رفتن به بالا
  • پنجشنبه - ۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۶
  • کد خبر : ۵۶۴۷
  • چاپ خبر : به مناسبت هفته تربیت بدنی سالن اختصاصی بوکس دهلران افتتاح شد

به مناسبت هفته تربیت بدنی سالن اختصاصی بوکس دهلران افتتاح شد

به گزارش یاریزان؛ فدراسیون جهانی بوکس ( ایبا ) شرایط سنی جهت شرکت در مسابقات کشوری و بین المللی بوکس در سال ۲۰۱۹ را اعلام کرد.

به مناسبت هفته تربیت بدنی و مصادف با روز “ورزش، توانمندی، امید به آینده” و با حضور مقامات استانی و شهرستانی، خانه بوکس اختصاصی دهلران افتتاح شد.

به مناسبت هفته تربیت بدنی و مصادف با روز “ورزش، توانمندی، امید به آینده” و با حضور مقامات استانی و شهرستانی، سالن اختصاصی بوکس دهلران افتتاح شد.
به گزارش یاریزان؛ علی رستمی رئیس هیات بوکس استان با اعلام این خبر گفت: خوشبختانه افتتاح این خانه بوکس در جنوبی ترین شهر استان ایلام نوید روزهای خوبی برای ورزش بوکس در سطح کشور می دهد.
وی افزود:به لحاظ داشتن استعدادهای خوب ورزشی خصوصا در رشته بوکس، این شهرستان حرف های زیادی در سطح استان و کشور برای گفتن دارد و حمایت از قشر جوان و تشویق و ترغیب آنها برای روی آوردن به سمت ورزش بوکس بدون شک نتایج بسیار مطلوبی در پیشرفت این رشته ورزشی در استان ایلام خواهد داشت.
وی اضافه کرد: لذا هیات بوکس شهرستان دهلران نهایت تلاش خود را در جهت توسعه و گسترش این ورزش در سطح شهرها و حتی روستاهای این منطقه، به کار خواهند گرفت و با شناسایی و تقویت ورزشکاران مستعد می توانند گام مهمی در رونق این ورزش مهیج بردارند.
گفتنی است رستمی ضمن تقدیر و تشکر از تلاش ها و زحمات رییس هیات بوکس دهلران ، مبلغ ۲۰ میلیون ریال کمک مالی و دو عدد کیسه بوکس به خانه شهرستان دهلران اهدا نمود.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه