رفتن به بالا
  • سه شنبه - 9 اسفند 1401 - 15:53
  • کد خبر : ۱۵۳۱۹
  • چاپ خبر : شهرداری گرگان و تیروژ حیات کردستان فینالیست لیگ برتر بسکتبال بانوان شدند

شهرداری گرگان و تیروژ حیات کردستان فینالیست لیگ برتر بسکتبال بانوان شدند

در هفته پانزدهم لیگ برتر بسکتبال بانوان ایران تیم تیروژ حیات کردستان در دیداری نزدیک نتوانست تلسم شکست ناپذیری گروه بهمن را بشکند و نتایج شگفت انگیز این تیم را تغییر دهد. به گزارش یاریزان؛ هفته پانزدهم لیگ برتر بسکتبال بانوان با ادامه شکست ناپذیری گروه بهمن تهران و همچنین پیروزی شهرداری گرگان همراه بود و پالایش نفت آبادان نیز در برابر ذوب آهن به برتری دست یافت. شاگردان سروه ضرغامی در مهمترین دیدار این هفته که بین دو تیم تیروز حیات کردستان و گروه بهمن در سالن دانشگاه شریف برگزار شد در دیداری بسیار نزدیک موفق نشدند تا با شکست تیم تهرانی فاصله خود را با صدر جدول به حداقل برسانند و نوار پیروزی های یاران گلشید امیدیان ستاره کرمانشاهی بسکتبال ایران را قطع کنند. در هفته پانزدهم لیگ برتر بسکتبال بانوان ایران؛ نتایج زیر رقم خورد: شهرداری گرگان ۱۰۰ _ سپهرداد تهران ۳۸ گروه بهمن تهران ۶۹ _ تیروژ حیات کردستان ۶۵ پالایش نفت آبادان ۶۹ _ ذوب آهن اصفهان ۵۲ پازآشا آروین تهران ۷۴ _ پادما یدک ایرانیان اصفهان ۵۵ ستاد شرکت ملی گاز تهران ۵۹ _ نیکان تهران ۶۵ در پایان این هفته گروه بهمن تهران با ۱۵ پیروزی و بدون شکست و کسب ۳۰ امتیاز صدرنشین است و شهرداری گرگان با ۲۶ امتیاز دوم است. همچنین تیم تیروژ حیات کردستان با کسب 25 امتیاز در جایگاه سوم جدول قرار دارند. جدول مسابقات لیگ برتر بسکتبال زنان ایران در پایان هفته پانزدهم به شرح زیر است:

تیم های شهرداری گرگان و تیروژ حیات کردستان با پیروزی های دوم در مرحله ی نیمه نهایی لیگ برتر بسکتبال بانوان کشور، به فینال این رقابت‌ها راه یافتند .

Yarizan telegram Channel آدرس کانال تلگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

Yarizan page Instagram آدرس پیج اینستاگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

 

تیم های شهرداری گرگان و تیروژ حیات کردستان با پیروزی های دوم در مرحله ی نیمه نهایی لیگ برتر بسکتبال بانوان کشور، به فینال این رقابت‌ها راه یافتند.

به گزارش یاریزان؛ بازی های دوم مرحله ی نیمه نهایی لیگ برتر بسکتبال بانوان در شهرهای گرگان و آبادان برگزار شد و شهرداری گرگان و تیروژ حیات کردستان با برتری مقابل حریفان خود به فینال این دوره از مسابقات راه یافتند.

 

------------------------------------

شهرداری گرگان که در بازی اول مقابل گروه بهمن تهران در سالن دانشگاه صنعتی شریف تهران به برتری قاطع ۶۰ _ ۴۳ رسیده بود در دیدار دوم مقابل گروه بهمن نیز برتری خود را تکرار کرد. در این دیدار شاگردان نیکا بیک لیک لی مقابل شاگردان فریناز طائرپور پیروزی ۷۳_۵۱ را رقم زدند تا به فینال راه یابند.

تیروژ حیات کردستان در حالی بازی دوم مقابل پالایش نفت آبادان را پیروز شد که در بازی اول در سنندج ، برتری قاطع ۶۶ _ ۳۹ را بدست آورده بود. دختران بسکتبالیست کردستانی در آبادان هم پالایش نفت آبادان را با نتیجه ی ۶۶ _ ۵۹ شکست دادند و فینالیست شدند.

بنابراین فینال لیگ برتر بسکتبال بین تیم های شهرداری گرگان و تیروژ حیات کردستان برگزار می شود و تیم های گروه بهمن تهران و پالایش نفت آبادان که در مرحله نیمه نهایی شکست خوردند، برگزار کننده دیدار رده بندی خواهند بود.

https://instagram.com/80_shopbrand?igshid=NzZlODBkYWE4Ng==

بر اساس اعلام سازمان لیگ، اولین بازی فینال لیگ برتر بسکتبال بانوان سه شنبه ۱۶ اسفندماه در سنندج بین تیروژ حیات کردستان و شهرداری گرگان برگزار می شود.

بازی دوم فینال جمعه ۱۹ اسفندماه در گرگان و سومین دیدار فینال نیز سه شنبه ۲۳ اسفندماه در تالار بسکتبال مجموعه ی ورزشی آزادی تهران برگزار می شود.

دیدار رده بندی نیز پیش از بازی سوم فینال در تهران انجام خواهد شد.

در صورت نیاز به برگزاری بازی های چهارم و پنجم برای تعیین تیم قهرمان ، آن دو بازی ۲۵ و ۲۷ اسفندماه در تهران برگزار می شود.


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


کد اعلام وصول الکترونیکی