رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۰۱:۴۴
  • کد خبر : ۲۲۲۳
  • چاپ خبر : سنندج ، دهگلان و قروه سه عنوان رقابت های کاراته استان کردستان را کسب کردند
پایان مسابقات انتخابی

سنندج ، دهگلان و قروه سه عنوان رقابت های کاراته استان کردستان را کسب کردند

رقابت های کاراته قهرمانی استان کردستان، جمعه هشتم اردیبهشت ماه پایان یافت و تیم های سنندج ، دهگلان و قروه سه عنوان نخست این دوره از مسابقات را کسب کردند. به گزارش یاریزان؛ رقابت های کاراته قهرمانی استان کردستان در چهار رده سنی روز جمعه ۸ اردیبهشت ماه با معرفی نفرات و تیم های برتر […]

رقابت های کاراته قهرمانی استان کردستان، جمعه هشتم اردیبهشت ماه پایان یافت و تیم های سنندج ، دهگلان و قروه سه عنوان نخست این دوره از مسابقات را کسب کردند.

به گزارش یاریزان؛ رقابت های کاراته قهرمانی استان کردستان در چهار رده سنی روز جمعه ۸ اردیبهشت ماه با معرفی نفرات و تیم های برتر به پایان رسید.
کاراته کاهای نونهالان ، نوجوانان ، جوانان و بزرگسالان از ۵ شهرستان تابعه استان به مدت یک روز با هم به رقابت پرداختند.
در این رقابت ها ۱۷۰ کاراته کا از شهرستان های سنندج، دهگلان، قروه، مریوان و کامیاران حضور پیدا کردند و در اوزان مختلف رقابت های خود را در سالن تختی به نمایش گذاشتند .
در پایان و در نتیجه تیمی: تیم سنندج با کسب ۱۴ نشان طلا، ۱۴ نقره و ۱۴ برنز توانست بر سکوی قهرمانی این رقابت ها قرار گیرد .
همچنین دهگلان با ۶ طلا ، ۵ نقره و ۱۴ برنز و قروه با کسب ۶ طلا و ۲ برنز به ترتیب در جایگاه دوم و سوم قرار گرفتند .
گفتنی است نفرات برتر این مسابقات و کاراته کاهای مستعد از سوی کمیته فنی انتخاب و در اردوی آمادگی هیأت استان جهت حضور در رقابت های کشوری شرکت خواهند کرد.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه