رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۱۰ دی ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۶
  • کد خبر : ۹۰۲۱
  • چاپ خبر : شهرداری ارومیه با شکست سایپا به صدر جدول لیگ برتر والیبال ایران رسید
تحت هدایت مربی کرمانشاهی؛

شهرداری ارومیه با شکست سایپا به صدر جدول لیگ برتر والیبال ایران رسید

شاگردان‌ پیمان اکبری سرمربی کرمانشاهی تیم والیبال شهرداری ارومیه، جدال حساس هفته را پیروز شدند. / خبر ورزشی یاریزان Yarizan Sport News

شاگردان‌ پیمان اکبری سرمربی کرمانشاهی تیم والیبال شهرداری ارومیه، جدال حساس هفته را پیروز شدند.

شاگردان‌ پیمان اکبری سرمربی کرمانشاهی تیم والیبال شهرداری ارومیه، جدال حساس هفته را پیروز شدند.

به گزارش یاریزان؛ هفته اول دور برگشت رقابت های لیگ برتر “متمرکز والیبال در فصل ۹۹” امروز چهارشنبه دهم دیماه با برگزاری دیدارهای مختلفی به میزبانی تهران دنبال شد.

در حساس ترین بازی امروز، تیم‌ والیبال شهرداری ارومیه از ساعت ۱۷ و در سالن خانه والیبال مقابل سایپا تهران صف آرایی کرد، که در پایان شاگردان‌ پیمان ‌اکبری توانستند با نتیجه سه بر دو بر حریف خود غلبه کنند تا با کسب این پیروزی، ۳۴ امتیازی شدند به صدر جدول والیبال ایران برسند.

پس از این تیم، فولاد سیرجان، فولاد مبارکه سپاهان و لبنیات هراز آمل بترتیب در رده های دوم تا چهارم جدول مسابقات لیگ برتر والیبال ایران قرار دارند.

تیم‌ شهرداری ارومیه ست های اول، سوم و پنجم این جدال حساس را با امتیاز های ۲۵ بر ۲۲ و ۲۷ بر ۲۵ و ۱۷ بر ۱۵ پیروز شد و ست های دوم و چهارم را با امتیاز های ۲۵ بر ۲۰ و ۲۵ بر ۱۴ به حریف واگذار کرد.

پیمان اکبری سرمربی کرمانشاهی تیم شهرداری ارومیه در آغاز این بازی، از ترکیب وادی، مصطفی وند، غلامی، صالحی ، فیاضی ، یلی و حضرت پور (لیبرو) استفاده کرد.

داود نافعی و محمد عشق دوست قضاوت این بازی را عهده دار بودند.

تیم شهرداری ارومیه در هفته دوم دور برگشت این رقابت ها، روز جمعه ۱۲ دی ماه از ساعت ۱۴ به مصاف تیم خاتم‌ اردکان خواهند رفت.

در این تیم فرهاد سال افزون دیگر بازیکن کرمانشاهی و ملی پوش نیز حضور دارد که در این دیدار در ترکیب اصلی قرار نگرفت.

شایان ذکر است روز گذشته، فرهاد پیروت پور والیبالیست ملی پوش مهابادی نیز پس از شش سال حضور در جمع این تیم پر طرفدار ارومیه ای با فسخ قرارداد به تیم خاتم اردکان پیوست.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه