رفتن به بالا
  • جمعه - 24 تیر 1401 - 12:55
  • کد خبر : ۱۲۶۹۶
  • مشاهده :  119 بازدید
  • چاپ خبر : قهرمانان پانزدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان ایران در چهار رشته‌ مشخص شدند
با درخشش تکواندوکاران سقزی؛

قهرمانان پانزدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان ایران در چهار رشته‌ مشخص شدند

بر این اساس قهرمانان چهار رشته بدمینتون، تیراندازی، تنیس روی میز، تکواندو پانزدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان ایران مشخص شدند. شایان ذکر است، روناک حسین زاده تکواندوکار سقزی که در تیم دانشجوی دانشگاه شهید مدنی تبریز حضور دارد موفق به کسب مدال طلا شد. همچنین، اوین فرامرزی دیگر تکواندوکار سقزی دانشجوی دانشگاه الزهرا تهران مدال نقره را در پانزدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان کشور کسب نمود. مهری شعبانی به عنوان مربی این دو تکواندوکار را همراهی می کرد. تیراندازی قهرمانان بخش تیمی رشته تپانچه بادی مقام اول: الزهرا (س) با ترکیب «هانیه رستمیان، مهیه کشکولی، سرور پوریزدان‌پناه» مقام دوم: تهران «فاطمه بغدادی، سارا نوروزی، عطیه یوسفی» مقام سوم: صنعتی ارومیه «فاطمه مولایی، ثناقلی بیگلو، یکتا اسدی» قهرمانان بخش انفرادی رشته تپانچه بادی مقام اول: هانیه رستمیان از دانشگاه الزهرا «س» مقام دوم: لعیا محمدی از دانشگاه فنی و حرفه‌ای مقام سوم: فاطمه بغدادی از دانشگاه تهران تکواندو با برگزاری مسابقات تکواندو در چهار وزن قهرمانان این رشته ورزشی مشخص شدند. قهرمانان رشته تکواندو در وزن منفی ۴۶ کیلوگرم مقام اول: راحله زینالی از دانشگاه تهران مقام دوم: اوین فرامرزی از دانشگاه الزهرا «س» مقام سوم: فاطمه محمدپور دانشگاه چمران مقام سوم مشترک: عاطفه عباسی از دانشگاه پیام‌نور اراک قهرمانان رشته تکواندو در وزن منفی ۵۳ کیلوگرم مقام اول: سارا میزبان از دانشگاه بروجرد مقام دوم: فاطمه ادراکی از دانشگاه مراغه مقام سوم: زهرا زارع از دانشگاه شهید بهشتی مقام سوم مشترک: ساغر احدی‌نیا از دانشگاه فرهنگیان اصفهان قهرمانان رشته تکواندو در وزن منفی ۶۲ کیلوگرم مقام اول: ساغر قزوینه از دانشگاه فنی و حرفه‌ای شریعتی مقام دوم: ساناز صدرالدینی از دانشگاه مراغه مقام سوم: فاطمه موسوی زاده از دانشگاه با هنر کرمان مقام سوم مشترک: هدیه سلطانی از دانشگاه ایلام قهرمانان رشته تکواندو در وزن منفی ۷۵ کیلوگرم مقام اول: غزاله یوسفی از دانشگاه زنجان مقام دوم: سحر صادقی از دانشگاه گیلان مقام سوم: محدثه روحی از دانشگاه تبریز مقام سوم مشترک: عاطفه‌سادات علوی‌زاده از دانشگاه اراک

قهرمانان چهار رشته‌ پانزدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان ایران که در دانشگاه تبریز در حال برگزاری است، مشخص شدند. به گزارش یاریزان؛ در دومین روز از رقابت‌های المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان دختر کشور به میزبانی دانشگاه تبریز، تیم های هفت رشته ورزشی در بخش تیمی و انفرادی به رقابت پرداختند. بر این اساس قهرمانان چهار […]

قهرمانان چهار رشته‌ پانزدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان ایران که در دانشگاه تبریز در حال برگزاری است، مشخص شدند.

به گزارش یاریزان؛ در دومین روز از رقابت‌های المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان دختر کشور به میزبانی دانشگاه تبریز، تیم های هفت رشته ورزشی در بخش تیمی و انفرادی به رقابت پرداختند.

بر این اساس قهرمانان چهار رشته بدمینتون، تیراندازی، تنیس روی میز، تکواندو پانزدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان ایران مشخص شدند.

شایان ذکر است، روناک حسین زاده تکواندوکار سقزی که در تیم دانشجوی دانشگاه شهید مدنی تبریز حضور دارد موفق به کسب مدال طلا شد. همچنین، اوین فرامرزی دیگر تکواندوکار سقزی دانشجوی دانشگاه الزهرا تهران مدال نقره را در پانزدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان کشور کسب نمود. مهری شعبانی به عنوان مربی این دو تکواندوکار را همراهی می کرد.

تیراندازی

قهرمانان بخش تیمی رشته تپانچه بادی
مقام اول: الزهرا (س) با ترکیب «هانیه رستمیان، مهیه کشکولی، سرور پوریزدان‌پناه»
مقام دوم: تهران «فاطمه بغدادی، سارا نوروزی، عطیه یوسفی»
مقام سوم: صنعتی ارومیه «فاطمه مولایی، ثناقلی بیگلو، یکتا اسدی»

قهرمانان بخش انفرادی رشته تپانچه بادی
مقام اول: هانیه رستمیان از دانشگاه الزهرا «س»
مقام دوم: لعیا محمدی از دانشگاه فنی و حرفه‌ای
مقام سوم: فاطمه بغدادی از دانشگاه تهران

 

تکواندو

با برگزاری مسابقات تکواندو در چهار وزن قهرمانان این رشته ورزشی مشخص شدند.

قهرمانان رشته تکواندو در وزن منفی ۴۶ کیلوگرم
مقام اول: راحله زینالی از دانشگاه تهران
مقام دوم: اوین فرامرزی از دانشگاه الزهرا «س»
مقام سوم: فاطمه محمدپور دانشگاه چمران
مقام سوم مشترک: عاطفه عباسی از دانشگاه پیام‌نور اراک

قهرمانان رشته تکواندو در وزن منفی ۵۳ کیلوگرم
مقام اول: سارا میزبان از دانشگاه بروجرد
مقام دوم: فاطمه ادراکی از دانشگاه مراغه
مقام سوم: زهرا زارع از دانشگاه شهید بهشتی
مقام سوم مشترک: ساغر احدی‌نیا از دانشگاه فرهنگیان اصفهان

قهرمانان رشته تکواندو در وزن منفی ۶۲ کیلوگرم
مقام اول: ساغر قزوینه از دانشگاه فنی و حرفه‌ای شریعتی
مقام دوم: ساناز صدرالدینی از دانشگاه مراغه
مقام سوم: فاطمه موسوی زاده از دانشگاه با هنر کرمان
مقام سوم مشترک: هدیه سلطانی از دانشگاه ایلام

قهرمانان رشته تکواندو در وزن منفی ۷۵ کیلوگرم
مقام اول: غزاله یوسفی از دانشگاه زنجان
مقام دوم: سحر صادقی از دانشگاه گیلان
مقام سوم: محدثه روحی از دانشگاه تبریز
مقام سوم مشترک: عاطفه‌سادات علوی‌زاده از دانشگاه اراک

 

تنیس روی میز

قهرمانان بخش تیمی رشته تنیس روی میز
در بخش تیمی: ۱۲ تیم از ۱۲ دانشگاه شرکت داشتند که پس از دو روز رقابت تیم‌های ذیل به مقام اول تا سوم دست یافتند.
مقام اول: دانشگاه تهران
مقام دوم: مؤسسه غیرانتفاعی زند شیراز
مقام سوم مشترک: دانشگاه تبریز
مقام سوم مشترک دانشگاه صنعتی امیرکبیر
لازم به ذکر است؛ مسابقات دوبل و انفرادی این رشته با ۲۶ تیم در مسابقات دوبل و ۵۱ نفر در بخش انفرادی در حال برگزاری است.

 

بدمینتون

رقابت‌های بدمینتون با شرکت ۲۵ دانشگاه در سه بخش انفرادی، دوبل و تیمی در آکادمی هیات بدمینتون استان برگزار و با قهرمانی تیم دانشگاه تهران به پایان رسید و تیم زنجان دوم شد و تیم دانشگاه‌های شهید باهنر کرمان و گیلان مشترکا مقام سوم را کسب کردند.

در بخش انفرادی: ساره امینیان از دانشگاه تهران طلا گرفت، نسترن کرمی از دانشگاه زنجان به مدال نقره رسید و ساغر رفیعی از دانشگاه شهید باهنر کرمان و هاجر کبیری از دانشگاه علم صنعت مشترکا به مدال برنز رسیدند.

در بخش دو نفره: سارا کیوان و نرگس افشاری از دانشگاه تهران اول شدند، حنان کبیری و سمیه ناصری از دانشگاه شهید رجایی دوم شدند و مقام سوم مشترک به ملیکا محمدی و یاسمن شبیهی از دانشگاه صنعتی شاهرود و نرگس طلوعی و دنا ابراهیمی از دانشگاه غیر انتفاعی زند شیراز رسید.

گفتنی است؛ مسابقات فوتسال، والیبال و بسکتبال نیز همچنان ادامه دارند.


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه