رفتن به بالا
  • شنبه - 30 مرداد 1400 - 23:31
  • کد خبر : ۱۱۴۲۰
  • مشاهده :  649 بازدید
  • چاپ خبر : زبیر نیک نفس: استقلال مثل شمشیر دو لبه است / با وریا مشورت کردم
هافبک جدید آبی ها از کوردستان آمده است؛

زبیر نیک نفس: استقلال مثل شمشیر دو لبه است / با وریا مشورت کردم

محمد زبیر نیک نفس هافبک دفاعی و سنندجی فولاد خوزستان به استقلال تهران پیوست. به گزارش یاریزان؛ محمد زبیر نیک‌نفس، هافبک دفاعی فصل گذشته تیم فولاد که نمایش‌های درخشانی در این تیم داشت، با عقد قراردادی ۲ ساله به استقلال پیوست. این بازیکن ۲۸ ساله سابقه بازی در تیم‌های ذوب‌آهن و صنعت نفت آبادان را هم در کارنامه خود دارد. زبیر نیک‌نفس، بازیکن جدید استقلال پس از عقد قرارداد با این تیم اظهار کرد: خیلی خوشحال هستم. در مقاطع مختلف نزدیک به این انتقال بودم که نهایتا امروز به نتیجه رسید. از مدیریت استقلال و آقا فرهاد و فرزاد تشکر می‌کنم که به این انتقال کمک کردند. او افزود: به نظرم استقلال تیم پرطرفداری است ولی شمشیر دو لبه است. اگر خوب کار کنی و سرت به کار خودت باشد، به مقاطع بالا می‌رسی و برعکس آن هم وجود دارد. بازیکن جدید استقلال در پاسخ به این سوال که برای این انتقال با فردی از داخل تیم مشورت کرده است؟ گفت: بله من با وریا که از دوستان قدیمی‌ام است، صحبت کردم. او مشاوره‌های خوبی به من داد. من با رشید مظاهری و ارسلان مطهری هم صحبت کردم. همه به من مشاوره‌های خوبی دادند و الان اینجا هستم.

محمد زبیر نیک نفس هافبک دفاعی و سنندجی فولاد خوزستان با عقد قراردادی ۲ ساله به استقلال تهران پیوست.

تبلیغ کانال کاریابی و استخدامی فرصت شغلی شغل پیدا کردن ایلام آذربایجان غربی کردستان کرمانشاه تهران

محمد زبیر نیک نفس هافبک دفاعی و سنندجی فولاد خوزستان به استقلال تهران پیوست.

به گزارش یاریزان؛ محمد زبیر نیک‌نفس، هافبک دفاعی فصل گذشته تیم فولاد که نمایش‌های درخشانی در این تیم داشت، با عقد قراردادی ۲ ساله به استقلال پیوست.

این بازیکن ۲۸ ساله سابقه بازی در تیم‌های ذوب‌آهن و صنعت نفت آبادان را هم در کارنامه خود دارد.

زبیر نیک‌نفس، بازیکن جدید استقلال پس از عقد قرارداد با این تیم اظهار کرد: خیلی خوشحال هستم. در مقاطع مختلف نزدیک به این انتقال بودم که نهایتا امروز به نتیجه رسید. از مدیریت استقلال و آقا فرهاد و فرزاد تشکر می‌کنم که به این انتقال کمک کردند.

او افزود: به نظرم استقلال تیم پرطرفداری است ولی شمشیر دو لبه است. اگر خوب کار کنی و سرت به کار خودت باشد، به مقاطع بالا می‌رسی و برعکس آن هم وجود دارد.

بازیکن جدید استقلال در پاسخ به این سوال که برای این انتقال با فردی از داخل تیم مشورت کرده است؟ گفت: بله من با وریا که از دوستان قدیمی‌ام است، صحبت کردم. او مشاوره‌های خوبی به من داد. من با رشید مظاهری و ارسلان مطهری هم صحبت کردم. همه به من مشاوره‌های خوبی دادند و الان اینجا هستم.

 

------------------------------------

محمد زبیر نیک نفس درباره رقابت در پست بازی‌اش در استقلال بیان کرد: طبیعی است که در تیم بزرگی مثل استقلال، بازیکنان بزرگی حضور داشته باشند. تنها کاری که می‌توانم بکنم این است که خوب تمرین کنم و تصمیم نهایی با آقا فرهاد است.

او در پایان در پاسخ به این سوال که چرا زودتر به استقلال نیامده؟ گفت: در چند مقطع به این انتقال نزدیک بودم که این اتفاق نیفتاد. دوست ندارم راجع به گذشته و این که پیشنهاد از استقلال بوده یا پرسپولیس فکر کنم و می‌خواهم به آینده فکر کنم.


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه