رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۳۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۱
  • کد خبر : ۳۸۵۵
  • چاپ خبر : سازمان لیگ برنامه هفته دهم تا پانزدهم لیگ دسته سوم فوتبال ایران را اعلام کرد

سازمان لیگ برنامه هفته دهم تا پانزدهم لیگ دسته سوم فوتبال ایران را اعلام کرد

کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران برنامه هفته دهم تا پانزدهم مرحله دوم لیگ دسته سوم را در فصل جاری اعلام کرد.

کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران برنامه هفته دهم تا پانزدهم مرحله دوم لیگ دسته سوم را در فصل جاری اعلام کرد.   به گزارش یاریزان؛ رقابت های لیگ دسته سوم فوتبال ایران که در سه گروه ۱۰ تیمی برگزار می شود و با پایان دیدار های امروز وارد تعطیلات نیم فصل خواهد شد. تیم […]

کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران برنامه هفته دهم تا پانزدهم مرحله دوم لیگ دسته سوم را در فصل جاری اعلام کرد.

 

به گزارش یاریزان؛ رقابت های لیگ دسته سوم فوتبال ایران که در سه گروه ۱۰ تیمی برگزار می شود و با پایان دیدار های امروز وارد تعطیلات نیم فصل خواهد شد. تیم های شرکت کننده اجازه نقل و انتقال راتا ۱۲ اسفند ماه پیدا خواهند کرد.

 

برنامه مسابقات به شرح زیر است:

هفته دهم
شنبه یازدهم اسفند ۹۷
مکریان مهاباد- پاس گیلان- ساعت ۱۴- ورزشگاه آزادی مهاباد
میلاد مهر تهران- تازان تهران- ساعت ۱۴- ورزشگاه عطر سیب تهران
شهرداری آستارا- شهرداری فریدونکنار- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهدای سیبلی آستارا
شهید مولایی قائمشهر- شهرداری اردبیل- ساعت ۱۴- ورزشگاه قراخیل قائمشهر
شهدای دهنو آران و بیدگل- شهدای نوشهر- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی آران و بیدگل
دارایی بندر گز- نماینده مازندران- ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه امام رضا(علیه السلام) بندر گز
ملی حفاری اهواز – استقلال شوش – ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه اختصاصی ملی حفاری اهواز
ویستا توربین تهران- ستاره سرخ کاشان- ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه بعثت تهران
هیرکانی چالوس – نفت ایرانیان- ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه هفت تیر چالوس
ذوالفقار کاشان- آریا سنگسر سمنان- ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه رفاه کارگران کاشان
یکشنبه ۱۲ اسفند ۹۷
پویندگان تلاش مرودشت- شهدای رزکان کرج- ساعت ۱۴- ورزشگاه بعثت شیراز
سپاهان نوین اصفهان- وحدت پدیده بوشهر- ساعت ۱۴- ورزشگاه آرارات اصفهان
پاراگ تهران- بهین باتیس اصفهان – ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید کشوری تهران
سینا صنعت ایذه-استقلال ملاثانی- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی ایذه

هفته یازدهم
شنبه ۱۸ اسفند ۹۷
پاس گیلان- میلاد مهر تهران- ساعت ۱۴- ورزشگاه سردار جنگل رشت
تازان تهران- شهرداری آستارا- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید هرندی تهران
شهرداری اردبیل- مکریان مهاباد- ساعت ۱۴- ورزشگاه علی دایی اردبیل
شهرداری فریدونکنار- شهدای دهنو آران وبیدگل- ساعت ۱۴- ورزشگاه آزادی فریدونکنار
شهرداری نوشهر- شهید مولایی قائمشهر- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهدا نوشهر
نماینده مازندران – ملی حفاری اهواز- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه متعاقبا اعلام میگردد
استقلال شوش- هیرکانی چالوس- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه تختی شوش
ستاره سرخ کاشان- دارایی بندر گز- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه شهید محمد کوچکی سفید شهر
نفت ایرانیان- ذوالفقار کاشان – ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه آبرسانی تهران
آریا سنگسر سمنان- ویستا توربین تهران- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه ولایت سمنان
یکشنبه ۱۹ اسفند ۹۷
کیان تهران- سینا صنعت ایذه- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه آریو مصلی نژاد تهران
شهدای رزکان کرج- سپاهان نوین اصفهان- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه انقلاب کرج
بهین باتیس اصفهان- پویندگان تلاش مرودشت- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه تختی اصفهان
استقلال ملاثانی- پاراگ تهران- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه شهداملاثانی

هفته دوازدهم
شنبه ۲۵ اسفند ۹۷
شهدای دهنو آران و بیدگل- تازان تهران- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه تختی آران و بیدگل
شهرداری آستارا- پاس گیلان- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه شهدای سیبلی آستارا
شهرداری نوشهر- شهرداری فریدونکنار- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه شهدا نوشهر
میلاد مهر تهران- شهرداری اردبیل- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه عطر سیب تهران
شهید مولایی قائمشهر- مکریان مهاباد- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه قراخیل قائمشهر
ذوالفقار کاشان- استقلال شوش- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه رفاه کارگران کاشان
آریا سنگسر سمنان – نفت ایرانیان- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه ولایت سمنان
هیرکانی چالوس- نماینده مازندران – ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه هفت تیر چالوس
ملی حفاری اهواز- ستاره سرخ کاشان- ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه اختصاصی ملی حفاری
ویستا توربین تهران- دارایی بندر گز- ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه بعثت تهرانیکشنبه ۲۶ اسفند ۹۷
سینا صنعت ایذه- وحدت پدیده بوشهر- ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه تختی ایذه
شهدای رزکان کرج- بهین باتیس اصفهان- ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه انقلاب کرج
پویندگان تلاش مرودشت- استقلال ملاثانی- ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه بعثت شیراز
پاراگ تهران- کیان تهران- ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه کشوری تهران

هفته سیزدهم
جمعه ۹ فروردین ۹۸
پاس گیلان- شهدای دهنو آران و بیدگل- ساعت ۱۶- ورزشگاه سردار جنگل رشت
وحدت پدیده بوشهر- پاراگ تهران- ساعت ۱۶- ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر
یکشنبه ۱۱ فروردین ۹۸
مکریان مهاباد- میلاد مهر تهران- ساعت ۱۵:۴۵- ورزشگاه آزادی مهاباد
تازان تهران- شهرداری نوشهر- ساعت ۱۵:۴۵- ورزشگاه شهید هرندی تهران
شهرداری اردبیل- شهرداری آستارا- ساعت ۱۵:۴۵- ورزشگاه علی دایی اردبیل
استقلال شوش – آریا سنگسر سمنان- ساعت ۱۵:۴۵- ورزشگاه تختی شوش
نفت ایرانیان- ویستا توربین تهران – ساعت ۱۵:۴۵- ورزشگاه آبرسانی تهران
دارایی بندر گز – ملی حفاری اهواز- ساعت ۱۵:۴۵- ورزشگاه امام رضا(علیه السلام) بندر گز
ستاره سرخ کاشان- هیرکانی چالوس- ساعت ۱۵:۴۵- ورزشگاه شهید محمد کوچکی سفید شهر
نماینده مازندران- ذوالفقار کاشان- ساعت ۱۵:۴۵- ورزشگاه متعاقبا اعلام میگردد تهران
شهرداری فریدونکنار- شهید مولایی قائمشهر- ساعت ۱۵:۴۵- ورزشگاه آزادی فریدونکنار
استقلال ملاثانی- شهدای رزکان کرج- ساعت ۱۶- ورزشگاه شهدا ملاثانی
بهین باتیس اصفهان- سپاهان نوین اصفهان- ساعت ۱۶- ورزشگاه تختی اصفهان
کیان تهران- پویندگان تلاش مرودشت- ساعت ۱۶- ورزشگاه آریو مصلی نژاد تهران

هفته چهاردهم
یکشنبه ۱۸ فرودین ۹۸
شهرداری نوشهر- پاس گیلان- ساعت ۱۵:۴۵- ورزشگاه شهدا نوشهر
شهرداری فریدونکنار- تازان تهران- ساعت ۱۵:۴۵- ورزشگاه آزادی فریدونکنار
هیرکانی چالوس- دارایی بندر گز – ساعت ۱۵:۴۵- ورزشگاه هفت تیرچالوس
شهدای دهنو آران و بیدگل- شهرداری اردبیل- ساعت ۱۵:۴۵- ورزشگاه تختی آران و بیدگل
شهرداری آستارا- مکریان مهاباد- ساعت ۱۵:۴۵- ورزشگاه شهدای سیبلی آستارا
آریا سنگسر سمنان- نماینده مازندران- ساعت ۱۵:۴۵- ورزشگاه ولایت سمنان
نفت ایرانیان- استقلال شوش- ساعت ۱۵:۴۵- ورزشگاه آبرسانی تهران
ذوالفقار کاشان- ستاره سرخ کاشان- ساعت ۱۵:۴۵- ورزشگاه متعاقبا اعلام میگردد
ملی حفاری اهواز- ویستا توربین تهران- ساعت ۱۶- ورزشگاه اختصاصی ملی حفاری اهواز
دوشنبه ۱۹ فروردین ۹۸
میلاد مهر تهران- شهید مولایی قائمشهر- ساعت ۱۶- ورزشگاه عطر سیب تهران
بهین باتیس اصفهان- استقلال ملاثانی- ساعت ۱۶- ورزشگاه تختی اصفهان
شهدای رزکان کرج- کیان تهران- ساعت ۱۶- ورزشگاه انقلاب کرج
سینا صنعت ایذه- سپاهان نوین اصفهان- ساعت ۱۶- ورزشگاه تختی ایذه
پویندگان تلاش مرودشت- وحدت پدیده بوشهر- ساعت ۱۶- ورزشگاه بعثت شیراز

هفته پانزدهم
شنبه ۲۴ فروردین ۹۸
مکریان مهاباد- شهدای دهنو آران و بیدگل- ساعت ۱۶- ورزشگاه آزادی مهاباد
شهرداری اردبیل- شهرداری نوشهر- ساعت ۱۶- ورزشگاه علی دایی اردبیل
شهید مولایی قائمشهر- تازان تهران- ساعت ۱۶- ورزشگاه قراخیل قائمشهر
پاس گیلان- شهرداری فریدونکنار- ساعت ۱۶- ورزشگاه سردار جنگل رشت
میلاد مهر تهران- شهرداری آستارا- ساعت ۱۶- ورزشگاه عطر سیب تهران
دارایی بندر گز- ذوالفقار کاشان- ساعت ۱۶- ورزشگاه امام رضا(علیه السلام) بندرگز
ستاره سرخ کاشان- آریا سنگسر سمنان- ساعت ۱۶- ورزشگاه شهید محمد کوچکی سفید شهر
ویستا توربین تهران- استقلال شوش- ساعت ۱۶- ورزشگاه بعثت تهران
نماینده مازندران- نفت ایرانیان- ساعت ۱۶- ورزشگاه متعاقبا اعلام میگردد تهران
ملی حفاری اهواز- هیرکانی چالوس – ساعت ۱۶:۳۰- ورزشگاه اختصاصی ملی حفاری اهواز
یکشنبه ۲۵ فروردین ۹۸
کیان تهران- بهین باتیس اصفهان- ساعت ۱۶:۳۰- ورزشگاه آریو مصلی نژاد تهران
وحدت پدیده بوشهر- شهدای رزکان کرج- ساعت ۱۶:۳۰- ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر
سپاهان نوین اصفهان- استقلال ملاثانی – ساعت ۱۶:۳۰- ورزشگاه آرارات اصفهان
سینا صنعت ایذه- پاراگ تهران- ساعت ۱۶:۳۰- ورزشگاه تختی ایذه

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه