رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۲۹ دی ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۱
  • کد خبر : ۹۲۰۹
  • چاپ خبر : شرایط ثبت نام در دوره کمک های اولیه در آسیب های حاد ورزشی اعلام شد
ویژه مربیان و ورزشکاران؛

شرایط ثبت نام در دوره کمک های اولیه در آسیب های حاد ورزشی اعلام شد

به گزارش یاریزان؛ کشیدگی عضلانی به علت اسپاسم عضلات ناحیه لگن و ران موجب درد عضله به خصوص درد کشاله ران می شود و کشیدگی عضلات لگن از آسیب های شایع ورزشی است.

بالابردن سطح آموزشی اهالی ورزش توسط دوره هایی همچون، دوره کمک های اولیه در آسیب های حاد ورزشی اهمیت بسزایی در کاهش مصدومیت های ورزشکاران خواهد داشت.

بالابردن سطح آموزشی اهالی ورزش توسط دوره هایی همچون، دوره کمک های اولیه در آسیب های حاد ورزشی اهمیت بسزایی در کاهش مصدومیت های ورزشکاران خواهد داشت.

به گزارش یاریزان؛ هیات پزشکی ورزشی استان تهران درنظر دارد دوره کمک های اولیه در آسیب های حاد ورزشی را در تاریخ دوم بهمن ماه از ساعت ۱۲ الی ۱۸ با ارائه گواهی معتبر دو زبانه برگزار نماید.

این دوره ویژه مربیان و ورزشکاران و با رویکرد کمک های اولیه در آسیب های ورزشی شایع میباشد و علاقه مندان به شرکت در این دوره می توانند مبلغ ۱/۵۰۰/۰۰۰ ریال معادل (صد و پنجاه هزار تومان) را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۵۹۹۰۶۷۶۲۷ به نام هیات پزشکی ورزشی استان تهران واریز کنند.

همچنین اطلاعات فردی(نام، نام خانوادگی و کد ملی) به همراه عکس پرسنلی و عکس کارت ملی، فیش واریزی و بیمه ورزشی را به ایمیل کمیته آموزش به آدرس زیر ارسال کرده heyatpezeshki.tehedu@gmail.com و پس از تماس با کمیته آموزش هیات پزشکی ورزشی تهران، از ثبت نام در دوره اطمینان حاصل نمایند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شرایط و ثبت نام در این دوره با شماره تلفن ۷۷۵۲۵۸۱۵، ۷۷۶۳۲۲۲۰ داخلی ۱۱۳ تماس حاصل فرمایید.

ضمنا دروسی که تدریس میشود شامل :

آشنایی با انواع آسیب های ورزی

باید ونبایدها دربرخورد با اسیب های ورزشی

اصول علمی وتخصصی POLICE

نحوه صحیح بانداژ، آتل گیری، شستشوی زخم و…

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه