رفتن به بالا
  • یکشنبه - 6 خرداد 1403 - 16:41
  • کد خبر : ۱۷۹۰۴
  • چاپ خبر : قهرمانی پسران و دختران جوان ایران در مسابقات تنیس روی میز آسیای میانه

قهرمانی پسران و دختران جوان ایران در مسابقات تنیس روی میز آسیای میانه

دختران و پسران پینگ پنگ ایران با پیروزی مقابل تمامی حریفان ، قهرمان آسیای میانه شدند. به گزارش یاریزان؛ مسابقات تنیس روی میز قهرمانی آسیای میانه از ۴ لغایت ۶ خرداد با حضور تیم های ایران، ترکمنستان، قزاقستان، ازبکستان، قرقیزستان در دو بخش پسران و دختران به میزبان آلماتی قزاقستان برگزار شد. تیم ملی دختران و پسران جوانان تنیس روی میز ایران با پیروزی ارزشمند ۳ بر صفر در مقابل قرقیزستان ضمن کسب عنوان قهرمانی در منطقه آسیای میانه به رقابتهای قهرمانی آسیا نیز صعود کردند. در روز پایانی مسابقات آسیای میانه که به میزبانی قزاقستان برگزار شد، تیم ملی دختران تنیس روی میز ایران که در روز نخست موفق به شکست قزاقستان شده بود و در روز دوم ازبکستان را از پیش رو برداشته بود و صعود خود به قهرمانی آسیا را قطعی کرده بودند ، با پیروزی ۳ بر صفر در برابر قرقیزستان سومین حریف خود موفق به کسب عنوان قهرمانی این رقابت‌ها شدند. در این دیدار الینا رحیمی، فاطمه یاری و ستایش ایلوخانی با نتیجه مشابه ۳بر صفر به ترتیب برابر رامیدا، جاناییم و اروکه به برتری دست یافتند و پیروزی ایران را رقم زدند. همچنین تیم ملی پسران کشورمان نیز که در روز نخست موفق به شکست ترکمنستان و در دیگر دیدار قزاقستان را از پیش رو برداشته بودند، در آخرین دیدار خود صبح امروز در برابر قرقیزستان با اقتدار به برتری ۳ بر صفر دست یافتند . تیم ملی جوانان پسر کشورمان متشکل از نوید شمس،امیرمهدی کشاورزی، سامران کریمی و محمدرضا نشاطی با هدایت میعاد مکیف و تیم ملی دختران کشورمان متشکل از الینا رحیمی، ستایش ایلوخانی،فاطمه یاری و وانیا یاوری با سرمربیگری نسیم رنجبر در این رقابت‌ها حاضر بود. الینا رحیمی از مهاباد، وانیا یاوری از کرمانشاه در بخش دختران و سامران کریمی از سنندج در بخش پسران، قهرمانانی هستند که تاثیر بسزایی در آینده تنیس روی میز ایران خواهند داشت.

دختران و پسران پینگ پنگ ایران با پیروزی مقابل تمامی حریفان ، قهرمان آسیای میانه شدند.

Yarizan telegram Channel آدرس کانال تلگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

Yarizan page Instagram آدرس پیج اینستاگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

 

دختران و پسران پینگ پنگ ایران با پیروزی مقابل تمامی حریفان ، قهرمان آسیای میانه شدند.

به گزارش یاریزان؛ مسابقات تنیس روی میز قهرمانی آسیای میانه از ۴ لغایت ۶ خرداد با حضور تیم های ایران، ترکمنستان، قزاقستان، ازبکستان، قرقیزستان در دو بخش پسران و دختران به میزبان آلماتی قزاقستان برگزار شد.

 

------------------------------------

تیم ملی دختران و پسران جوانان تنیس روی میز ایران با پیروزی ارزشمند ۳ بر صفر در مقابل قرقیزستان ضمن کسب عنوان قهرمانی در منطقه آسیای میانه به رقابت های قهرمانی آسیا نیز صعود کردند.

در روز پایانی مسابقات آسیای میانه که به میزبانی قزاقستان برگزار شد، تیم ملی دختران تنیس روی میز ایران که در روز نخست موفق به شکست قزاقستان شده بود و در روز دوم ازبکستان را از پیش رو برداشته بود و صعود خود به قهرمانی آسیا را قطعی کرده بودند ، با پیروزی ۳ بر صفر در برابر قرقیزستان سومین حریف خود موفق به کسب عنوان قهرمانی این رقابت‌ها شدند.

در این دیدار الینا رحیمی، فاطمه یاری و ستایش ایلوخانی با نتیجه مشابه ۳بر صفر به ترتیب برابر رامیدا، جاناییم و اروکه به برتری دست یافتند و پیروزی ایران را رقم زدند.

https://instagram.com/80_shopbrand?igshid=NzZlODBkYWE4Ng==

همچنین تیم ملی پسران کشورمان نیز که در روز نخست موفق به شکست ترکمنستان و در دیگر دیدار قزاقستان را از پیش رو برداشته بودند، در آخرین دیدار خود صبح امروز در برابر قرقیزستان با اقتدار به برتری ۳ بر صفر دست یافتند .

تیم ملی جوانان پسر کشورمان متشکل از نوید شمس،امیرمهدی کشاورزی، سامران کریمی و محمدرضا نشاطی با هدایت میعاد مکیف و تیم ملی دختران کشورمان متشکل از الینا رحیمی، ستایش ایلوخانی،فاطمه یاری و وانیا یاوری با سرمربیگری نسیم رنجبر در این رقابت‌ها حاضر بود.

الینا رحیمی از مهاباد، وانیا یاوری از کرمانشاه در بخش دختران و سامران کریمی از سنندج در بخش پسران، قهرمانانی هستند که تاثیر بسزایی در آینده تنیس روی میز ایران خواهند داشت.


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


کد اعلام وصول الکترونیکی