رفتن به بالا
  • یکشنبه - 27 شهریور 1401 - 14:11
  • کد خبر : ۱۳۵۳۸
  • چاپ خبر : سقف تعهدات فدراسیون پزشکی ورزشی برای درمان ورزشکاران آسیب دیده افزایش یافت

سقف تعهدات فدراسیون پزشکی ورزشی برای درمان ورزشکاران آسیب دیده افزایش یافت

رئیس کمیته خدمات درمانی فدراسیون پزشکی ورزشی از افزایش قیمت بیمه ورزشکاران همراه با افزایش سقف تعهدات فدراسیون پزشکی ورزشی در قبال ورزشکاران آسیب دیده خبر داد.

رئیس کمیته خدمات درمانی فدراسیون پزشکی ورزشی از افزایش بیش از سه برابری سقف تعهدات فدراسیون پزشکی ورزشی برای درمان ورزشکاران آسیب دیده خبر داد.

Yarizan telegram Channel آدرس کانال تلگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

Yarizan page Instagram آدرس پیج اینستاگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

 

رئیس کمیته خدمات درمانی فدراسیون پزشکی ورزشی از افزایش بیش از سه برابری سقف تعهدات فدراسیون پزشکی ورزشی برای درمان ورزشکاران آسیب دیده خبر داد.

به گزارش یاریزان؛ دکتر سید محمد بنی جمالی اظهار کرد: با تایید معاونت ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان تعرفه عضویت یکساله در کمیته خدمات درمانی فدراسیون پزشکی ورزشی از ابتدای مهرماه ۱۴۰۱مبلغ ۷۰ هزار تومان تعیین گردید.

 

------------------------------------

وی در این رابطه اضافه کرد: طبق مصوبه مجمع عمومی فدراسیون پزشکی ورزشی (۶ مردادماه ۱۴۰۱) که با حضور معاونت وزارت ورزش و جوانان تشکیل شد و طی آن موضوع تعیین تعرفه عضویت در کمیته خدمات درمانی فدراسیون پزشکی ورزشی به هیات رئیسه فدراسیون تفویض گردید و هیات رئیسه فدراسیون پس از کار کارشناسی دقیق از جمله بررسی افزایش هزینه های درمان ورزشکاران آسیب دیده بویژه در زمینه عمل های جراحی، نظر کارشناسی خود را در این خصوص به وزارت ورزش و جوانان پیشنهاد و این مهم با تایید معاونت ورزش قهرمانی و حرفه ای همراه شد.

دکتر بنی جمالی تصریح کرد: از طرفی با توجه به تاکید ریاست محترم فدراسیون مبنی بر به حداقل رساندن بار سنگین هزینه های درمان برای ورزشکاران، سقف تعهدات فدراسیون در سرفصل های مختلف بیش از سه برابر افزایش یافت و این گام مهمی در جهت جلب رضایت ورزشکاران عزیز می باشد.

رئیس کمیته خدمات درمانی فدراسیون پزشکی ورزشی تعهدات این فدراسیون را در قبال ورزشکاران عضو کمیته خدمات درمانی، به این شرح اعلام کرد:

https://instagram.com/80_shopbrand?igshid=NzZlODBkYWE4Ng==

 

جهت ورزشکاران با عضویت سه سال پیوسته کمیته خدمات درمانی فدراسیون به شرح ذیل افزایش یافت :

– سقف تعهدات فدراسیون پزشکی ورزشی از ۱۷ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان به ۳۵ میلیون تومان افزایش یافت. (بیش از دو برابر )

–  هزینه تجهیزات و وسایل مصرفی جراحی و اتاق عمل از ۶ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان به ۲۰ میلیون تومان افزایش یافت . (بیش از سه برابر )

– غرامت فوت از ۳۰ میلیون ۲۰۰ هزار تومان به ۶۰ میلیون تومان افزایش یافت. (دو برابر)

– هزینه توانبخشی (فیزیوتراپی) از۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان به ۶ میلیون تومان افزایش یافت.


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


کد اعلام وصول الکترونیکی