رفتن به بالا
  • دوشنبه - 4 دی 1402 - 13:52
  • کد خبر : ۱۷۳۶۳
  • چاپ خبر : قرعه کشی لیگ فوتسال بوکان با عنوان ” جام مکریان ” انجام شد + برنامه بازی ها

قرعه کشی لیگ فوتسال بوکان با عنوان ” جام مکریان ” انجام شد + برنامه بازی ها

نتایج پرگل دیدارهای هفته پایانی لیگ یک فوتسال کشور شایعه تبانی را در این مسابقات مطرح کرد. به گزارش یاریزان و به نقل از خبرگزاری ایرنا، هفته ششم و پایانی مرحله دوم لیگ دسته یک فوتسال کشور روز جمعه ۱۱ تیر برگزار شد که در گروه اول این رقابت‌ها تیم فوتسال زندی بتن کلاردشت موفق شد با نتیجه ۱۱ بر صفر مهمان خود نصر فردیس البرز را شکست دهد و با ۱۳ امتیاز به لطف گل‌های پرشماری که در این دیدار به ثمر رساند به عنوان تیم اول گروه به لیگ برتر فوتسال کشور صعود کند. دیگر حریف این تیم شاهین کرمانشاه بود که در دیدار همزمان به مصاف نماسازان آبادان رفت و موفق شد این تیم را با نتیجه ۱۰ بر چهار شکست دهد گه این برای صعود به لیگ برتر کافی نبود. پیش از این دیدار هر دو تیم زندی بتن و شاهین کرمانشاه هم امتیاز و تفاضل گل یکسانی داشتند. از این رو «سعید محمودی» سرمربی تیم فوتسال شاهین کرمانشاه روز دوشنبه در خصوص نتایج روز آخر بازی‌های لیگ دسته یک کشور که منجر به صعود نکردن تیمش به لیگ برتر شد، اظهار داشت: قبل از بازی آخر همه‌چیز در جدول یکسان بود اما از هفته قبل از بازی شایعاتی مبنی بر تبانی تیم‌های زندی بتن کلاردشت و نصر فردیس البرز به گوش می‌رسید. تیم ما در آن هفته تحت تاثیر این خبرها بود. البته از روند بالا آمدن تیم زندی بتن در مراحل قبلی و نتایجی که آنها بدست آورده بودند،‌ می‌دانستیم که بازی آخر آنها عادی نخواهد بود. وی افزود: ما تمام تمرکزمان را روی بازی خود گذاشتیم تا بهترین عملکرد را در روز آخر نشان دهیم. از نظر تاکتیکی و هم از لحاظ روحی و روانی روی بازیکنان کار کردیم و تمرینات خود را به صورت منظم پیگیری کردیم. از قبل از بازی با تیم نماسازان آبادان می‌دانستیم که آنها روی دفاع پاورپلی (آوردن بازیکن به جای دروازه‌بان در رشته فوتسال) مشکل دارند و به همین دلیل روی آن کار کردیم. تیم ما در بازی رفت هم دوبار توانسته بود به همین روش به آنها گل بزند.

  پس از انجام قرعه کشی لیگ فوتسال بوکان و مشخص شدن گروهبندی، تیم های حاضر در جام مکریان حریفان خود را شناختند. به گزارش یاریزان؛ مراسم قرعه کشی مسابقات لیگ فوتسال بوکان در دو رده با حضور مسولین هیات فوتبال بوکان و سرپرستان تیم های حاضر در این رقابت ها انجام شد.  ———————————— مسابقات […]

Yarizan telegram Channel آدرس کانال تلگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

Yarizan page Instagram آدرس پیج اینستاگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

 

پس از انجام قرعه کشی لیگ فوتسال بوکان و مشخص شدن گروهبندی، تیم های حاضر در جام مکریان حریفان خود را شناختند.

به گزارش یاریزان؛ مراسم قرعه کشی مسابقات لیگ فوتسال بوکان در دو رده با حضور مسولین هیات فوتبال بوکان و سرپرستان تیم های حاضر در این رقابت ها انجام شد.

 

------------------------------------

مسابقات رده آزاد با حضور ۲۶ تیم شرکت کننده در قالب شش گروه انجام شد که به قید قرعه دو گروه سوم و چهارم این مسابقات به عنوان پنج تیمی انتخاب شدند.

در هر گروه دو تیم صعود خواهد کرد، در گروه پنج تیمی (۳ و ۴) سه تیم به دور حذفی صعود خواهند کرد.

در چهار گروه  اول، دوم، پنجم و ششم، دو تیم دیگر یعنی بهترین های تیم سوم به دور حذفی صعود خواهند کرد.

https://instagram.com/80_shopbrand?igshid=NzZlODBkYWE4Ng==

دور حذفی با حضور ۱۶ تیم برگزار می شود و در دور اول حذفی مجددا قرعه کشی انجام خواهد شد.

مسابقات رده پیشکسوتان در قالب دو گروه چهار تیمی انجام شود که دو تیم فینالیست سال گذشته جام رمضان بعنوان سر گروه انتخاب شدند.

مسابقات از روز چهارشنبه پنجم دی در سالن سه هزار نفری بوکان رسما آغاز می شود.

بر اساس اعلام هیات فوتبال بوکان، دیدار افتتاحیه این مسابقات روز پنج شنبه هفتم دی برگزار خواهد شد.

پس از انجام قرعه کشی لیگ فوتسال بوکان و مشخص شدن گروهبندی، تیم های حاضر در جام مکریان حریفان خود را شناختند. به گزارش یاریزان؛ مراسم قرعه کشی مسابقات لیگ فوتسال بوکان در دو رده با حضور مسولین هیات فوتبال بوکان و سرپرستان تیم های حاضر در این رقابت ها انجام شد. مسابقات رده آزاد با حضور ۲۶ تیم شرکت کننده در قالب شش گروه انجام شد که به قید قرعه دو گروه سوم و چهارم این مسابقات به عنوان پنج تیمی انتخاب شدند. در هر گروه دو تیم صعود خواهد کرد، در گروه پنج تیمی (۳ و ۴) سه تیم به دور حذفی صعود خواهند کرد. در چهار گروه  اول، دوم، پنجم و ششم، دو تیم دیگر یعنی بهترین های تیم سوم به دور حذفی صعود خواهند کرد. دور حذفی با حضور ۱۶ تیم برگزار می شود و در دور اول حذفی مجددا قرعه کشی انجام خواهد شد. مسابقات رده پیشکسوتان در قالب دو گروه چهار تیمی انجام شود که دو تیم فینالیست سال گذشته جام رمضان بعنوان سر گروه انتخاب شدند. مسابقات از روز چهارشنبه پنجم دی در سالن سه هزار نفری بوکان رسما آغاز می شود. بر اساس اعلام هیات فوتبال بوکان، دیدار افتتاحیه این مسابقات روز پنج شنبه هفتم دی برگزار خواهد شد. برنامه دور گروهی مسابقات فوتسال بوکان در رده پیشکسوتان و آزاد (جام مکریان ) به شرح ذیل است:

برنامه دور گروهی مسابقات فوتسال بوکان در رده پیشکسوتان و آزاد (جام مکریان ) به شرح ذیل است:

پس از انجام قرعه کشی لیگ فوتسال بوکان و مشخص شدن گروهبندی، تیم های حاضر در جام مکریان حریفان خود را شناختند. به گزارش یاریزان؛ مراسم قرعه کشی مسابقات لیگ فوتسال بوکان در دو رده با حضور مسولین هیات فوتبال بوکان و سرپرستان تیم های حاضر در این رقابت ها انجام شد. مسابقات رده آزاد با حضور ۲۶ تیم شرکت کننده در قالب شش گروه انجام شد که به قید قرعه دو گروه سوم و چهارم این مسابقات به عنوان پنج تیمی انتخاب شدند. در هر گروه دو تیم صعود خواهد کرد، در گروه پنج تیمی (۳ و ۴) سه تیم به دور حذفی صعود خواهند کرد. در چهار گروه  اول، دوم، پنجم و ششم، دو تیم دیگر یعنی بهترین های تیم سوم به دور حذفی صعود خواهند کرد. دور حذفی با حضور ۱۶ تیم برگزار می شود و در دور اول حذفی مجددا قرعه کشی انجام خواهد شد. مسابقات رده پیشکسوتان در قالب دو گروه چهار تیمی انجام شود که دو تیم فینالیست سال گذشته جام رمضان بعنوان سر گروه انتخاب شدند. مسابقات از روز چهارشنبه پنجم دی در سالن سه هزار نفری بوکان رسما آغاز می شود. بر اساس اعلام هیات فوتبال بوکان، دیدار افتتاحیه این مسابقات روز پنج شنبه هفتم دی برگزار خواهد شد. برنامه دور گروهی مسابقات فوتسال بوکان در رده پیشکسوتان و آزاد (جام مکریان ) به شرح ذیل است: پس از انجام قرعه کشی لیگ فوتسال بوکان و مشخص شدن گروهبندی، تیم های حاضر در جام مکریان حریفان خود را شناختند. به گزارش یاریزان؛ مراسم قرعه کشی مسابقات لیگ فوتسال بوکان در دو رده با حضور مسولین هیات فوتبال بوکان و سرپرستان تیم های حاضر در این رقابت ها انجام شد. مسابقات رده آزاد با حضور ۲۶ تیم شرکت کننده در قالب شش گروه انجام شد که به قید قرعه دو گروه سوم و چهارم این مسابقات به عنوان پنج تیمی انتخاب شدند. در هر گروه دو تیم صعود خواهد کرد، در گروه پنج تیمی (۳ و ۴) سه تیم به دور حذفی صعود خواهند کرد. در چهار گروه  اول، دوم، پنجم و ششم، دو تیم دیگر یعنی بهترین های تیم سوم به دور حذفی صعود خواهند کرد. دور حذفی با حضور ۱۶ تیم برگزار می شود و در دور اول حذفی مجددا قرعه کشی انجام خواهد شد. مسابقات رده پیشکسوتان در قالب دو گروه چهار تیمی انجام شود که دو تیم فینالیست سال گذشته جام رمضان بعنوان سر گروه انتخاب شدند. مسابقات از روز چهارشنبه پنجم دی در سالن سه هزار نفری بوکان رسما آغاز می شود. بر اساس اعلام هیات فوتبال بوکان، دیدار افتتاحیه این مسابقات روز پنج شنبه هفتم دی برگزار خواهد شد. برنامه دور گروهی مسابقات فوتسال بوکان در رده پیشکسوتان و آزاد (جام مکریان ) به شرح ذیل است:

همچنین آیین نامه داخلی مسابقات جام مکریان نیز به شرح ذیل است:

پس از انجام قرعه کشی لیگ بوکان و مشخص شدن گروهبندی، تیم های حاضر در جام مکریان حریفان خود را شناختند. به گزارش یاریزان؛ مراسم قرعه کشی مسابقات لیگ فوتسال بوکان در دو رده با حضور مسولین هیات فوتبال بوکان و سرپرستان تیم های حاضر در این رقابت ها انجام شد. مسابقات رده آزاد با حضور ۲۶ تیم شرکت کننده در قالب شش گروه انجام شد که به قید قرعه دو گروه سوم و چهارم این مسابقات به عنوان پنج تیمی انتخاب شدند. در هر گروه دو تیم صعود خواهد کرد، در گروه پنج تیمی (۳ و ۴) سه تیم به دور حذفی صعود خواهند کرد. در چهار گروه  اول، دوم، پنجم و ششم، دو تیم دیگر یعنی بهترین های تیم سوم به دور حذفی صعود خواهند کرد. دور حذفی با حضور ۱۶ تیم برگزار می شود و در دور اول حذفی مجددا قرعه کشی انجام خواهد شد. مسابقات رده پیشکسوتان در قالب دو گروه چهار تیمی انجام شود که دو تیم فینالیست سال گذشته جام رمضان بعنوان سر گروه انتخاب شدند. مسابقات از روز چهارشنبه پنجم دی در سالن سه هزار نفری بوکان رسما آغاز می شود. بر اساس اعلام هیات فوتبال بوکان، دیدار افتتاحیه این مسابقات روز پنج شنبه هفتم دی برگزار خواهد شد.


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


کد اعلام وصول الکترونیکی