رفتن به بالا
  • دوشنبه - 24 بهمن 1401 - 16:14
  • کد خبر : ۱۵۲۱۶
  • چاپ خبر : صادقیانی: فصل سختی را پشت سر گذاشتیم/ ۲۶ سفر با اتوبوس داشتیم

صادقیانی: فصل سختی را پشت سر گذاشتیم/ ۲۶ سفر با اتوبوس داشتیم

آرش صادقیانی سرمربی تیم والیبال راهیاب ملل مریوان گفت: بازی هفته دوم ما برگزار نشد و به همین دلیل از فضای مسابقه دور شدیم. به گزارش یاریزان؛ هفته سوم مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر مردان ایران روز چهارشنبه بیستم مهرماه با هفت دیدار در شهرهای گرگان، مریوان، مشهد، تهران، یزد، رفسنجان و آمل پیگیری شد. آرش صادقیانی پس از شکست 3 بر یک مقابل فولاد سیرجان ایرانیان اظهار داشت: بازی خیلی افت و خیز داشت. در دو ست اول پر اشتباه بودیم. در ست اول 12 و در ست دوم 11 اشتباه داشتیم و این باعت شد که تیم سیرجان به اعتماد به نفس لازم برسد. وی ادامه داد: سیرجان تیم خوبی بوده و جزو تیم‌های مدعی قهرمانی است. ما در بازی‌های تدارکاتی موفق شده بودیم که این تیم را شکست دهیم. فکر می‌کنم بازیکنان امروز خودشان نبودند و دلیلش هم فاصله بین بازی اول و دوم ما بود. سرمربی تیم والیبال راهیاب ملل مریوان عنوان کرد: مسابقه هفته دوم ما برگزار نشد که این باعث شد که بازیکنان ما از فضای مسابقات دور شوند. در ست سوم ما خوب بازی کردیم و بازیکنان بازی خودشان را به نمایش گذاشتند و توانستیم پیروز شویم اما در ادامه همانند ست اول و دوم مسابقه را واگذار کردیم. صادقیانی ادامه داد: تلاش می‌کنیم برای مسابقات بعدی نقاط ضعف تیم را پوشش بدهیم و بتوانیم بازی بهتری ارائه کنیم. تیم‌های پیکان تهران، شهداب یزد، لبنیات هراز آمل، مس رفسنجان، ایفاسرام اردکان، پاس گرگان و فولاد سیرجان ایرانیان در هفته سوم لیگ برتر مردان برابر حریفان خود به پیروزی رسیدند.

آرش صادقیانی که پرونده حضور راه یاب ملل مریوان را در این فصل لیگ برتر والیبال ایران با رتبه دهم و در جایگاه امن جدول به پایان رساند، توضیحاتی در خصوص شرایط تیمش عنوان کرد.

Yarizan telegram Channel آدرس کانال تلگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

Yarizan page Instagram آدرس پیج اینستاگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

 

آرش صادقیانی که پرونده حضور راه یاب ملل مریوان را در این فصل لیگ برتر والیبال ایران با رتبه دهم و در جایگاه امن جدول به پایان رساند، توضیحاتی در خصوص شرایط تیمش عنوان کرد.

به گزارش یاریزان؛ آرش صادقیانی سرمربی راه‌یاب ملل مریوان پس از برتری سه بر صفر شاگردانش مقابل مس رفسنجان اظهار داشت: اول از همه به مجموعه راه‌یاب ملل، هواداران، کادر فنی، کادر اجرایی و بازیکنان تبریک عرض می‌کنم، واقعا فصل سختی را پشت سر گذاشتیم. خوشبختانه توانستیم سهمیه لیگ برتری‌مان را حفظ کرده و با فاصله گرفتن از منطقه خطر در بخش امن جدول قرار گیریم.

 

------------------------------------

وی افزود: با یک رصد کوتاه متوجه می‌شویم که شرایط تیم راه‌یاب در جدول به چه شکل است. توانستیم تیم‌های خوبی که بسیار هزینه کرده بودند را شکست دهیم و بازیکنان تیم راه‌یاب جانانه جنگیدند.

صادقیانی با بیان این‌که راه‌یاب در این فصل بیست و شش سفر با اتوبوس داشته، تصریح کرد: بیش از دوازده سفر هفده الی هجده ساعته داشتیم و شرایط به نسبت تیم‌های دیگر با وجود فشردگی مسابقات بسیار سخت‌تر بود. از این جهت که همه سفرها به‌ اجبار با اتوبوس انجام شد، بدون پزشک به همراه مشکلات دیگری که حتما هواداران در جریان هستند. به هر ترتیب خوشبختانه سهمیه خود در لیگ را حفظ کردیم بدون اینکه در پلی‌اوت شرکت کنیم و این برای تیم یک موفقیت بود هرچند که می‌توانستیم در بعضی از بازی‌ها عملکرد بهتری داشته باشیم.

وی درباره دلیل عملکرد نه چندان خوب راه‌یاب در برخی مسابقات توضیح داد: این موضوع به تجربه بازیکنانی که در اختیار داشتیم، باز می‌گردد، از نیم فصل دوم به بعد فقط در دو مسابقه دو پشت خط‌زن خود را در اختیار داشتیم، اشکان درخشان پاسور تیم به دلیل مصدومیت در چهار مسابقه حضور نداشت و این مشکلات کار را برای تیم سخت کرده بود.

https://instagram.com/80_shopbrand?igshid=NzZlODBkYWE4Ng==

سرمربی راه‌یاب ملل مریوان در ادامه عنوان کرد: ششمین سال حضور بنده در تیم راه‌یاب ملل مریوان؛ تنها تیم سوپر لیگی استان کردستان است که به آن هیچ توجهی نمی شود. هیچکدام از مسابقات خانگی نماینده مریوان پخش زنده نداشت و این واقعا جای سئوال و تاسف دارد که در سطح کشور در حال تلاش هستیم و این اتفاقات عجیب رخ می‌دهد و انتظار می‌رود مسئولین بیشتر به این تیم کمک کنند.

صادقیانی گفت: اسپانسر ما یک شرکت شخصی و خصوصی است که آقایان بیگلر و رستمی از سرمایه شخصی خودشان هزینه می کنند، وقتی که می بینند کسی حمایت نمی کند قطعا دلسرد می‌شوند، تیم راه‌یاب به غیر از پاس گرگان از همه تیم‌های دیگر کمتر هزینه کرده است و توقع داریم‌ که این تیم بیشتر حمایت شود تا شرایط تیم مریوان در سال‌های آینده بهتر شود.

وی افزود: مقابل تیم‌های مدعی خوب بازی کردیم اما مقابل تیم های تقریبا هم سطح، استرس بر بازیکنان غالب می‌شد. خوشبختانه کم کم بهتر شدند و این تجربه خوبی برای مجموعه تیم بود.

سرمربی جوان راه‌یابی ها در خصوص مقایسه عملکرد امسال و سال گذشته عنوان کرد: سال گذشته یازده برد داشتیم و امسال هم یازده برد کسب کردیم اما استنباط بنده این است که لیگ امسال به نسبت سال گذشته بسیار سخت تر بود چرا که دو باشگاه تازه وارد تیم‌های خوب و مدعی روانه لیگ برتر کردند و با هزینه زیاد و برنامه درست برای حضور در جمع هشت تیم برتر آمده بودند.


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


کد اعلام وصول الکترونیکی