دکتر غلامرضا نوروزی رییس فدراسیون پزشکی ورزشی مجهزترین آکادمی پزشکی ورزشی کشور روز جمعه ۱۷ بهمن ماه در کرمانشاه افتتاح می شود. صابر رحیمی مدیرکل ورزش و جوانان کرمانشاه با اعلام این خبر افزود: بزرگترین و مجهزترین آکادمی پزشکی ورزشی به مساحت ۱۵۰۰ متر و به منظور ارائه خدمات توانبخشی و فیزیوتراپی، درمانی، مشاوره های تغذیه و روانشناسی، ارتوپدی، تست های ورزشی در در حوزه ورزش قهرمانی و همگانی احداث شده است و در اختیار هیات پزشکی ورزشی استان کرمانشاه قرار خواهد گرفت.

با حضور دکتر مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان و دکتر غلامرضا نوروزی رییس فدراسیون پزشکی ورزشی مجهزترین آکادمی پزشکی ورزشی کشور روز جمعه ۱۷ بهمن ماه در کرمانشاه افتتاح می شود.

با حضور وزیر ورزش و جوانان، مجهزترین آکادمی پزشکی ورزشی ایران در کرمانشاه افتتاح خواهد شد.

به گزارش یاریزان؛ با حضور دکتر مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان و دکتر غلامرضا نوروزی رییس فدراسیون پزشکی ورزشی مجهزترین آکادمی پزشکی ورزشی کشور روز جمعه ۱۷ بهمن ماه در کرمانشاه افتتاح می شود.

صابر رحیمی مدیرکل ورزش و جوانان کرمانشاه با اعلام این خبر افزود: بزرگترین و مجهزترین آکادمی پزشکی ورزشی به مساحت ۱۵۰۰ متر و به منظور ارائه خدمات توانبخشی و فیزیوتراپی، درمانی، مشاوره های تغذیه و روانشناسی، ارتوپدی، تست های ورزشی در در حوزه ورزش قهرمانی و همگانی احداث شده است و در اختیار هیات پزشکی ورزشی استان کرمانشاه قرار خواهد گرفت.

این پروژه با زیربنای ۱۴۰۰ مترمربع تکمیل شده و فردا به بهره برداری خواهد رسید.

فرهمند سال افزون مسئول دفتر فنی اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه اعتبار صرف شده برای اجرای پروژه آکادمی پزشکی ورزشی کرمانشاه را چهار میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: برای تکمیل این پروژه به حدود دو میلیارد تومان اعتبار دیگر نیاز داریم.

وی تصریح کرد: این پروژه یکی از بزرگترین و مجهزترین پروژه‌های پزشکی ورزشی کشور است که در سه حوزه درمان ورزشکاران، آموزش و پژوهش ورزشی فعالیت خواهد داشت.

وی درخصوص آخرین وضعیت پروژه خانه جوان کرمانشاه هم گفت: این پروژه قرار بود سال گذشته افتتاح شود، اما به دلیل عدم تخصیص به موقع اعتبار تکمیل آن به تعویق افتاد.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه