رفتن به بالا
  • شنبه - 22 مرداد 1401 - 14:18
  • کد خبر : ۱۳۱۳۵
  • مشاهده :  102 بازدید
  • چاپ خبر : قهرمانان روز پایانی رقابت های قهرمانی آزاد هانمادانگ معرفی شدند

قهرمانان روز پایانی رقابت های قهرمانی آزاد هانمادانگ معرفی شدند

رقابت های هانمادانگ قهرمانی آزاد کشور به میزبانی خانه تکواندو با معرفی برترین ها در روز پایانی به اتمام رسید. به گزارش یاریزان؛ روزسوم و پایانی پانزدهمین دوره رقابت های هانمادانگ قهرمانی آزاد کشور در گروه مردان با حضور 388 تکواندوکار، امروز جمعه 21 مرداد ماه به میزبانی خانه تکواندو با برگزاری مسابقات در بخش های پومسه انفرادی استاندارد، پومسه استاندارد تیمی و پومسه ابداعی برگزار شد. همچنین در 2 روز گذشته رقابت های آیتم های نوپی آپچاگی، مومدولیو چاگی رکوردی، تیو یوپ چاگی، سون نال کیوکپا، جوموک کیوکوپا، سون نال سرعتی، چند جهت، پال کیوکپا، جوموک سرعتی، یوپ چاگی سرعتی و دولگه چاگی انجام شد. گفتنی است از سوی کمیته داوران علیرضا مردانی (اصفهان) و مهدی آرین (خراسان شمالی) به عنوان برترین داوران این رقابت ها انتخاب شدند. اسامی نفرات برتر روز پایانی پانزدهمین دوره رقابت های هانمادانگ قهرمانی آزاد ایران به شرح ذیل است: پومسه انفرادی استاندارد پومسه انفرادی کمتر از 12 سال مقام اول: امیرسام غلامی (گیلان) مقام دوم: سبحان عابدینی (گیلان) مقام سوم: بردیا شکرالهی (البرز) و مهدی قاسمی سیانی (اصفهان) پومسه استاندارد 13 تا 15 سال مقام اول: امیرحسین اسمعیلی (اصفهان) مقام دوم: یاسین محمدیان آهنگری (قزوین) مقام سوم: نیما بابایی روشن (البرز) و معراج قاسمی (البرز) پومسه استاندارد 16 تا 18 سال مقام اول: پویان عظیمی طبس (خراسان رضوی) مقام دوم: معین عامری (سمنان) مقام سوم: علیرضا ستوده منش ( خراسان رضوی) و سجاد ناصری (کرمانشاه) پومسه استاندارد 19 تا 29 سال مقام اول: محمدمهدی کرمی (تهران و توابع) مقام دوم: محمد مهدی احمدی ونهری (اصفهان) مقام سوم: مهرداد محمدزاده (البرز) و محمد سعید پورمیری (اصفهان) پومسه استاندارد 30 تا 39 سال مقام اول: احسان کلاسنگیانی (گلستان) مقام دوم: جواد طولابی (البرز) مقام سوم: فرید داوودی (اصفهان) و مجید منحصر (فارس) پومسه استاندارد 40 تا 59 سال مقام اول: علی میرزائیان (یزد) مقام دوم: سید نصراله نصری (تهران و توابع) مقام سوم: پویان سلیمانی روزبهانی (کردستان) و محمد عزیزی (البرز) پومسه استاندارد بالای 60 سال مقام اول: مجتبی نظم ده (البرز) مقام دوم: عباس رضایی (تهران و توابع) مقام سوم: محمود چراغی زارع آبادی و غلامرضا گودرزی هردو از (تهران و توابع) پومسه استاندارد تیمی کمتر از 18 سال مقام اول: تکاوران (البرز) مقام دوم: هیات تکواندو تربت جام (خراسان رضوی) مقام سوم: مرکز توسعه تکواندو اصفهان (اصفهان) و هیات تکواندو سمنان (سمنان) پومسه استاندارد تیمی بالای 19 سال مقام اول: مرکز توسعه تکواندو اصفهان (اصفهان) مقام دوم: برزگری (البرز) مقام سوم: آکادمی تکواندو رسولی (خوزستان) و تیم اردبیل (اردبیل) پومسه ابداعی کمتر از 18 سال مقام اول: آکادمی تکواندو جوان (آذربایجان غربی) امیر محمد اسدزاده، رامتین نصراللهی، امیرحسین کریم یار مقام دوم: هیات تکواندو خراسان رضوی (خراسان رضوی) امیررضا دوست خواه، امیرمحمد عباسپوران، ابوالفضل علیزاده پومسه ابداعی بالای 19 سال مقام اول: هیات تکواندو کاشان (اصفهان) علی اکیر باقری، مجتبی بهارلویی، مجتبی عربیان

رقابت های هانمادانگ قهرمانی آزاد کشور به میزبانی خانه تکواندو با معرفی برترین ها در روز پایانی به اتمام رسید. به گزارش یاریزان؛ روزسوم و پایانی پانزدهمین دوره رقابت های هانمادانگ قهرمانی آزاد کشور در گروه مردان با حضور ۳۸۸ تکواندوکار، امروز جمعه ۲۱ مرداد ماه به میزبانی خانه تکواندو با برگزاری مسابقات در بخش […]

رقابت های هانمادانگ قهرمانی آزاد کشور به میزبانی خانه تکواندو با معرفی برترین ها در روز پایانی به اتمام رسید.

به گزارش یاریزان؛ روزسوم و پایانی پانزدهمین دوره رقابت های هانمادانگ قهرمانی آزاد کشور در گروه مردان با حضور ۳۸۸ تکواندوکار، امروز جمعه ۲۱ مرداد ماه به میزبانی خانه تکواندو با برگزاری مسابقات در بخش های پومسه انفرادی استاندارد، پومسه استاندارد تیمی و پومسه ابداعی برگزار شد.

همچنین در ۲ روز گذشته رقابت های آیتم های نوپی آپچاگی، مومدولیو چاگی رکوردی، تیو یوپ چاگی، سون نال کیوکپا، جوموک کیوکوپا، سون نال سرعتی، چند جهت، پال کیوکپا، جوموک سرعتی، یوپ چاگی سرعتی و دولگه چاگی انجام شد.

گفتنی است از سوی کمیته داوران علیرضا مردانی (اصفهان) و مهدی آرین (خراسان شمالی) به عنوان برترین داوران این رقابت ها انتخاب شدند.

 

لیست اسامی نفرات برتر روز پایانی پانزدهمین دوره رقابت های هانمادانگ قهرمانی آزاد ایران به شرح ذیل است:

 

پومسه انفرادی استاندارد

پومسه انفرادی کمتر از ۱۲ سال

مقام اول: امیرسام غلامی (گیلان)
مقام دوم: سبحان عابدینی (گیلان)
مقام سوم: بردیا شکرالهی (البرز) و مهدی قاسمی سیانی (اصفهان)

پومسه استاندارد ۱۳ تا ۱۵ سال

مقام اول: امیرحسین اسمعیلی (اصفهان)
مقام دوم: یاسین محمدیان آهنگری (قزوین)
مقام سوم: نیما بابایی روشن (البرز) و معراج قاسمی (البرز)

 

پومسه استاندارد ۱۶ تا ۱۸ سال

مقام اول: پویان عظیمی طبس (خراسان رضوی)
مقام دوم: معین عامری (سمنان)
مقام سوم: علیرضا ستوده منش ( خراسان رضوی) و سجاد ناصری (کرمانشاه)

 

پومسه استاندارد ۱۹ تا ۲۹ سال
مقام اول: محمدمهدی کرمی (تهران و توابع)
مقام دوم: محمد مهدی احمدی ونهری (اصفهان)
مقام سوم: مهرداد محمدزاده (البرز) و محمد سعید پورمیری (اصفهان)

 

پومسه استاندارد ۳۰ تا ۳۹ سال
مقام اول: احسان کلاسنگیانی (گلستان)
مقام دوم: جواد طولابی (البرز)
مقام سوم: فرید داوودی (اصفهان) و مجید منحصر (فارس)

 

پومسه استاندارد ۴۰ تا ۵۹ سال
مقام اول: علی میرزائیان (یزد)
مقام دوم: سید نصراله نصری (تهران و توابع)
مقام سوم: پویان سلیمانی روزبهانی (کردستان) و محمد عزیزی (البرز)

 

پومسه استاندارد بالای ۶۰ سال
مقام اول: مجتبی نظم ده (البرز)
مقام دوم: عباس رضایی (تهران و توابع)
مقام سوم: محمود چراغی زارع آبادی و غلامرضا گودرزی هردو از (تهران و توابع)

 

پومسه استاندارد تیمی کمتر از ۱۸ سال

مقام اول: تکاوران (البرز)
مقام دوم: هیات تکواندو تربت جام (خراسان رضوی)
مقام سوم: مرکز توسعه تکواندو اصفهان (اصفهان) و هیات تکواندو سمنان (سمنان)

 

پومسه استاندارد تیمی بالای ۱۹ سال
مقام اول: مرکز توسعه تکواندو اصفهان (اصفهان)
مقام دوم: برزگری (البرز)
مقام سوم: آکادمی تکواندو رسولی (خوزستان) و تیم اردبیل (اردبیل)

 

پومسه ابداعی کمتر از ۱۸ سال

 

مقام اول: آکادمی تکواندو جوان (آذربایجان غربی) امیر محمد اسدزاده، رامتین نصراللهی، امیرحسین کریم یار
مقام دوم: هیات تکواندو خراسان رضوی (خراسان رضوی) امیررضا دوست خواه، امیرمحمد عباسپوران، ابوالفضل علیزاده

 

پومسه ابداعی بالای ۱۹ سال
مقام اول: هیات تکواندو کاشان (اصفهان) علی اکیر باقری، مجتبی بهارلویی، مجتبی عربیان


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه