رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 12 بهمن 1401 - 20:05
  • کد خبر : ۱۵۱۰۶
  • چاپ خبر : لیگ برتر والیبال آقایان ایران ؛ نتایج کامل هفته بیست‌وسوم / صعود هفت تیم قطعی شد

لیگ برتر والیبال آقایان ایران ؛ نتایج کامل هفته بیست‌وسوم / صعود هفت تیم قطعی شد

کمال قریشی بازیکن تیم والیبال راهیاب ملل مریوان گفت: زیبایی والیبال به حضور تماشاگران است و هواداران تیم نیان هم در این دیدار فشار زیادی به ما وارد کردند. به گزارش یاریزان؛ هفته هشتم مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر مردان ایران روز چهارشنبه 18 آبان با هفت دیدار در شهرهای ارومیه، اصفهان، آمل، رفسنجان، یزد، تهران و مشهد پیگیری شد. کمال قریشی پس از شکست 3 بر یک تیم خود مقابل نیان الکترونیک مشهد اظهار داشت: ما بازی را خیلی خوب شروع کردیم و توانستیم در ست اول هم پیروزی شویم. در ادامه بازی هم عملکرد خوبی داشتیم اما بازیکنان با تجربه نیان مانند سید محمد موسوی و علیرضا بهبودی که بازیکنان خیلی بزرگی‌اند توانستند نتیجه و روند بازی را به نفع تیم مشهد تغییر دهند. وی ضمن خسته نباشید و تبریک به دو تیم، بیان کرد: دیداری زیبا را شاهد بودیم و تماشاگرانی که در سالن حضور داشتند از این مسابقه لذت بردند. هدف ما ارائه والیبال زیبا است و برد و باخت مسابقه در اولویت‌های بعد قرار دارد. قریشی عنوان کرد: آنالیز خیلی خوبی از نیان الکترونیک داشتیم و کادر فنی زحمت فراوانی برای این مسابقه کشیده بودند اما نیانی‌ها از ما بهتر بازی کردند، میزبان بودند و توانستند پیروز شوند. تماشاگران مشهدی فشار زیادی به ما وارد کردند. وی درخصوص حضور تماشاگران در مسابقات والیبال گفت: جذابیت و زیبایی مسابقه والیبال به حضور تماشاگران است. والیبال شهرهایی مانند گنبد، مشهد، آمل، ارومیه و … با حضور تماشاگران هویت و معنا دارد. قریشی با اشاره به مسابقات آینده راهیاب اظهار داشت: تیم ما برای حضور در هشت تیم و حتی چهار تیم بسته شده است. می‌جنگیم و تمام تلاش خود را می‌کنیم تا به هدف خود برسیم. سعی ما ارائه والیبال زیبا است.

تیم‌های مس رفسنجان، شهرداری گنبد، نیان الکترونیک خراسان، فولاد سیرجان ایرانیان، پاس گرگان، شهداب یزد و راه‌یاب ملل مریوان در هفته بیست‌وسوم لیگ برتر والیبال آقایان مقابل حریفان به پیروزی رسیدند.

Yarizan telegram Channel آدرس کانال تلگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

Yarizan page Instagram آدرس پیج اینستاگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

 

تیم‌های مس رفسنجان، شهرداری گنبد، نیان الکترونیک خراسان، فولاد سیرجان ایرانیان، پاس گرگان، شهداب یزد و راه‌یاب ملل مریوان در هفته بیست‌وسوم لیگ برتر والیبال آقایان ایران مقابل حریفان به پیروزی رسیدند.

 

 

------------------------------------

به گزارش یاریزان؛ هفته بیست‌وسوم مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر مردان ایران امروز (چهارشنبه ۱۲ بهمن) با هفت دیدار در شهرهای گرگان، اصفهان، ارومیه، گنبد، تهران، اردکان و سیرجان پیگیری شد.

تیم‌های مس رفسنجان، شهرداری گنبد، نیان الکترونیک خراسان، فولاد سیرجان ایرانیان، پاس گرگان، شهداب یزد و راه‌یاب ملل مریوان در بازی‌های این هفته مقابل حریفان به پیروزی رسیدند.

در پایان دیدارهای هفته بیست‌وسوم لیگ برتر مردان صعود تیم‌های هورسان رامسر، نیان الکترونیک خراسان، پاس گرگان و فولاد سیرجان ایرانیان به مرحله پلی‌آف قطعی شد.

https://instagram.com/80_shopbrand?igshid=NzZlODBkYWE4Ng==

پیشتر نیز صعود تیم‌های لبنیات هراز آمل، شهداب یزد و پیکان تهران قطعی شده بود تا در مجموع هفت تیم حضورشان در مرحله یک چهارم نهایی قطعی شود و پنج تیم نیز برای یک سهمیه پلی‌آف امید داشته باشند.

برای کسب یک سهمیه باقی مانده تیم‌های ایفاسرام اردکان و گیتی‌پسند اصفهان با ۱۰ برد شانس زیادی دارند، اما شهرداری گنبد، شهرداری ارومیه و راه‌یاب ملل مریوان نیز با ۹ برد و حتی مس رفسنجان با هفت برد برای صعود امید دارند.

 

نتایج کامل دیدارهای هفته بیست‌وسوم مرحله مقدماتی لیگ برتر والیبال آقایان ایران به قرار زیر است:

گیتی‌پسند اصفهان یک – مس رفسنجان ۳ (۲۰ بر ۲۵، ۲۵ بر ۱۹، ۲۲ بر ۲۵ و ۲۰ بر ۲۵)

شهرداری گنبد ۳ – سایپا تهران ۲ (۲۰ بر ۲۵، ۱۹ بر ۲۵، ۲۸ بر ۲۶، ۲۵ بر ۱۷ و ۱۵ بر ۶)

پیکان تهران یک – نیان الکترونیک خراسان ۳ (۲۵ بر ۱۷، ۲۳ بر ۲۵، ۲۴ بر ۲۶ و ۲۱ بر ۲۵)

ایفاسرام اردکان یک – راه‌یاب ملل مریوان ۳ (۲۱ بر ۲۵، ۲۵ بر ۲۰، ۲۰ بر ۲۵ و ۱۴ بر ۲۵)

فولاد سیرجان ایرانیان ۳ – هورسان رامسر یک (۲۵ بر ۲۰، ۲۵ بر ۲۰، ۲۳ بر ۲۵ و ۲۵ بر ۲۳)

پاس گرگان ۳ – لبنیات هراز آمل یک (۲۲ بر ۲۵، ۲۵ بر ۲۰، ۲۵ بر ۲۲ و ۲۵ بر ۱۵)

شهرداری ارومیه صفر – شهداب یزد ۳ (۱۶ بر ۲۵، ۱۷ بر ۲۵ و ۲۲ بر ۲۵)

 

جدول لیگ برتر والیبال آقایان ایران در پایان هفته بیست‌وسوم مرحله مقدماتی بدین شکل است:

شهداب یزد ۱۸ برد و ۵۰ امتیاز
لبنیات هراز آمل ۱۷ برد و ۴۹ امتیاز
پیکان تهران ۱۵ برد و ۴۷ امتیاز
هورسان رامسر ۱۴ برد و ۴۱ امتیاز
نیان الکترونیک خراسان ۱۳ برد و ۴۱ امتیاز
پاس گرگان ۱۳ برد و ۴۰ امتیاز
فولاد سیرجان ایرانیان ۱۳ برد و ۴۰ امتیاز
ایفاسرام اردکان ۱۰ برد و ۳۲ امتیاز
گیتی‌پسند اصفهان ۱۰ برد و ۲۹ امتیاز
شهرداری گنبد ۹ برد و ۲۵ امتیاز
شهرداری ارومیه ۹ برد و ۲۵ امتیاز
راه‌یاب ملل مریوان ۹ برد و ۲۴ امتیاز
مس رفسنجان ۷ برد و ۲۳ امتیاز
سایپا تهران ۴ برد و ۱۷ امتیاز


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


کد اعلام وصول الکترونیکی