رفتن به بالا
  • شنبه - 15 تیر 1398 - 00:25
  • کد خبر : ۵۲۵۲
  • چاپ خبر : سارا شیربیگی: پیگیر بودم در کرمانشاه یک تیم فوتسال بانوان راه اندازی کنم

سارا شیربیگی: پیگیر بودم در کرمانشاه یک تیم فوتسال بانوان راه اندازی کنم

اسامی بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم ملی فوتسال بانوان جهت شرکت در دیدارهای تدارکاتی در اواسط اردیبهشت ماه در تورنمنت چهارجانبه روسیه اعلام شد.

خانم گل فوتسال بانوان آسیا گفت: بدنبال راه اندازی یک تیم فوتسال در کرمانشاه بودم. هنوز با نامی نو قرارداد دارم، البته نمیدانم با این تیم می مانم یا خیر و هنوز هم با تیمی صحبت نکرده ام.

Yarizan telegram Channel آدرس کانال تلگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

Yarizan page Instagram آدرس پیج اینستاگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

 

خانم گل فوتسال بانوان آسیا گفت: بدنبال راه اندازی یک تیم فوتسال در کرمانشاه بودم. هنوز با نامی نو قرارداد دارم، البته نمیدانم با این تیم می مانم یا خیر و هنوز هم با تیمی صحبت نکرده ام.

 

 

------------------------------------

به گزارش یاریزان؛ سارا شیربیگی ستاره کرمانشاهی تیم فوتسال بانوان نامی نو درباره شرایط خود در این تیم گفت: شرایط امسال ما بد نیست و من هنوز با نامی نو قرارداد دارم چون دو ساله این قرارداد را بسته بودیم البته نمیدانم با این تیم می مانم یا خیر و هنوز هم با تیمی صحبت نکرده ام.

شیربیگی ادامه داد: انشالله در هفته آینده تصمیم می گیرم، البته باید ببینیم که تیم نامی نو می تواند تیم داری کند یا خیر و بعد از این باید دید که کجا شرایط بازی وجود دارد.

خانم گل فوتسال آسیا درباره تیم داری در کرمانشاه گفت: امسال پیگیر این بودم که بتوانم در کرمانشاه یک تیم فوتسال بانوان راه اندازی کنم که متاسفانه هیچ حامی مالی در کرمانشاه تمایل به این کار ندارد و البته مسئولین هم تصور می کنم کم لطفی می کنند.

https://instagram.com/80_shopbrand?igshid=NzZlODBkYWE4Ng==

او گفت: جای تاسف دارد که این همه بازیکن و مربی در کرمانشاه وجود دارد اما در هیچ رده ای و در هیچ لیگی حداقل یک تیم هم نداریم!

شیربیگی در پایان گفت: البته شرایط اقتصادی کشور به گونه ای شده که واقعا تیم داری برای بخش خصوصی سخت است، قبلا اگر وارد یک تیم به طور مثال در حفاری آبادان می شدیم مطمئن بودیم که پول مان را می گرفتیم چرا که شرایط حامیان مالی آنها متفاوت بود ولی خب الان هم به آنجا مطمئن نیستیم، به هر حال یک بازیکنی که یک ماه از قراردادش مانده هنوز تکلیف آن مشخص نیست.


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


کد اعلام وصول الکترونیکی