رفتن به بالا
  • یکشنبه - 29 اردیبهشت 1398 - 17:43
  • کد خبر : ۵۰۵۵
  • چاپ خبر : عسگری فینالیست شد/ خدابخشی و مسکینی در لیگ سری آ ترکیه برنزی شدند

عسگری فینالیست شد/ خدابخشی و مسکینی در لیگ سری آ ترکیه برنزی شدند

بهمن عسگری در وزن 75- کیلوگرم لیگ سری آ ترکیه با غلبه بر تمام رقبا فینالیست شد و مهدی خدابخشی در وزن 84- کیلوگرم و علی مسکینی در وزن 60 – کیلوگرم به مدال برنز رسیدند.

با راهیابی بهمن عسگری به فینال عدد فینالیست های ایران به ۶ رسید و تیم کشورمان به دو مدال برنز دیگر دست یافت.

Yarizan telegram Channel آدرس کانال تلگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

Yarizan page Instagram آدرس پیج اینستاگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

 

با راهیابی بهمن عسگری به فینال عدد فینالیست های ایران به ۶ رسید و تیم کشورمان به دو مدال برنز دیگر دست یافت.

به گزارش یاریزان و با اعلام فدراسیون کاراته، بهمن عسگری در وزن ۷۵- کیلوگرم لیگ سری آ ترکیه با غلبه بر تمام رقبا فینالیست شد و مهدی خدابخشی در وزن ۸۴- کیلوگرم و علی مسکینی در وزن ۶۰ – کیلوگرم به مدال برنز رسیدند.
در وزن ۷۵- کیلوگرم بهمن عسگری موفق شد ابتدا زبیر محمد انصاری نماینده هند را ۸ بر صفر از پیش رو بردارد. در مبارزه دوم احمد شدید اردنی را ۵ بر صفر برد. سپس در مقابل تیموفی لئونتف روسیه ای یک بر صفر به برتری رسید.
در چهارمین مسابقه جرمن چارپنتیر از شیلی را ۶ بر ۲ شکست داد . در ادامه ۵ بر صفر از سد هنری ویکوآ گرجستانی گذشت و به نیمه نهایی رسید. او در نیمه نهایی عبدالعزیز عبدالمحمود مصری را ۲ بر یک برد و فینالیست شد.

 

------------------------------------

در وزن ۸۴- کیلوگرم، مهدی خدابخشی از کرمانشاه ابتدا با نتیجه ۹ بر صفر از سد رسپ گز از ترکیه گذشت. سپس ۶ بر صفر مقابل خاویر دلستال از اسپانیا پیروز شد. در مبارزه سوم ۴ بر یک محمد الکتبی از مصر را مغلوب کرد. درادامه ۸ بر صفر جولین شین از سوئیس را شکست داد.
در بازی پنجم ۳ بر ۲ آلوین کارال از کوزوو را برد. در ادامه ۹ بر یک مقابل برات جاکوپی از مقدونیه به برتری رسید. سپس ۲ بر یک وی وو چون از چین تایپه را برد و به نیمه نهایی رسید.
خدابخشی در نیمه نهایی ۲ بر صفر مقابل اوگور آکتاش از ترکیه نتیجه را واگذار کرد و به دیدار رده بندی راه یافت. او در این مسابقه دانیر یولداشف از قزاقستان را برد و به مدال برنز این وزن رسید.

در وزن ۶۰ – کیلوگرم، علی مسکینی ابتدا ۹ بر صفر حریف اسپانیایی را برد. سپس ۲ بر صفر نماینده بلاروس را شکست داد. در ادامه ۶ بر یک بر حریفی از شیلی غلبه کرد. در چهارمین بازی ۴ بر صفر نماینده کشور میزبان را از پیش رو برداشت.
در مبارزه پنجم ۴ بر ۳ حریف عربستانی را مغلوب کرد. بازی پنجم او مقابل آرای صمدان ترکیه ای بود که یک بر صفر نتیجه را واگذار کرد و به جدول شانس مجدد رفت.
او در این گروه ابتدا سینا جلیلیان دیگر نماینده ایران را ۵ بر ۲ برد و سپس در رده بندی دارخان اسدیلوف قزاقستانی را پس از تساوی صفر بر صفر در وقت قانونی مبارزه در هانتی شکست داد و مدال برنز را از آن خود کرد.


https://instagram.com/80_shopbrand?igshid=NzZlODBkYWE4Ng==

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


کد اعلام وصول الکترونیکی