رفتن به بالا
  • شنبه - 7 اردیبهشت 1398 - 17:44
  • کد خبر : ۴۶۹۳
  • چاپ خبر : علی هاشمی از ایلام برنز گرفت، کیا قدمی از کرمانشاه پنجم شد

علی هاشمی از ایلام برنز گرفت، کیا قدمی از کرمانشاه پنجم شد

در رقابت دسته 109 کیلوگرم مسابقات وزنه برداری قهرمانی 2019 بزرگسالان آسیا علی هاشمی از ایلام مدال برنز مجموع و نشان طلای حرکت دو ضرب را گرفت و کیا قدمی از کرمانشاه در جایگاه پنجم ایستاد.

  در رقابت دسته ۱۰۹ کیلوگرم مسابقات وزنه برداری قهرمانی ۲۰۱۹ بزرگسالان آسیا علی هاشمی از ایلام مدال برنز مجموع و نشان طلای حرکت دو ضرب را گرفت و کیا قدمی از کرمانشاه در جایگاه پنجم ایستاد.    ———————————— به گزارش یاریزان؛ در هشتمین روز از چهل و هشتمین دوره مسابقات قهرمانی ۲۰۱۹ بزرگسالان آسیا […]

Yarizan telegram Channel آدرس کانال تلگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

Yarizan page Instagram آدرس پیج اینستاگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

 

در رقابت دسته ۱۰۹ کیلوگرم مسابقات وزنه برداری قهرمانی ۲۰۱۹ بزرگسالان آسیا علی هاشمی از ایلام مدال برنز مجموع و نشان طلای حرکت دو ضرب را گرفت و کیا قدمی از کرمانشاه در جایگاه پنجم ایستاد.

 

 

------------------------------------

به گزارش یاریزان؛ در هشتمین روز از چهل و هشتمین دوره مسابقات قهرمانی ۲۰۱۹ بزرگسالان آسیا و یکی از مراحل گزینشی بازیهای المپیک ۲۰۲۰ توکیو، ساعت ۱۵ به وقت تهران رقابت گروه A دسته ۱۰۹ کیلوگرم با حضور علی هاشمی و کیا قدمی دو نماینده وزنه برداری ایران روی تخته این پیکارها آغاز شد. در نهایت هاشمی با رکورد ۱۸۰ در حرکت یکضرب، ۲۲۵ کیلوگرم در حرکت دوضرب و مجموع ۴۰۵ کیلوگرم طلای دوضرب و برنز مجموع را از آن خود کرد و کیا قدمی با ثبت وزنه های ۱۷۵ کیلوگرم در حرکت یکضرب، ۲۱۸ کیلوگرم در حرکت دوضرب و مجموع ۳۹۳ کیلوگرم در رده پنجم جای گرفت.

عملکرد ملی پوشان کشورمان در حرکت یکضرب:
علی هاشمی از ایلام در حرکت اول پشت وزنه ۱۸۰ کیلوگرم قرار گرفت که وزنه را به راحتی بالای سر برد.او در حرکت دوم وزنه ۱۸۵ کیلوگرم را انداخت.هاشمی در حرکت سوم پشت وزنه ۱۸۶ کیلوگرم قرار گرفت که موفق به مهار این وزنه هم نشد.

کیا قدمی از کرمانشاه در حرکت اول ۱۷۰ کیلوگرم را مهار کرد. او در حرکت دوم وزنه ۱۷۵ کیلوگرم را انداخت.قدمی در آخرین حرکت یک ضرب، ۱۷۵ کیلوگرم توانست بالای سر ببرد.

https://instagram.com/80_shopbrand?igshid=NzZlODBkYWE4Ng==

یانگ ژی از چین با ۱۹۲ کیلوگرم طلا گرفت. اکبر ژورایف از ازبکستان با مهار وزنه ۱۸۵ کیلوگرم رکورد یکضرب جوانان جهان و آسیا را شکست و مدال نقره گرفت.مدال برنز نیز به وزنه بردار کره جنوبی با رکورد ۱۸۱ کیلوگرم رسید.

عملکرد ملی پوشان کشورمان در حرکت دوضرب:
هاشمی در اولین حرکت دوضرب ۲۲۰ کیلوگرم را بالای سر برد اما دواران این حرکت او را نپذیرفتند.او در حرکت دوم وزنه ۲۲۵ کیلوگرم را بالای سر برد.هاشمی در حرکت سوم و در حالی که با نماینده چین و ازبکستان رقابت داشت پشت وزنه ۲۳۱ کیلوگرم قرار گرفت که موفق به مهار آن نشد و سپس از ناحیه پا احساس ناراحتی کرد. او با رکورد مجموع ۴۰۵ کیلوگرم برنز گرفت اما در دو ضرب موفق به کسب مدال طلا شد.

قدمی در اولین حرکت ۲۱۶ کیلوگرم را انداخت.او در حرکت دوم پشت وزنه ۲۱۷ کیلوگرم قرار گرفت که این وزنه را هم نتوانست مهار کند.قدمی در حرکت سوم وزنه ۲۱۸ کیلوگرم را بالای سر برد و خیال همه را بابت ماندن در جدول راحت کرد.او رکورد مجموع ۳۹۳ کیلوگرم را به ثبت رساند.

وزنه‌بردار چین با مجموع ۴۱۷ کیلوگرم قهرمان شد و وزنه‌بردار ازبکستان با رکورد مجموع ۴۱۰ کیلوگرم نایب قهرمان شد.


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


کد اعلام وصول الکترونیکی