رفتن به بالا
  • یکشنبه - 29 اردیبهشت 1398 - 17:43
  • کد خبر : ۵۰۵۵
  • چاپ خبر : عسگری فینالیست شد/ خدابخشی و مسکینی در لیگ سری آ ترکیه برنزی شدند

عسگری فینالیست شد/ خدابخشی و مسکینی در لیگ سری آ ترکیه برنزی شدند

بهمن عسگری در وزن 75- کیلوگرم لیگ سری آ ترکیه با غلبه بر تمام رقبا فینالیست شد و مهدی خدابخشی در وزن 84- کیلوگرم و علی مسکینی در وزن 60 – کیلوگرم به مدال برنز رسیدند.

با راهیابی بهمن عسگری به فینال عدد فینالیست های ایران به ۶ رسید و تیم کشورمان به دو مدال برنز دیگر دست یافت.

با راهیابی بهمن عسگری به فینال عدد فینالیست های ایران به ۶ رسید و تیم کشورمان به دو مدال برنز دیگر دست یافت.

به گزارش یاریزان و با اعلام فدراسیون کاراته، بهمن عسگری در وزن ۷۵- کیلوگرم لیگ سری آ ترکیه با غلبه بر تمام رقبا فینالیست شد و مهدی خدابخشی در وزن ۸۴- کیلوگرم و علی مسکینی در وزن ۶۰ – کیلوگرم به مدال برنز رسیدند.
در وزن ۷۵- کیلوگرم بهمن عسگری موفق شد ابتدا زبیر محمد انصاری نماینده هند را ۸ بر صفر از پیش رو بردارد. در مبارزه دوم احمد شدید اردنی را ۵ بر صفر برد. سپس در مقابل تیموفی لئونتف روسیه ای یک بر صفر به برتری رسید.
در چهارمین مسابقه جرمن چارپنتیر از شیلی را ۶ بر ۲ شکست داد . در ادامه ۵ بر صفر از سد هنری ویکوآ گرجستانی گذشت و به نیمه نهایی رسید. او در نیمه نهایی عبدالعزیز عبدالمحمود مصری را ۲ بر یک برد و فینالیست شد.

در وزن ۸۴- کیلوگرم، مهدی خدابخشی از کرمانشاه ابتدا با نتیجه ۹ بر صفر از سد رسپ گز از ترکیه گذشت. سپس ۶ بر صفر مقابل خاویر دلستال از اسپانیا پیروز شد. در مبارزه سوم ۴ بر یک محمد الکتبی از مصر را مغلوب کرد. درادامه ۸ بر صفر جولین شین از سوئیس را شکست داد.
در بازی پنجم ۳ بر ۲ آلوین کارال از کوزوو را برد. در ادامه ۹ بر یک مقابل برات جاکوپی از مقدونیه به برتری رسید. سپس ۲ بر یک وی وو چون از چین تایپه را برد و به نیمه نهایی رسید.
خدابخشی در نیمه نهایی ۲ بر صفر مقابل اوگور آکتاش از ترکیه نتیجه را واگذار کرد و به دیدار رده بندی راه یافت. او در این مسابقه دانیر یولداشف از قزاقستان را برد و به مدال برنز این وزن رسید.

در وزن ۶۰ – کیلوگرم، علی مسکینی ابتدا ۹ بر صفر حریف اسپانیایی را برد. سپس ۲ بر صفر نماینده بلاروس را شکست داد. در ادامه ۶ بر یک بر حریفی از شیلی غلبه کرد. در چهارمین بازی ۴ بر صفر نماینده کشور میزبان را از پیش رو برداشت.
در مبارزه پنجم ۴ بر ۳ حریف عربستانی را مغلوب کرد. بازی پنجم او مقابل آرای صمدان ترکیه ای بود که یک بر صفر نتیجه را واگذار کرد و به جدول شانس مجدد رفت.
او در این گروه ابتدا سینا جلیلیان دیگر نماینده ایران را ۵ بر ۲ برد و سپس در رده بندی دارخان اسدیلوف قزاقستانی را پس از تساوی صفر بر صفر در وقت قانونی مبارزه در هانتی شکست داد و مدال برنز را از آن خود کرد.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه