رفتن به بالا
  • شنبه - 15 خرداد 1400 - 13:45
  • کد خبر : ۱۰۴۴۹
  • مشاهده :  603 بازدید
  • چاپ خبر : لطف الله نسبی: برنامه‌های نیما برای حضور در المپیک به فدراسیون ارائه شده است
برگزاری دو اردوی تدارکاتی در خارج از کشور؛

لطف الله نسبی: برنامه‌های نیما برای حضور در المپیک به فدراسیون ارائه شده است

فدراسیون تنیس روی میز ایران بصورت رسمی با پیشنهاد جمیل لطف الله نسبی سرمربی کردستانی تیم‌ ملی بزرگسالان این رشته موافقت کرد.

جمیل لطف الله نسبی سرمربی تیم ملی تنیس روی میز گفت: برنامه‌های نیما عالمیان برای حضور در المپیک توکیو به فدراسیون ارائه شده که بعد از حضور در لیگ و انتخابی تیم ملی در اردوی تدارکاتی مجارستان و سوئد شرکت می‌کند.

جمیل لطف الله نسبی سرمربی تیم ملی تنیس روی میز گفت: برنامه‌های نیما عالمیان برای حضور در المپیک توکیو به فدراسیون ارائه شده که بعد از حضور در لیگ و انتخابی تیم ملی در اردوی تدارکاتی مجارستان و سوئد شرکت می‌کند.

به گزارش یاریزان؛ جمیل لطف الله نسبی در گفت‌وگو با خبرگزاری میزان، درباره برنامه‌های تیم ملی تنیس روی میز برای حضور در المپیک اظهار داشت: اخیراً برنامه‌های نیما عالمیان برای حضور در المپیک توکیو به فدراسیون ارائه شده که نیما بعد از حضور در مسابقات لیگ و بعد از آن انتخابی تیم ملی که در بابل برگزار می‌شود در دو اردوی تدارکاتی در مجارستان و سوئد حضور پیدا خواهد کرد.

وی ادامه داد: اردوی مجارستان از ششم تیر ماه آغاز می‌شود و اردوی سوئد نیز که تیم ملی روسیه و سوئد هم در آن حضور دارند از ۱۱ تا ۱۷ تیرماه برگزار می‌شود و سپس نیما به ایران برمی‌گردد و در تهران اردوی داخلی ادامه پیدا می‌کند و در نهایت ۲۶ تیرماه نیز برای حضور در مسابقات المپیک به توکیو اعزام می‌شود.

سرمربی تیم ملی تنیس روی میز گفت: همزمان با اردوی نیما و نوشاد در ایران، اردویی هم برای آینده‌سازان تیم ملی تشکیل می‌شود. برنامه‌های تیم ملی تا بازی‌های آسیایی هانگژو چین که در سپتامبر سال ۲۰۲۲ برگزار می‌شود به فدراسیون ارائه شده است. در این برنامه پانزده اردو در نظر گرفته شده و ملی‌پوشان و آینده‌سازان تیم ملی جمعاً ۱۸۵ روز در اردو حضور خواهند داشت.

لطف الله نسبی تصریح کرد: در خلال این اردو‌ها حضور در مسابقات بین‌المللی هم در نظر گرفته شده که ملی‌پوشان در آن‌ها شرکت خواهند کرد و رنکینگ بین‌المللی خود را ارتقا خواهند داد. هدف از این برنامه‌ریزی حضور قدرتمند در مسابقات آسیایی قطر و بازی‌های آسیایی هانگژو و و همچنین حضور خوب در المپیک توکیو است.

سرمربی تیم ملی تنیس روی میز خاطر نشان کرد: فدراسیون با تمام توان خود از این اردو‌ها حمایت می‌کند و هدف کلی و نهایی فدراسیون پشتوانه‌سازی برای تیم ملی است.


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه