رفتن به بالا
  • یکشنبه - 21 آذر 1400 - 09:40
  • کد خبر : ۱۲۰۷۹
  • چاپ خبر : لیگ برتر والیبال جوانان ایران به میزبانی کاشان آغاز شد

لیگ برتر والیبال جوانان ایران به میزبانی کاشان آغاز شد

به گزارش یاریزان؛ اسامی ۲۵ والیبالیست دعوت شده از شهرستان های استان آذربایجان غربی جهت حضور در اردوی آماده سازی تیم والیبال جوانان این استان جهت اعزام به مسابقات کشوری به شرح زیر است : پست پاسور: ١. نیما نیکخو ٢.حمیدرضاخلیلی ٣. سالار اسماعیلی ۴. محمد عزیزی پست دریافت قدرتی : ١. مبین شیری ٢. هومن شرقی ٣. فرشاد اوصالو ۴. محمد جان عمو ٥. پارسا حیدری ۶. امیر مبین باجلانی ٧. حسین علیزاده ٨. علی صفارو ٩. مبین شریفی پست سرعتی زن : ١. متین محمدزاده ٢. پارسا جان ٣. سیناقنبرزاده ۴. محمد یوزباشی ٥. ظفررحیمی پست لیبرو : ١. امیررضا رزاقی ٢. آرین دستی ٣. مبین مجرد ۴. امیرحسین شیری پست قطر پاسور : ١. نعمت جعفری ٢. علی فرزانه ٣. فرهان یکان مطلق بازیکنان شهرستانی فقط با معرفی نامه رسمی از هیات والیبال شهر مربوطه حق شرکت در تست انتخابی را خواهند داشت.

لیگ برتر والیبال ایران در رده سنی جوانان از عصر روز گذشته، شنبه ۲۰ آذرماه با حضور ۱۲ تیم در کاشان آغاز شد. به گزارش یاریزان؛ مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر رده سنی جوانان سال ۱۴۰۰ جام «سردار دل‌ها» از امروز شنبه به میزبانی کاشان آغاز شد و تا روز دوشنبه ۲۹ آذرماه ادامه دارد. […]

لیگ برتر والیبال ایران در رده سنی جوانان از عصر روز گذشته، شنبه ۲۰ آذرماه با حضور ۱۲ تیم در کاشان آغاز شد.

به گزارش یاریزان؛ مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر رده سنی جوانان سال ۱۴۰۰ جام «سردار دل‌ها» از امروز شنبه به میزبانی کاشان آغاز شد و تا روز دوشنبه ۲۹ آذرماه ادامه دارد.

در این رقابت‌ها ۱۲ تیم شرکت کردند که مسابقات مرحله مقدماتی را در دو گروه زیر پیگیری خواهند کرد:

گروه یک – سالن تختی: سایپا، شهرداری گنبد، آذرباتری ارومیه، شهرداری ارومیه، راه‌یاب ملل مریوان و مس رفسنجان

گروه دوم – سالن اردهال: فولاد سیرجان، شهداب یزد، لبنیات هراز آمل، پاس گرگان، پیکان و فولاد مبارکه سپاهان اصفهان

 

شایان ذکر است در نخستین روز رقابت‌های لیگ برتر والیبال جوانان ایران، شش دیدار برگزار شد و نتایج زیر به دست آمد:

سایپا ۳ – شهرداری گنبد صفر (۲۵ بر ۱۳، ۲۵ بر ۱۸ و ۲۵ بر ۲۲)

آذرباتری ارومیه ۳ – شهرداری ارومیه صفر (۲۵ بر ۲۰، ۲۵ بر ۱۷ و ۲۷ بر ۲۵)

راه‌یاب ملل مریوان ۳ – مس رفسنجان یک (۲۱ بر ۲۵، ۲۸ بر ۲۶، ۲۵ بر ۲۲ و ۲۵ بر ۱۷)

فولاد سیرجان ۳ – شهداب یزد یک (۳۰ بر ۲۸، ۲۵ بر ۱۷، ۱۳ بر ۲۵ و ۲۵ بر ۲۰)

لبنیات هراز آمل یک – پاس گرگان ۳ (۲۵ بر ۲۳، ۲۰ بر ۲۵، ۱۹ بر ۲۵ و ۱۵ بر ۲۵)

پیکان ۳ – فولاد مبارکه سپاهان یک (۲۵ بر ۲۳، ۲۵ بر ۲۱، ۲۲ بر ۲۵ و ۲۵ بر ۱۴)

احمد دامغانی نژاد به عنوان نماینده سازمان لیگ در این رقابت‌ها حضور دارد و فریبرز مرادیان، رمضانعلی عزیزی، علیرضا گیلانی و مرتضی فاخران ناظران فنی مسابقات هستند.

علی‌اصغر حاجی‌کاظمی به عنوان ناظر داوری بر این رقابت‌ها نظارت دارد و سعید واعظی، محمد هاشم‌اف، محمدرضا عزیزیان، علیرضا پوردهقان، محمد وحید مهرپور، احمد سرمست، مجتبی نعمتی، صادق رضایی و محمد آقایی داوران این مسابقات هستند.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه