رفتن به بالا
  • سه شنبه - 16 اسفند 1401 - 13:14
  • کد خبر : ۱۵۳۷۲
  • چاپ خبر : شهاب خاتم سرپرست کمیته کلاسهای فدارسیون بادبانی ایران شد

شهاب خاتم سرپرست کمیته کلاسهای فدارسیون بادبانی ایران شد

به گزارش یاریزان؛ خسرو ابراهیمی سرپرست فدراسیون در حکمی « شهاب خاتم » را به عنوان سرپرست کمیته کلاسهای فدراسیون بادبانی منصوب کرد. در حکم خاتم آمده است: “باتوجه به بررسی سوابق و تجارب ارزنده و نظر به تعهد و شایستگیهای جنابعالی به موجب این حکم به عنوان « سرپرست کمیته کلاسهای فدراسیون بادبانی » منصوب می گردید. امید است با اتکال به خداوند متعال و یاری جستن از صاحبنظران و پیشکسوتان رشته بادبانی و هماهنگی کامل با فدراسیون در جهت شکوفایی ورزش بادبانی و در نتیجه خدمت به رشد و شادابی و سرافرازی جوانان کشور عزیزمان موفق باشید.”

به گزارش یاریزان؛ خسرو ابراهیمی سرپرست فدراسیون در حکمی « شهاب خاتم » را به عنوان سرپرست کمیته کلاسهای فدراسیون بادبانی منصوب کرد.

Yarizan telegram Channel آدرس کانال تلگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

Yarizan page Instagram آدرس پیج اینستاگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

 

شهاب خاتم ورزشکار مهابادی به عنوان سرپرست کمیته کلاسهای فدارسیون بادبانی ایران شد.

به گزارش یاریزان؛ خسرو ابراهیمی سرپرست فدراسیون در حکمی « شهاب خاتم » را به عنوان سرپرست کمیته کلاسهای فدراسیون بادبانی منصوب کرد.
در حکم خاتم آمده است: “باتوجه به بررسی سوابق و تجارب ارزنده و نظر به تعهد و شایستگیهای جنابعالی به موجب این حکم به عنوان « سرپرست کمیته کلاسهای فدراسیون بادبانی » منصوب می گردید.
امید است با اتکال به خداوند متعال و یاری جستن از صاحبنظران و پیشکسوتان رشته بادبانی و هماهنگی کامل با فدراسیون در جهت شکوفایی ورزش بادبانی و در نتیجه خدمت به رشد و شادابی و سرافرازی جوانان کشور عزیزمان موفق باشید.”

 

------------------------------------

این ورزشکار مهابادی و دانش آموخته روانشناسی ورزشی از دانشگاه تهران و دارای مدرک مدیریت سیلینگ از فدراسیون سیلینگ آسیا است. خاتم سالها عضویت تیم ملی سیلینگ ایران در کلاس ILCA را در کارنامه خود دارد. وی در طول دهه ۹۰ شمسی در قامت مربی و مدرس در بخش های مختلف سیلینگ حضور پر رنگ داشته است.

سیلینگ با بیش از یکصد کلاس مختلف، بزرگترین فدراسیون ورزشی جهان است و زین پس هدایت و مدیریت این کلاسها با خاتم است.


https://instagram.com/80_shopbrand?igshid=NzZlODBkYWE4Ng==

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


کد اعلام وصول الکترونیکی