رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۱۷ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۶
  • کد خبر : ۸۷۶۵
  • چاپ خبر : لیگ دسته سوم فوتبال ایران با شرکت  ۶۵ تیم برگزار خواهد شد
با اعلام سازمان لیگ؛

لیگ دسته سوم فوتبال ایران با شرکت ۶۵ تیم برگزار خواهد شد

کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران برنامه هفته دهم تا پانزدهم مرحله دوم لیگ دسته سوم را در فصل جاری اعلام کرد.

با اعلام سازمان لیگ فوتبال ایران، اسامی ۶۲ تیم شرکت کننده در مرحله نخست لیگ دسته سوم در فصل ۹۹/۱۴۰۰ اعلام شد.

با اعلام سازمان لیگ فوتبال ایران، اسامی ۶۲ تیم شرکت کننده در مرحله نخست لیگ دسته سوم در فصل ۹۹/۱۴۰۰ اعلام شد.

به گزارش یاریزان؛ مرحله نخست لیگ دسته سوم در فصل ۹۹/۱۴۰۰ با اعلام امیرحسین فراهانی مسئول برگزاری این مسابقات در روز ۱۹ آذر قرعه کشی خواهد شد.

با استعلام سایت فرتاک ورزشی از سازمان لیگ اسامی ۶۲ تیم که به صورت رسمی ثبت شده اند و در قرعه کشی اسامی این تیم ها آورده خواهد شد معرفی شدند و در روزهای آتی ۳ تیم دیگر به لیگ دسته سوم اضافه و این لیگ با حضور ۶۵ تیم استارت خواهد خورد.

اسامی تیم هایی که با ارسال نامه ای بر اساس مکاتبات و تاییده های انجام شده نمایندگان استان ها که توسط هیات فوتبال های مربوطه به کمیته سازمان لیگ معرفی شده اند به شرح زیر است :

استان اردبیل: جام جم بیله سوار ، ذوب آهن اردبیل

استان آذربایجان شرقی : عقاب تبریز ، هرماس فاتح تبریز

استان آذربایجان غربی : کانیاو اشنویه ، کاویان نقده

استان کرمانشاه : ستارگان کرمانشاه

استان اصفهان : ون پارس نقش جهان ، فولاد صنعت اصفهان ، رضوانی اصفهان ، ستاره سرخ کاشان

استان البرز : ستارگان سیمرغ البرز ، برق آراء البرز ، مردانپاشا البرز

استان بوشهر : پیروزی نگین خورموج

استان تهران : شاهین تهران ، داماش تهران ، کیا پارس تهران ، شهید اورکی اسلامشهر ، نفت ایرانیان ، کیان تهران ، آکادمی کیا تهران ، نیکان مهر تهران

استان مازندران : دریای بابل ، شهرداری فریدونکنار ، دریای حربده محمود آباد ، شهروند رامسر ، مقاومت جویبار ، دماوند آمل

استان چهارمحال بختیاری : شاهین لردگان ، رز موکت بروجن

استان خراسان رضوی : شریعت نوین مشهد ، آسمان مشهد

استان خراسان شمالی : پیام انتظار بجنورد

استان خراسان جنوبی : بادامک قائن خراسان جنوبی

استان خوزستان : فرهنگ رامهرمز ، پرسپولیس دزفول ، خلیج فارس بندرماهشهر ، استقلال اهواز ، کارون اروند خرمشهر

استان سمنان : سیمان شاهرود

استان زنجان : آریا مینو خرمدره

استان سیستان و بلوچستان : نماینده زاهدان

استان فارس : استوک مرودشت ، عقاب شیراز

استان قم : سوهان محمد قم

استان قزوین : سفیرنوین آبیک

استان کهگیلویه و بویراحمد : شهدای ایل بهمئی

استان کردستان : شهدای گروس بیجار ، هیات فوتبال قروه

استان کرمان : امید آوران مشیز کرمان

استان گیلان : سردار جنگل صومعه سرا

استان گلستان : استقلال علی آباد

استان لرستان : شهرداری بروجرد

استان مرکزی : آلومینیوم پارس ساوه

استان همدان : گرین کشاورز نهاوند

استان هرمزگان : خلیج فارس میناب ، هرنگ جوان بستک ، فولاد هرمزگان

استان یزد : سنگ آهن بافق یزد

استان ایلام : شهدای چوار ایلام

کیش : استقلال کیش

همچنین گفتنی است در حال حاضر استان های تهران با ۸ نماینده مازندران با ۶ نماینده ، استان خوزستان با ۵ نماینده ، استان اصفهان با ۴ نماینده و استان های البرز و هرمزگان با ۳ نماینده بیشترین نماینده را در این مرحله از رقابت های لیگ دسته سوم فوتبال ایران را دارند.

استان های کردستان ، خراسان رضوی ، فارس ، آ.غ ، آ.ش ، چهارمحال و بختیاری و استان اردبیل هر کدام ۲ نماینده در این رقابت ها دارند.

سایر استان ها نیز با داشتن یک نماینده در این مرحله از رقابت ها شرکت خواهند و مرحله نخست لیگ دسته سوم در فصل ۹۹/۱۴۰۰ با شرکت ۶۵ تیم با پراکندگی جغرافیایی وسیع از ۷ دی ماه استارت خواهد خورد.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه