رفتن به بالا
  • پنجشنبه - 6 آذر 1399 - 17:18
  • کد خبر : ۸۶۰۲
  • چاپ خبر : شیوه نامه برگزاری مسابقات لیگ‌های تکواندو در سال ۱۳۹۹ اعلام شد
از سوی سازمان لیگ تکواند؛

شیوه نامه برگزاری مسابقات لیگ‌های تکواندو در سال ۱۳۹۹ اعلام شد

رقابت های انتخابی تیم ملی تکواندو سبک هیانگ (ITF) به میزبانی سنندج برگزار شد و طی آن نفرات برتر مشخص شدند.

  از سوی سازمان لیگ، شیوه نامه برگزاری مسابقات لیگ‌های تکواندو در سال ۱۳۹۹ اعلام شد. به گزارش یاریزان و با اعلام سازمان لیگ فدراسیون تکواندو، مسابقات لیگ تکواندو از ۴ دی ماه کار خود را آغاز می‌کند که شیوه نامه برگزاری رقابت‌ها اعلام شد.  ———————————— براساس تاریخ‌هایی که در شیوه نامه ابلاغی از سوی […]

Yarizan telegram Channel آدرس کانال تلگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

Yarizan page Instagram آدرس پیج اینستاگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

 

از سوی سازمان لیگ، شیوه نامه برگزاری مسابقات لیگ‌های تکواندو در سال ۱۳۹۹ اعلام شد.

به گزارش یاریزان و با اعلام سازمان لیگ فدراسیون تکواندو، مسابقات لیگ تکواندو از ۴ دی ماه کار خود را آغاز می‌کند که شیوه نامه برگزاری رقابت‌ها اعلام شد.

 

------------------------------------

براساس تاریخ‌هایی که در شیوه نامه ابلاغی از سوی سازمان لیگ اعلام شده است برای حضور در نوزدهمین دوره لیگ برتر تکواندو “جام خلیج فارس” ۱۰ تیم حضور دارند که مرحله نخست رقابت ها در دو گروه A و B و طی روزهای ۴ و ۵ دی ماه و ۱۱ و ۱۲ دی ماه برگزار می‌شود. مرحله نهایی نیز روز ۱۷ بهمن ماه پیگیری می‌گردد.

بیست و ششمین دوره مسابقات لیگ دسته یک “جام نقش جهان” با حضور ۴ تیم روز ۱۹ دی ماه انجام خواهد شد؛ مرحله نخست بیست و سومین دوره رقابت های لیگ نوجوانان پسر “جام آینده سازان المپیک” با حضور ۱۱ تیم در سه گروه A، B و C در روزهای ۲۵ و ۲۶ دی ماه پیگیری می‌شود. مرحله نهایی رقابت‌ها نیز روز ۱۶ بهمن‌ماه است.

شانزدهمین دوره مسابقات لیگ بانوان “جام کوثر” با رقابت ۴ تیم روز ۳ بهمن‌ماه برگزار خواهد شد. مرحله نخست یازدهمین دوره رقابت‌های لیگ نوجوانان دختر “جام آینده سازان المپیک” نیز با حضور ۷ تیم در دو گروه A و B و طی روزهای ۹ و ۱۰ بهمن ماه انجام می‌شود و مرحله نهایی نیز روز یکم اسفندماه است.

https://instagram.com/80_shopbrand?igshid=NzZlODBkYWE4Ng==

گفتنی است؛ تاریخ های اعلام شده در تمامی مسابقات فوق در صورت توقف لیگ‌های وزشی در کشور (باتوجه به شرایط کنونی) از سوی واحدهای مربوطه، قابل تغییر می‌باشد.

 

جهت دانلود شیوه نامه نوشته آبی زیر را لمس (کلیک) کنید.

شیوه نامه برگزاری مسابقات لیگ های تکواندو – ۱۳۹۹


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


کد اعلام وصول الکترونیکی