رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۱ تیر ۱۴۰۰ - ۲۳:۵۵
  • کد خبر : ۱۰۶۰۸
  • چاپ خبر : سردار بوکان یک قدم دیگر به ماندن در لیگ دسته دوم فوتبال ایران نزدیکتر شد
بازگشت امید به هوادارانی که سال خوبی نداشتند؛

سردار بوکان یک قدم دیگر به ماندن در لیگ دسته دوم فوتبال ایران نزدیکتر شد

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ایران رای خود را دمورد اتفاقات پایانی دیدار تیم های سردار بوکان و شهرداری بم در لیگ دسته دوم صادر کرد.

سردار بوکان در هفته بیست و چهارم لیگ دسته دوم فوتبال ایران با کسب یک امتیاز از تهران به خانه بازگشت تا امید به ماندن در لیگ را زنده نگه دارد.

سردار بوکان در هفته بیست و چهارم لیگ دسته دوم فوتبال ایران با کسب یک امتیاز از تهران به خانه بازگشت تا امید به ماندن در لیگ را زنده نگه دارد.

به گزارش یاریزان، تیم فوتبال سردار بوکان شامگاه امشب، یکم تیرماه در هفته بیست و چهارم از سری رقابت های لیگ دسته دوم ایران به مصاف تیم میلاد مهر تهران رفت.

در این دیدار ابتدا تیم میلاد مهر با گل اشکان سمیعی پیش افتاد اما در دقایق ۴۵ و ۴۷ یاسر وکیلی و امید سلطانی از طریق ضربات ایستگاهی سردار را بعنوان تیم برنده به رختکن بردند.

در نیمه دوم محسن ناصری از تیم میلاد مهر با بثمر رساندن گل در دقیقه ۵۷ بازی را به تساوی کشاند تا سهم نماینده شایسته بوکان از این دیدار یک امتیاز باشد.

پس از آنکه هواداران خون گرم سردار در فصل جاری روز های خوشی را تجربه نکردند اما در چند هفته گذشته این تیم توانسته است خود را از قعر جدول جدا کند تا در دیدارهای باقی مانده شانس حفظ سهمیه را همچنان داشته باشد.

در پایان این دیدار تیم فوتبال سردار بوکان با کسب ۲۰ امتیاز در رتبه ۱۲ گروه دوم لیگ دسته دوم فوتبال ایران قرار دارد و برای فرار از سقوط به دسته پایین تر باید با تیم های شهرداری بم و میلاد مهر تهران که بترتیب ۱۷ و ۱۸ امتیاز دارند رقابت کند.

 

بر طبق اعلام سازمان لیگ فوتبال ایران، برنامه دو هفته پایانی این مسابقات برای تیم سردار به شرح زیرخواهد بود:

 

هفته بیست و پنجم – سه شنبه ۸ تیرماه ۱۴۰۰
سردار بوکان – شاهین بندرعامری تنگستان – ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه باکری ارومیه

 

هفته بیست و ششم – دوشنبه ۱۴ تیرماه ۱۴۰۰
شهیدقندی یزد – سردار بوکان – ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه نصیری یزد

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه