رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۲۵ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۴
  • کد خبر : ۱۱۳۶۴
  • چاپ خبر : سارا شیربیگی : در انتخاب سرمربی، تصمیمی نگیرند که پشیمانی به بار بیاورد
خانم گل فوتسال آسیا تاکید کرد؛

سارا شیربیگی : در انتخاب سرمربی، تصمیمی نگیرند که پشیمانی به بار بیاورد

فدراسیون فوتبال اسامی بازیکنان دعوت شده به اردوی تدارکاتی تیم ملی فوتسال بانوان را اعلام کرد که در این بین نام خانم گل کرمانشاهی آسیا نیز دیده می شود.

خانم گل فوتسال آسیا تاکید کرد تیم ملی فوتسال زنان به یک مربی باتجربه نیاز دارد. سارا شیربیگی می‌گوید تصمیم گیرندگان برای تیم ملی به مسیری نروند که پشیمانی به بار بیاورد.

خانم گل فوتسال آسیا تاکید کرد تیم ملی فوتسال زنان به یک مربی باتجربه نیاز دارد. سارا شیربیگی می‌گوید تصمیم گیرندگان برای تیم ملی به مسیری نروند که پشیمانی به بار بیاورد.

به گزارش یاریزان؛ سارا شیربیگی در مورد فرآیندِ انتخاب سرمربی جدید تیم ملی فوتسال زنان ایران در گفتگو با “آی دبلیو اسپورتس” گفت: به عنوان عضوی از تیم ملی، نگران آینده تیم ملی هستم. انتخاب سرمربی وظیفه من یا بازیکنان نیست اما امیدوارم کسانی که در این کار دخیل هستند آینده را در نظر بگیرند.

وی افزود: تیم ملی به یک مربی باتجربه نیاز دارد که در شرایط دشوار بتواند تیم را مدیریت کند. به عنوان یک بازیکن، این را درک می‌کنم که آرامش چگونه می‌تواند از نیمکت به زمین منتقل شود و این شرایط، چیزی است که سرمربی آن را ایجاد می‌کند.

برترین گلزن ادوار لیگ برتر فوتسال بانوان گفت: تیم ملی فوتسال، دغدغه همه ما از فدراسیون فوتبال تا بازیکنان است. با این حال خواسته من از آن‌هایی که تصمیم گیرنده هستند این است که در این زمینه، وسواس به خرج دهند و مربی‌ای انتخاب شود که بازیکنان خود را گوش به فرمان او بدانند.

شیربیگی همچنین گفت: پس از دو قهرمانی در آسیا، نگاه قاره به ماست و کار هم از قبل، دشوارتر شده و تکرار این موفقیت به آسانی قبل نیست. این‌طور نیست که با هر مربی روی نیمکت، به جام ملت‌ها برویم و قهرمان شویم. انتخاب مربی و همچنین برنامه آماده سازی تیم ملی نباید ساده گرفته شود و ما نگران این موضوع هستیم.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه