رفتن به بالا
  • جمعه - ۲۳ آبان ۱۳۹۹ - ۱۹:۵۹
  • کد خبر : ۸۳۱۵
  • چاپ خبر : لیگ دسته یک والیبال مردان از شنبه آغاز می‌شود / جدال برای کسب سهمی
با اعلام فدراسیون؛

لیگ دسته یک والیبال مردان از شنبه آغاز می‌شود / جدال برای کسب سهمی

در نخستین روز تورنمنت والیبال ارومیه «جام دریاچه ارومیه»، تیم‌های شهرداری ورامین و فولاد سیرجان ایرانیان برابر شهرداری و آذرباتری ارومیه به برتری دست یافتند.

مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های دسته یک مردان کشور از فردا (شنبه) آغاز می‌شود تا تیم های شرکت کننده در این رقابت‌ها برای دو سهمیه لیگ برتر سال آینده به میدان بروند.

مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های دسته یک مردان کشور از فردا (شنبه) آغاز می‌شود تا تیم های شرکت کننده در این رقابت‌ها برای دو سهمیه لیگ برتر سال آینده به میدان بروند.

به گزارش یاریزان؛ بیست و نهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های دسته یک مردان ایران با حضور ۱۸ تیم در دو گروه مقدماتی به صورت متمرکز برگزار خواهد شد که مرحله نخست مسابقات، از روز شنبه ۲۴ آبان‌ماه آغاز می‌شود.

تیم‌های شهرداری جوان ارومیه، مس رفسنجان، سروقامتان همدان، مقاومت بسیج، ملوان تهران، مجتمع فولاد خراسان، اشتادسازه و هوادار تهران در گروه الف این مسابقات با هم رقابت خواهند کرد. مسابقات این گروه به میزبانی مشهد در دو سالن مهران و امبد زندگی برگزار می‌شود.

در گروه ب نیز تیم‌های رعد پدافند قم، سامسونگ جویبار، عقاب ملل اردبیل، پاس گرگان، صنایع اردکان، ایرانشید چالوس، خوش سیمای آمل و هوشیار تبریز به مصاف هم می‌روند. دیدارهای این گروه نیز به میزبانی اردبیل در دو سالن رضازاده و تختی برگزار خواهد شد.

تیم‌های شرکت‌کننده در لیگ دسته یک، روزهای ۲۴، ۲۵، ۲۷، ۲۸ و ۳۰ آبان‌ماه بازی دارند و روزهای دوشنبه و پنج‌شنبه ۲۶ و ۲۹ نیز استراحت خواهند داشت.

در این مرحله هر تیم پنج دیدار برگزار می‌کند و پس استراحتی دو هفته‌ای، برای ادامه مسابقات مرحله دوم دور رفت به شهر میزبان‌ جدید هر گروه که متعاقبا اعلام خواهد شد، سفر می‌کنند تا سه دیدار دیگر خود را پیگیری کنند.

برای مشاهده برنامه مرحله نخست دور رفت لیگ دسته یک مردان، روی لینک‌های زیر کلیک کنید.

Group-A برنامه دور رفت لیگ دسته یک والیبال گروه الف

Group-B برنامه دور رفت لیگ دسته یک والیبال گروه ب

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه