رفتن به بالا
  • یکشنبه - 18 فروردین 1398 - 10:46
  • کد خبر : ۴۴۶۲
  • چاپ خبر : عادل فردوسی پور؛ محبوب مردم، مغضوب مدیران

عادل فردوسی پور؛ محبوب مردم، مغضوب مدیران

برنامه شبکه ورزش تحت‌الشعاع اشتباهات بی‌پایان جواد خیابانی است، گزارش‌های سیانکی و رفقا هم جای خود دارد، علی انصاریان کارش را با رنجاندن مردم افغانستان شروع کرد، حتی برنامه میثاقی هم کپی ضعیفی از برنامه‌های فردوسی‌پور است.

  عادل فردوسی پور شاید تنها شخصیتی در صداوسیما باشد که تا این اندازه با مدیران این سازمان دچار چالش شده و هنوز هم با قدرت در حال ادامه دادن به کار خود است.    ———————————— عادل که می توان گفت با اختلاف حرفه ای ترین و البته پر بیننده ترین برنامه تلویزیون را سال […]

Yarizan telegram Channel آدرس کانال تلگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

Yarizan page Instagram آدرس پیج اینستاگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

 

عادل فردوسی پور شاید تنها شخصیتی در صداوسیما باشد که تا این اندازه با مدیران این سازمان دچار چالش شده و هنوز هم با قدرت در حال ادامه دادن به کار خود است.

 

 

------------------------------------

عادل که می توان گفت با اختلاف حرفه ای ترین و البته پر بیننده ترین برنامه تلویزیون را سال هاست روی آنتن می برد همواره رابطه ای سینوسی با مدیران شبکه سه و صداوسیما داشته ولی هنوز که هنوزه است توانسته در همین فضا به کار خود ادامه دهد.

عادل بر خلاف مدیران همیشه محبوب و مقبول مردم بوده و علت آن هم چیزی جز شفافیت و صراحت این برنامه نبوده و دقیقا همین مورد باعث شد عادل چالش های زیادی را تجربه کرده باشد.

او یکی از اولین چالش هایش را زمانی تجربه کرد که با مدیران وقت سازمان تربیت بدنی در دولت محمود احمدی نژاد وارد چالش شد. مدیرانی نظیر کیومرث هاشمی و آخوندی در شبی که صفایی فراهانی مهمان برنامه نود بود، از طریق تماس تلفنی با عادل وارد جدل شدند و نتیجه اش این شد که هفته بعد یکی از کوتاه ترین نودهای تاریخ طی ۷۰ دقیقه روی آنتن رفت و سیستم پیامکی برنامه هم با مشکلاتی مواجه بود و خیلی ها نتوانستند در مسابقه پیامکی شرکت کنند. عادل البته هفته بعد با قدرت و انرژی همیشگی اش برگشت و یک بار دیگر نود را روی آنتن برد.

https://instagram.com/80_shopbrand?igshid=NzZlODBkYWE4Ng==

یکی دیگر از دفعاتی که نود و فردوسی پور دچار چالشی جدی شدند،آن شبی بود که پرونده علی کریمی و مصطفی آجرلو در نود مطرح شد.جایی که علی کریمی با اتهام روزه خواری از استیل آذین اخراج شده بود و این قضیه باعث شد تا نود یکی از برنامه های جنجالی اش را تجربه کند. برنامه ای که آن شب به پایان خود نرسید و در میان پخش آیتم هایش ناگهان عادل مجبور شد برنامه اش را تمام کند و با گفتن این جمله که به امید روزی که بتوانیم به صورت صریح در خدمت شما باشیم، جنجال آفرین شد.

آخرین چالش عادل و سازمان هم با ورود علی فروغی به شبکه سه آغاز شد. فروغی که کلا سر سازگاری با عادل نداشت، در برنامه بیست هجده هم سر ماجرای کارلوس پویول نشان داد که خیلی رابطه خوبی با مجری جوان این برنامه ندارد.

بعد از آن هم تصمیم شبکه سه مبنی بر پخش یک مسابقه فوتبال به جای برنامه نود، دلخوری شدید عادل را به همراه داشت و همین اختلافات به شکل عجیبی باعث شد برنامه نود سه هفته روی آنتن نرود. البته بعد از آن فردوسی پور با مشی محافظه کارانه یک بار دیگر به تلویزیون بازگشت و با تمکین از شرایط جدید، بار دیگر نود را روی آنتن برد.نودی که دیگر مشکلی با کم شدن تایم برنامه اش بخاطر مسابقات لیگ ملت های اروپا یا برنامه هفت نداشت اما نزد مردم چه در ۶٠ دقیقه چه در ۴ ساعت همان نود پر از خاطره بود و هست.

شب گذشته فیلمی در فضای مجازی پخش شد که نشان از برچیدن دکور برنامه نود و پایان این برنامه در شبکه سه باشد به هر حال همه از هوش و ذکاوت بالای عادل فردوسی پور خبر دارند و باید دید خلاق ترین مجری ۲۰ سال اخیر صدا و سیما چه تدبیری برای زنده ماندن نود خواهد داشت.


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


کد اعلام وصول الکترونیکی