رفتن به بالا
  • شنبه - 21 خرداد 1401 - 16:05
  • کد خبر : ۱۲۳۶۳
  • چاپ خبر : ساعی: ایلام پتانسیل بالایی در تکواندو دارد / به ‏بانوان‬ مسئولیت‌های بیشتری واگذار کنیم

ساعی: ایلام پتانسیل بالایی در تکواندو دارد / به ‏بانوان‬ مسئولیت‌های بیشتری واگذار کنیم

به گزارش یاریزان؛ مجمع انتخاباتی هیات تکواندو استان ایلام امروز شنبه 21 خرداد ماه با حضور هادی ساعی رئیس فدراسیون تکواندو، سید حسین عباسی رئیس مجامع و استان‌های فدراسیون، مظفر علیشائی مدیر کل ورزش و جوانان استان ایلام و سایر اعضای مجمع صبح امروز شنبه 21 خرداد ماه در آمفی تئاتر هتل زاگرس برگزار شد. در پایان این مجمع، علی اکبر ناصر منش برای چهار سال به عنوان رئیس هیأت تکواندو استان انتخاب و معرفی شد. علی صادقی ،علی اکبر ناصر منش و رضا رضایی 3 کاندیدای انتخاباتی ریاست هیأت تکواندو استان ایلام بودند که رضایی انصراف داد ، ناصرمنش در دور دوم رای گیری با اخذ ۱۸رای به عنوان منتخب مجمع، سکان هدایت تکواندو استان را در دست گرفت. علی صادقی دیگر کاندیدا در مرحله اول 16 رای را کسب کرد. گفتنی است در پایان این مجمع و پس از رای گیری " فرزانه ملکی نایب رئیس هیات، مهدی عباسی خزانه دار، حدیث زرگوش نیا کارشناس خبره و عباس احمدی به عنوان عضو هیات رئیسه " انتخاب شدند.

هادی ساعی رئیس فدراسیون تکواندو در مجمع انتخابات هیأت استان ایلام گفت: تکواندو استان پتاسیل بالایی دارد که با وفاق و همدلی بیشتر می‌تواند یکبار دیگر روزهای خوب گذشته را تکرار کند.

هادی ساعی رئیس فدراسیون تکواندو در مجمع انتخابات هیأت استان ایلام گفت: تکواندو استان پتاسیل بالایی دارد که با وفاق و همدلی بیشتر می‌تواند یکبار دیگر روزهای خوب گذشته را تکرار کند.

به گزارش یاریزان؛ هادی ساعی بعد از انتخاب ناصر منش به عنوان رئیس هیأت استان ایلام ضمن بیان مطلب فوق اظهار داشت: خوشحالم نامزدها از خانواده تکواندو بودند و نهایتاً با خرد جمعی رئیس جدید اعلام شد. از رئیس قبلی هیأت که در جمع ما نیستند و کارهای خوبی برای تکواندو استان انجام دادند تشکر و قدردانی کرده و ضمن تبریک به آقای ناصر منش، از همه خانواده تکواندو استان می‌خواهم با وفاق و همدلی برای پیشرفت تکواندو که پتانسیل بالایی دارد تلاش کنند.

ساعی با ابراز رضایت از فعالیت بانوان در تکواندو استان ایلام گفت: باعث خوشحالی است که بانوان ایلامی در تمامی عرصه‌ها حضور فعالی دارند. ما به کار و تلاش بانوان اعتقاد داریم، بانوان مسئولیت پذیر بوده با دقت بیشتری کارها را پیش می‌برند. به همین دلیل انتظار دارم سهم بانوان درپستهای مدیریتی بیشتر باشد و شاهد حضورفعال آنها در رأس هیأت‌های شهرستانها باشیم.

وی افزود: تکواندو استان ایلام سابقه و پیشینه خوبی در تکواندو کشور دارد و با این پتانسیل که امروز از تکواندو استان دیدم، بدون شک می‌توان با کار و تلاش زیاد به روزهای خوب گذشته بازگشت. تلاش می‌کنیم امکانات خوبی در اختیار استان قرار دهیم تا در امر آموزش و بخصوص کلاس‌های داروی فعال‌تر شوند. همچنین به رئیس هیأت تکواندو شهرستان «مهران» قول دادیم برای راه اندازی سالن تکواندو بزرگ‌تر و مجهزتر کمک خواهیم کرد .

هادی ساعی روز جمعه با سفر به دره شهر و دیدار با فرماندار، مسئولین اداره ورزش و جوانان و جمعی از هیئت‌های رزمی این شهرستان، اعلام کرد ؛فدراسیون تکواندو برای راه اندازی یک خانه تکواندو در شهرستان “دره شهر” در صورت آمادگی فرماندار این شهرستان و مسئولان ورزشی استان ایلام همکاری خواهد کرد.
همچنین ساعی در این نشست اعلام کرد؛ ۲ مربی بازیکن‌ساز تکواندو شهرستان دره شهر در کمپ یک هفته‌ای تیم‌های ملی حاضر خواهند شد.
گفتنی است در روز برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون تکواندو، با استقبال مظفر علی شائی مدیر کل ورزش و جوانان و معاونین؛ هادی ساعی رئیس فدراسیون تکواندو به همراه سید حسین عباسی مسئول امور مجامع و استان‌ها جهت حضور در مجمع انتخاباتی رئیس هیأت تکواندو ایلام وارد مرکز این استان شد و در ادامه از خانه تکواندو ایلام بازدید کرد.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه