رفتن به بالا
  • سه شنبه - 17 آبان 1401 - 11:13
  • کد خبر : ۱۴۰۳۸
  • مشاهده :  118 بازدید
  • چاپ خبر : سری B لیگ دسته یک والیبال زنان ؛ نتایج روز دوم دور رفت مشخص شد

سری B لیگ دسته یک والیبال زنان ؛ نتایج روز دوم دور رفت مشخص شد

به گزارش یاریزان؛ اسامی ۲۵ والیبالیست دعوت شده از شهرستان های استان آذربایجان غربی جهت حضور در اردوی آماده سازی تیم والیبال جوانان این استان جهت اعزام به مسابقات کشوری به شرح زیر است : پست پاسور: ١. نیما نیکخو ٢.حمیدرضاخلیلی ٣. سالار اسماعیلی ۴. محمد عزیزی پست دریافت قدرتی : ١. مبین شیری ٢. هومن شرقی ٣. فرشاد اوصالو ۴. محمد جان عمو ٥. پارسا حیدری ۶. امیر مبین باجلانی ٧. حسین علیزاده ٨. علی صفارو ٩. مبین شریفی پست سرعتی زن : ١. متین محمدزاده ٢. پارسا جان ٣. سیناقنبرزاده ۴. محمد یوزباشی ٥. ظفررحیمی پست لیبرو : ١. امیررضا رزاقی ٢. آرین دستی ٣. مبین مجرد ۴. امیرحسین شیری پست قطر پاسور : ١. نعمت جعفری ٢. علی فرزانه ٣. فرهان یکان مطلق بازیکنان شهرستانی فقط با معرفی نامه رسمی از هیات والیبال شهر مربوطه حق شرکت در تست انتخابی را خواهند داشت.

دومین روز دور رفت مسابقات والیبال سری B لیگ دسته یک زنان روز دوشنبه ۱۶ آبان با ۱۲ دیدار پیگیری شد.

دومین روز دور رفت مسابقات والیبال سری B لیگ دسته یک زنان روز دوشنبه ۱۶ آبان با ۱۲ دیدار پیگیری شد.

به گزارش یاریزان؛ مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های سری B لیگ دسته یک زنان با حضور ۲۴ تیم به صورت متمرکز از روز یکشنبه ۱۵ آبان در چهار منطقه آغاز شده است.

دور رفت مرحله مقدماتی این مسابقات به مدت پنج روز (۱۵ تا ۱۹ آبان) و به میزبانی چهار شهر تبریز، برازجان، آمل و فسا با ۶۰ دیدار پیگیری خواهد شد.

 

در دومین روز دور رفت مسابقات سری ب لیگ دسته اول والیبال زنان ایران ۱۲ دیدار برگزار شد و نتایج زیر به دست آمد:

 

گروه یک:

منافی تبریز ۲ – آوین البرز ۳

درین البرز یک – قهرمانی قزوین ۳

پرواز تبریز یک – آریا ترکان مراغه ۳

 

گروه دوم:

اوج ساحل قشم صفر – نفت امیدیه ۳

میثاق بندر امام یک – محبوب هرمزگان ۳

پیکان خوزستان صفر – شریف بوشهر ۳

 

گروه سوم:

آرنیا خراسان شمالی صفر – پدیده شرق بیرجند ۳

پریسا خراسان رضوی ۳ – چوب خط سوادی مازندران صفر

خوش سیما مازندران ۳ – پیشرفته خراسان رضوی یک

 

گروه چهارم:

توسعه ورزش بیجار یک – سنگ آهن بافق ۳

الماس ایلام یک – دنیش نان کرمانشاه ۳

ققنوس فسا یک – میعاد بردسیر کرمان ۳


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه