رفتن به بالا
  • پنجشنبه - 10 فروردین 1402 - 21:56
  • کد خبر : ۱۵۴۷۵
  • چاپ خبر : زمان آغاز مرحله جدید تمرینات تیم ملی بوکس ایران مشخص شد

زمان آغاز مرحله جدید تمرینات تیم ملی بوکس ایران مشخص شد

به گزارش یاریزان؛ فدراسیون جهانی بوکس ( ایبا ) شرایط سنی جهت شرکت در مسابقات کشوری و بین المللی بوکس در سال ۲۰۱۹ را اعلام کرد.

از سوی فدراسیون زمان آغاز مرحله جدید اردوی تیم ملی بوکس که در فروردین‌ ماه با حضور ۱۰ بوکسور برگزار می‌شود، مشخص شد.

Yarizan telegram Channel آدرس کانال تلگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

Yarizan page Instagram آدرس پیج اینستاگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

 

از سوی فدراسیون زمان آغاز مرحله جدید تمرینات و اردوی تیم ملی بوکس که در فروردین‌ ماه با حضور ۱۰ بوکسور برگزار می‌شود، مشخص شد.

به گزارش یاریزان؛ بیست و دومین دوره مسابقات قهرمانی جهان ۲۰۲۳، طی روزهای ۱۱ تا ۲۴ اردیبهشت‌ماه سال آینده به میزبانی “تاشکند” ازبکستان برگزار خواهد شد، برهمین اساس زمان آغاز مرحله جدید تمرینات تیم ملی بوکس از روز سه‌شنبه – ۱۵ فروردین‌ماه اعلام شد.

 

------------------------------------

طبق اعلام سیدابراهیم موسوی مدیر تیم‌های ملی و با نظر کادرفنی تیم‌ملی بوکس، پوریا عبدالملکى، دانیال شه‌بخش، على حبیبى‌نژاد، مسلم مقصودى، سالار رادمرد، شاهین موسوى، میثم قشلاقى، امین مجنونى، سیدمحمد سیدصدرى و پوریا امیرى بوکسورهای دعوت شده به مرحله پایانی اردو پیش از مسابقات جهانی هستند.

این نفرات چنانچه از نظر فنى، توانایى لازم برای حضور در مسابقات قهرمانی جهان ۲۰۲۳ را داشته باشند در لیست نفرات اعزامی قرار خواهند گرفت. ترکیب تیم ملی به منظور شرکت در این دوره از رقابت‌ها تا ۲۰ فروردین‌ماه مشخص خواهد شد و قرار است طبق نظر کادرفنی تیم با تعداد محدود در این رقابت‌ها شرکت کند.

همچنین به دلیل ابهاماتی که در وزن ۹۲+ کیلوگرم وجود دارد مقرر شد پس از شروع مجدد اردوها در این خصوص تصمیم گیری شود.

https://instagram.com/80_shopbrand?igshid=NzZlODBkYWE4Ng==

لازم به ذکر است از حضور بوکسورهای دیگری که در میان این نفرات نیستند، برای اردوهای بعدی و رویدادهای آتی همچون قهرمانی آسیا استفاده خواهد شد.

هدایت این نفرات برعهده حسینقلی نهرودی به عنوان سرمربی است و غلامرضا کریمی، همایون امیری، فروتن گل آرا و محمود نهتانی مربیگری تیم را برعهده دارند. مرتضی بهرامی‌نژاد نیز به عنوان مربی بدنساز در کنار ملی پوشان حضور دارد.


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


کد اعلام وصول الکترونیکی