رفتن به بالا
  • یکشنبه - 19 تیر 1401 - 13:27
  • کد خبر : ۱۲۶۳۹
  • چاپ خبر : سبحان یاری در رقابت های کشتی آزاد جوانان قهرمانی آسیا صاحب مدال طلا شد

سبحان یاری در رقابت های کشتی آزاد جوانان قهرمانی آسیا صاحب مدال طلا شد

به گزارش یاریزان؛ مسابقات پنج وزن نخست رقابت های کشتی آزاد جوانان قهرمانی آسیا امروز در شهر منامه بحرین برگزار شد. که در پایان حسین محمدآقای در وزن 70 کیلوگرم، سبحان یاری در وزن 79 کیلوگرم و امیرعلی آذرپیرا در وزن 97 کیلوگرم به مدال طلا دست یافتند و رضا مومنی در وزن 57 کیلوگرم صاحب مدال نقره شد. نتایج نمایندگان کشورمان به شرح زیر است: در وزن 57 کیلوگرم رضا مومنی پس از استراحت در دور اول در دور دوم مقابل خطیب الآنی از عراق با نتیجه 12 بر 2 پیروز شد و دردور سوم و مرحله نیمه نهایی با نتیجه 10 بر صفر ولادیسلاو نکاندروف از قرقیزستان را مغلوب کرد و به دیدار فینال راه یافت. مومنی در این مقابل مری بازاربایف از قزاقستان مغلوب و صاحب مدال نقره شد. در وزن 65 کیلوگرم ، محمدعلی عموزاد پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با نتیجه 7 بر 1 کشتی را مقابل امیدجان جلال اف از ازبکستان واگذار کرد و با توجه به شکست این کشتی گیر در مرحله نیمه نهایی، عموزاد از دور رقابت ها کنار رفت. در وزن 70 کیلوگرم حسین محمدآقایی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با نتیجه 14 بر 6 از سد ژاسولان بخولتانوف از قزاقستان گذشت و راهی مرحله نیمه نهایی شد. وی در این مرحله با نتیجه 10 بر 8 ظفربک اوتاخانوف از ازبکستان را مغلوب کرد و به دیدار فینال راه یافت. محمدآقایی در دیدار پایانی با نتیجه 15 بر 7 مولایم یاداو از هند را از پیش رو برداشت به مدال طلا دست یافت. در وزن 79 کیلوگرم سبحان یاری در دور اول با نتیجه 10 بر صفر جئونگ اوک کیم از کره جنوبی را شکست داد. وی در دور دوم و در مرحله نیمه نهایی با نتیجه 12 بر 2 از سد یلنور شیلدبای از قزاقستان گذشت و راهی دیدار فینال شد. یاری در این دیدار با نتیجه 4 بر 1 مقابل سوبارو تاکاهارا از ژاپن پیروز شد و به مدال طلا دست یافت. در وزن 97 کیلوگرم که با حضور 7 کشتی گیر و در دو گروه 4 و 3 تیمی و به صورت دوره ای برگزار شد، امیرعلی آذرپیرا در دور اول با نتیجه 10 بر صفر مقابل نوربولات آدیل اولو از قرقیزستان پیروز شد. وی در دور دوم مقابل آشیش از هند با نتیجه 10 بر صفر به برتری دست یافت و راهی مرحله نیمه نهایی شد. آذرپیرا در این مرحله با نتیجه 12 بر 2 مقابل زلیم خان موسیخانوف از قزاقستان به برتری دست یافت و راهی دیدار فینال شد. نماینده کشورمان در دیدار پایانی با نتیجه 10 بر صفر آشیش از هند را مغلوب کرد و به مدال طلا دست یافت.

علاوه بر سبحان یاری کشتی گیر کرمانشاهی تیم ملی، در پنج وزن نخست کشتی آزاد قهرمانی آسیا ورزشکارانی ایرانی به ۲ مدال طلا و ۱ مدال نقره دیگر نیز دست یافتند.

تبلیغ کانال کاریابی و استخدامی فرصت شغلی شغل پیدا کردن ایلام آذربایجان غربی کردستان کرمانشاه تهران

علاوه بر سبحان یاری کشتی گیر کرمانشاهی تیم ملی، در پنج وزن نخست کشتی آزاد قهرمانی آسیا ورزشکارانی ایرانی به ۲ مدال طلا و ۱ مدال نقره دیگر نیز دست یافتند.

به گزارش یاریزان؛ مسابقات پنج وزن نخست رقابت های کشتی آزاد جوانان قهرمانی آسیا امروز در شهر منامه بحرین برگزار شد. که در پایان حسین محمدآقای در وزن ۷۰ کیلوگرم، سبحان یاری در وزن ۷۹ کیلوگرم و امیرعلی آذرپیرا در وزن ۹۷ کیلوگرم به مدال طلا دست یافتند و رضا مومنی در وزن ۵۷ کیلوگرم صاحب مدال نقره شد.

 

نتایج نمایندگان کشورمان به شرح زیر است:

 

در وزن ۵۷ کیلوگرم رضا مومنی پس از استراحت در دور اول در دور دوم مقابل خطیب الآنی از عراق با نتیجه ۱۲ بر ۲ پیروز شد و دردور سوم و مرحله نیمه نهایی با نتیجه ۱۰ بر صفر ولادیسلاو نکاندروف از قرقیزستان را مغلوب کرد و به دیدار فینال راه یافت. مومنی در این مقابل مری بازاربایف از قزاقستان مغلوب و صاحب مدال نقره شد.

 

------------------------------------

 

در وزن ۶۵ کیلوگرم ، محمدعلی عموزاد پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با نتیجه ۷ بر ۱ کشتی را مقابل امیدجان جلال اف از ازبکستان واگذار کرد و با توجه به شکست این کشتی گیر در مرحله نیمه نهایی، عموزاد از دور رقابت ها کنار رفت.

 

در وزن ۷۰ کیلوگرم حسین محمدآقایی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با نتیجه ۱۴ بر ۶ از سد ژاسولان بخولتانوف از قزاقستان گذشت و راهی مرحله نیمه نهایی شد. وی در این مرحله با نتیجه ۱۰ بر ۸ ظفربک اوتاخانوف از ازبکستان را مغلوب کرد و به دیدار فینال راه یافت. محمدآقایی در دیدار پایانی با نتیجه ۱۵ بر ۷ مولایم یاداو از هند را از پیش رو برداشت به مدال طلا دست یافت.

 

در وزن ۷۹ کیلوگرم سبحان یاری در دور اول با نتیجه ۱۰ بر صفر جئونگ اوک کیم از کره جنوبی را شکست داد. وی در دور دوم و در مرحله نیمه نهایی با نتیجه ۱۲ بر ۲ از سد یلنور شیلدبای از قزاقستان گذشت و راهی دیدار فینال شد. یاری در این دیدار با نتیجه ۴ بر ۱ مقابل سوبارو تاکاهارا از ژاپن پیروز شد و به مدال طلا دست یافت.

خرید اینترنتی کفش رانینگ اورجینال اصل کالای ورزشی کفش لگ تی شرت کوهنوردی یاریزان شاپ

 

در وزن ۹۷ کیلوگرم که با حضور ۷ کشتی گیر و در دو گروه ۴ و ۳ تیمی و به صورت دوره ای برگزار شد، امیرعلی آذرپیرا در دور اول با نتیجه ۱۰ بر صفر مقابل نوربولات آدیل اولو از قرقیزستان پیروز شد. وی در دور دوم مقابل آشیش از هند با نتیجه ۱۰ بر صفر به برتری دست یافت و راهی مرحله نیمه نهایی شد. آذرپیرا در این مرحله با نتیجه ۱۲ بر ۲ مقابل زلیم خان موسیخانوف از قزاقستان به برتری دست یافت و راهی دیدار فینال شد. نماینده کشورمان در دیدار پایانی با نتیجه ۱۰ بر صفر آشیش از هند را مغلوب کرد و به مدال طلا دست یافت.


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


کد اعلام وصول الکترونیکی