رفتن به بالا
  • سه شنبه - 10 خرداد 1401 - 16:18
  • کد خبر : ۱۲۳۰۳
  • چاپ خبر : رنکینگ مرحله دوم لیگ‌ کاراته وان ایران در دو بخش دختران و پسران اعلام شد

رنکینگ مرحله دوم لیگ‌ کاراته وان ایران در دو بخش دختران و پسران اعلام شد

به گزارش یاریزان و با اعلام فدراسیون کاراته، پس از برگزاری مسابقات انتخابی ورودی به اردو های تیم ملی کاراته، کمیته فنی فدراسیون، تعدادی از ورزشکاران را که عملکرد چشمگیری در این مسابقات داشتند و جزو چهار نفر برتر وزن خود نشدند را یک شانس مجدد برای حضور در تیم ملی کاراته بانوان به آن‌ ها داد. این نفرات روز شنبه سیزده شهریور ساعت ۱۴ در مجموعه ورزشی کبگانیان با به همراه داشتن پاسخ منفی تست پی سی آر خود که ۷۲ ساعت از زمان آن نگذشته باشد برای پذیرش و قرنطینه وارد می شوند تا روز یک شنبه چهارده شهریور از ساعت ۹ صبح انتخابی بین این نفرات برگزار شود و تنها یک نفر از هر وزن به اردوی تیم ملی دعوت می شود که لازم است لوازم شخصی مورد نیاز را به همراه داشته باشند. اولین مرحله اردوی تیم ملی کاراته بانوان نیز با حضور سارا بهمنیار، طراوت خاکسار، رزیتا علیپور و شیما آل سعدی ملی پوشان کاراته کشورمان به همراه چهار نفر برتر مسابقات انتخابی ورودی به اردو های تیم ملی و نفرات اول مرحله دوم انتخابی درون اردویی که ۱۴ شهریور برگزار می شود، از روز دوشنبه ۱۵ شهریور و تا ۲۰ شهریور ادامه خواهد داشت. لیست اسامی نفرات دعوت شده به مرحله دوم انتخابی درون اردویی تیم ملی کاراته بانوان ایران به شرح زیر است: وزن منفی ۵۰ کیلوگرم: فاطمه نو دهقان از البرز / کیمیا کیانی از البرز / سارا قاسم زاده از مازندران / زهرا طراز پور از فارس وزن منفی ۵۵ کیلوگرم: زهرا کرم پور خوزستان / فائزه طوسی از البرز / رویا سلیم زاده از اصفهان / مریم باقری از تهران وزن منفی ۶۱ کیلوگرم: نوش مهر نور صبحی از اصفهان / بهناز بتویی از فارس / نرگس سادات میر احمدی از یزد وزن منفی ۶۸ کیلوگرم: مهدیه رئیسی از خوزستان / فاطمه زیبایی از اصفهان / سولماز جعفر زاده از فارس / سحر اچرش از تهران / هنگامه جعفری از اصفهان / شقایق واحدی از تهران / الهه قاسم زاده از تهران / نگین یکتافر از تهران / مهدیه مهدی نیا از تهران وزن مثبت ۶۸ کیلوگرم: فاطمه حقی از تهران / شبنم واحدی از تهران / شادی شریعتی از کردستان / معصومه محرمی از گیلان / زینب رنجبر از مرکزی / شنه کاظمی از کردستان

رنکینگ مرحله دوم سومین دوره از مسابقات لیگ کاراته وان ایران در دو بخش پسران‌ و‌ دختران اعلام شد.

رنکینگ مرحله دوم سومین دوره از مسابقات لیگ کاراته وان ایران در دو بخش پسران‌ و‌ دختران اعلام شد.

به گزارش یاریزان؛ رنکینگ مرحله دوم سومین دوره از مسابقات لیگ کاراته وان ایران که در رده های سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و زیر ۲۱ سال از ۱۷ الی ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ در استان کرمانشاه برگزار شده بود اعلام شد.

رنکینگ این مرحله از مسابقات از طریق سایت جهانی برگزای مسابقات اسپورت دیتا منتشر شده است و برای مشاهده کامل آن به سایت فدراسیون کاراته بخش رنکینگ فدراسیون ملی مراجعه کنید و یا از طریق لینک زیر اقدام به ورود کنید: https://setopen.sportdata.org/ikfranking/ranking_main.php

 

نفرات برتر رنکینگ این مسابقات به شرح زیر هستند:

رده سنی نونهالان دختران:
کاتا انفرادی:۱. دینا صفری از استان تهران با امتیاز ۱۸۰۰۲. سوگل امیریان از استان کرمانشاه با امتیاز ۹۰۰۳. راحیل نجفی از استان تهران با امتیاز ۸۴۰
وزن منفی ۳۰ کیلوگرم:۱. زینب نور محمدی از استان تهران و محدثه شهبازی از استان فارس با امتیاز ۱۳۲۰۳. نازنین زهرا دانشور از استان البرز با امتیاز ۸۷۰
وزن منفی ۳۵ کیلوگرم:۱. رزا رضایی از استان قزوین با امتیاز ۱۹۸۰۲. فاطمه صادقی از استان اصفهان با امتیاز ۱۰۸۰۳. پریا رسول زاده از استان کردستان با امتیاز ۱۰۲۰
وزن منفی ۴۰ کیلوگرم: ۱. ستایش افشار از استان قزوین با امتیاز ۲۰۴۰۲. یلدا دهقانی از استان فارس با امتیاز ۱۵۶۰۳. دینا کریمی از استان تهران با امتیاز ۹۶۰
وزن منفی ۴۵ کیلوگرم:۱. ساغر جندقی از استان سمنان با امتیاز ۱۵۶۰۲. کیمیا پرند از استان فارس با امتیاز ۱۴۴۰۳. سارینا ربیعی از استان خوزستان با امتیاز ۹۰۰
وزن مثبت ۴۵ کیلوگرم: ۱. نیلوفر حسین زاده از استان مازندران با امتیاز ۲۱۰۰۲. ترنم احمدی ملک از استان سمنان با امتیاز ۹۰۰۳. کیانا زارع از استان فارس با امتیاز ۸۴۰

 

رده سنی نوجوانان دختران:
کاتا انفرادی:۱. آیلین بهاری از استان آذربایجان غربی و یکتا داوری دولت آبادی از استان اصفهان با امتیاز ۱۴۴۰۳. تینا فتاحی دولت آبادی از استان اصفهان و هستی نیک نهاد از استان فارس با امتیاز ۱۲۰۰
وزن منفی ۴۷ کیلوگرم:۱. غزل یزدانی از استان البرز و فاطمه جعفرنژاد از استان تهران با امتیاز ۱۷۴۰۳. سیده آناهیتا بابایی چگینی از استان قزوین با امتیاز ۱۲۰۰
وزن منفی ۵۴ کیلوگرم:۱. ریحانه کریمی از استان فارس با امتیاز ۱۸۶۰۲. هستی صالحی از استان مازندران با امتیاز ۱۶۸۰۳. حنانه خطی دیزآبادی از استان مازندران با امتیاز ۹۶۰
وزن مثبت ۵۴ کیلوگرم:۱. مبینا معصومی از استان مازندران و مهلا صداقت از استان مازندران با امتیاز ۱۸۶۰۳. مانیا خاص امیری از استان تهران با امتیاز ۱۱۴۰

 

رده سنی جوانان دختران:
کاتا انفرادی:۱. هانیه ژاله از استان کرمان با امتیاز ۱۲۶۰۲. نیایش رازقی از استان مازندران و ساجده جهانشاهی از استان کرمان با امتیاز ۱۰۸۰
کاتا تیمی:۱. ملیکا سلطانی، یکتا داوری، تینا فتاحی از باشگاه رایان الف (استان اصفهان) با امتیاز ۱۶۲۰۲. هانیه ژاله، مبینا حدادزاده، ساناز ماهانی از تیم (مس رفسنجان) استان کرمان با امتیاز ۱۱۴۰ ۳. هانیه تاتاری، نگار ارکانی، یگانه نیشابوری از تیم انرژی پلاس (استان خراسان رضوی) با امتیاز ۹۰۰
وزن منفی ۴۸ کیلوگرم:۱. زهرا ابراهیمی از استان گیلان با امتیاز ۱۶۲۰۲. اسما صفری از استان کرمانشاه با امتیاز ۱۰۸۰۳. حدیثه زاهدی از استان مازندران با امتیاز ۸۱۰
وزن منفی ۵۳ کیلوگرم:۱. فاطمه الزهرا سعیدآبادی از استان کرمان با امتیاز ۲۰۴۰۲. هانا حسین پور از استان مازندران با امتیاز ۱۲۶۰۳. مهشید سلطانی از استان زنجان با امتیاز ۱۲۰۰
وزن منفی ۵۹ کیلوگرم:۱. ستاره زارعی از استان مازندران با امتیاز ۱۸۰۰۲. الهام عظیمی از استان اصفهان با امتیاز ۱۰۸۰۳. فاطمه یوسفی از استان لرستان با امتیاز ۱۰۲۰
وزن مثبت ۵۹ کیلوگرم:۱. آتنا محبوب بشری از استان گیلان با امتیاز ۱۸۶۰۲. نرگس نظری از استان مازندران و اسراء کریمی راد از استان ایلام با امتیاز ۱۲۰۰

 

رده سنی زیر ۲۱ سال دختران:
کاتا انفرادی:

۱. زینب السادات حسینی از استان تهران با امتیاز ۱۵۰۰
۲. ملیکا عزتی از استان تهران با امتیاز ۱۳۸۰۳. سپیده امینی از استان تهران با امتیاز ۱۱۴۰ وزن منفی ۵۰ کیلوگرم:۱‌. فائزه طوسی از استان البرز با امتیاز ۱۵۰۰۲. لعیا میرشکاری از استان کرمان با امتیاز ۱۲۶۰۳. ستایش نادری از استان کرمانشاه با امتیاز ۱۱۴۰
وزن منفی ۵۵ کیلوگرم:۱. سوده خلیلی از استان مازندران با امتیاز ۱۷۴۰۲. الهه هزاریان از استان چهارمحال و بختیاری با امتیاز ۱۵۶۰۳. عسل رشیدی فر از استان لرستان با امتیاز ۱۰۲۰
وزن منفی ۶۱ کیلوگرم:۱. نفیسه عبدی از استان تهران با امتیاز ۱۹۸۰۲. فرنوش نوصبحی از استان اصفهان، نازنین یوسفی فرد از استان اصفهان و غزل قدیم پرست از استان گیلان با امتیاز ۹۶۰

وزن منفی ۶۸ کیلوگرم:۱. زهرا علی زاده از استان تهران با امتیاز ۱۴۴۰۲. هنگامه بی غم از استان گیلان با امتیاز ۱۳۲۰۲. فاطمه بداغ از استان لرستان با امتیاز ۹۶۰
وزن مثبت ۶۸ کیلوگرم:۱. کیمیا یوسفی براردهی از استان مازندران با امتیاز ۱۶۲۰۲. ستایش صالحی از استان مرکزی با امتیاز ۱۴۴۰۳. سارینا فتحی از استان لرستان با امتیاز ۱۲۰۰

 

رده سنی نونهالان پسران:

کاتا انفرادی:
۱. محراب خاک نشین از استان کرمان با امتیاز ۱۵۰۰۲. آرمین جوانی از استان آذربایجان غربی با امتیاز ۱۱۴۰۳. اشکان توکلی از استان کرمان با امتیاز ۱۰۲۰
وزن منفی ۳۰ کیلوگرم:۱. آرسیاپ صالحی از استان تهران با امتیاز ۱۳۲۰۲. امیر محمد ایزدیفر از استان مرکزی با امتیاز ۱۰۲۰۳. امیرطاها عادلی نسب از استان کهگیلویه و بویراحمد با امتیاز ۹۶۰
وزن منفی ۳۵ کیلوگرم:۱. عرفان عیوضی از استان فارس با امتیاز ۱۵۶۰۲. سعید گندمی از استان فارس با امتیاز ۱۲۶۰۳. امیرعلی مرادی لاهرود از استان اردبیل و محمدمهدی کرمی از استان قم با امتیاز ۹۰۰
وزن منفی ۴۰ کیلوگرم:۱. اکتای رخنکا از استان آذربایجان شرقی با امتیاز ۱۵۶۰ ۲. امیر علی بیگدلی از استان خوزستان با امتیاز ۱۰۸۰۳. محمدپارسا علیرضایی از استان کرمان با امتیاز ۹۹۰
وزن منفی ۴۵ کیلوگرم: ۱. پارسا محمدی از استان البرز با امتیاز ۱۳۲۰۲. امیر محمد پرهیزکار از استان گیلان با امتیاز ۹۹۰۳. ابوالفضل سلیمانی از استان همدان با امتیاز ۷۸۰
منفی ۵۰ کیلوگرم:۱. امیر علی تیموری از استان خراسان رضوی با امتیاز ۱۴۴۰۲. محمد عبدالهی از استان تهران با امتیاز ۱۲۰۰۳. محمد رضا کاظمی از استان تهران با امتیاز ۱۰۸۰
وزن مثبت ۵۰ کیلوگرم:۱. آگری نحوی مقدم از استان کردستان با امتیاز ۱۰۸۰۲. محمد ایمان نجفی از استان قم با امتیاز ۹۹۰۳. رهام مختاری از استان اصفهان با امتیاز ۷۸۰

 

رده سنی نوجوانان پسران:​
کاتا انفرادی:۱. حمیدرضا محمودی از استان تهران با امتیاز ۱۳۸۰۲. ابوالفضل شیخ شعاعی از استان کرمان با امتیاز ۱۳۸۰۳. بردیا وقار از استان تهران با امتیاز ۱۱۴۰
وزن منفی ۵۲ کیلوگرم:۱. آرشام ابراهیمی از استان کرمان با امتیاز ۱۸۰۰۲. محمد امین زارعی از استان کرمان با امتیاز ۱۱۴۰۳. محمدرضا حاجی یوسفی از استان یزد با امتیاز ۱۱۱۰
وزن منفی ۵۷ کیلوگرم:۱. ابوالفضل همدم جو از استان کرمان و آریا کهزادی از استان لرستان با امتیاز ۱۱۴۰۳. حسین‌ فلاحی از استان فارس با امتیاز ۱۰۲۰
وزن منفی ۶۳ کیلوگرم:۱. محمد رجبی از استان البرز با امتیاز ۱۴۴۰۲. سید میلاد مرتضایی از استان قم و کیارش پوریا از استان البرز با امتیاز ۱۱۴۰
وزن منفی ۷۰ کیلوگرم:۱. سید شایان سالاری مقدم از استان یزد و محمد حسین فرهادی از استان مرکزی با امتیاز ۱۴۴۰۳. مهدی عزیزی از استان کرمانشاه با امتیاز ۱۳۸۰

مثبت ۷۰ کیلوگرم:۱. یاسین زرجام از استان مازندران با امتیاز ۱۹۲۰۲. سورنا بهزاد از استان گیلان با امتیاز ۱۰۸۰۲. کیارش یادگاری فر از ایتان تهران با امتیاز ۸۴۰

 

رده سنی جوانان پسران:
کاتا انفرادی:ابوالفضل فرامرز پور از استان کرمان و پوریا یعقوبی از استان مرکزی با امتیاز ۱۳۸۰۳. محمد مهدی نقدی از استان تهران با امتیاز ۱۱۴۰
کاتا تیمی:۱. ابوالفضل شیخ شعاعی، ابوالفضل فرامرز پور، یزدان شیخ اکبری از تیم صنعت مس رفسنجان، (استان کرمان) با امتیاز ۱۵۰۰
۲. امیررضا یوسفی، سید نیکان موسوی، رضا قاسمیان از تیم آکادمی میر عماد ساری (استان مازندران) با امتیاز ۱۰۲۰۳. علی حاجی زاده، محمدرضا احمدی، علیرضا احمدی از تیم بقیه الله (استان فارس) با امتیاز ۷۸۰
وزن منفی ۵۵ کیلوگرم:۱. فرزام صادقی از استان گیلان با امتیاز ۱۶۲۰۲. سید امیر حسینی از استان تهران با امتیاز ۱۳۸۰۱. علی زینلی از استان قزوین با امتیاز ۱۲۶۰

وزن منفی ۶۱ کیلوگرم:۱. محمد مهدی برنجی از استان لرستان با امتیاز ۱۸۶۰۲. نیما عارفی از استان کرمان با امتیاز ۱۶۸۰۳. محمدرضا خانی از استان مازندران با امتیاز ۱۰۲۰
وزن منفی ۶۸ کیلوگرم:۱. محمد جواد صفری از استان کرمانشاه با امتیاز ۱۹۸۰۲. امیدرضا درویش از استان گیلان با امتیاز ۱۱۴۰۲. مهدی شیرزاد از استان آذربایجان غربی با امتیاز ۷۵۰۳. محمد عرفان خوش عقیده از استان تهران، ماهان میرزایی از استان ایلام و محمد دلائی میلان از استان آذربایجان غربی با امتیاز ۷۸۰
وزن منفی ۷۶ کیلوگرم:۱. محمد مهدی مقصودی از استان البرز با امتیاز ۱۷۴۰۲. محمد عرفان عسگری پور از استان کرمان با امتیاز ۱۳۲۰۳. حسین عباسی قادی از استان مازندران با امتیاز ۱۱۴۰
وزن مثبت ۷۶ کیلوگرم:۱. سپهر دارابی از استان ایلام با امتیاز ۱۳۲۰۲. محمد محمدنژاد از استان کرمان، محمد مهدی علیپور از استان قم و رضا احمدی از استان تهران با امتیاز ۱۰۲۰

 

رده سنی زیر ۲۱ سال پسران:
کاتا انفرادی:۱. امیر حسن معین الدینی از استان کرمان با امتیاز ۱۶۸۰۲. احمدرضا محمودی از استان تهران با امتیاز ۹۶۰۳. محمدصدرا شیدزی از استان آذربایجان شرقی با امتیاز ۷۴۰
وزن منفی ۶۰ کیلوگرم:۱. محمد حسین شیر صفت از استان فارس با امتیاز ۱۵۶۰۲. حامد اکبری از استان مازندران و محمد رضا غفوری از استان مازندران با امتیاز ۱۴۴۰
وزن منفی ۶۷ کیلوگرم امید:۱. امیررضا برزویی از استان کرمانشاه با امتیاز ۱۲۶۰۲. نوید رنجبر از استان مازندران با امتیاز ۱۱۴۰۳. حسین علینژاد از استان مازندران و پارسا اران از استان کردستان با امتیاز ۹۰۰

وزن منفی ۷۵ کیلوگرم:۱. پویا علی مردانی از استان اسلام با امتیاز ۱۰۲۰۲. علیرضا حیدری از استان مرکزی با امتیاز ۹۹۰۳. ابوالفضل گودرزی از استان لرستان با امتیاز ۹۶۰
وزن منفی ۸۴ کیلوگرم:۱. علی توکلی از استان تهران با امتیاز ۱۴۴۰۲. امیرمحمد کاظمی از استان ایلام با امتیاز ۱۲۰۰۳. آرین پور محمد از استان گیلان با امتیاز ۹۰۰
وزن مثبت ۸۴ کیلوگرم:۱. مهدی گنج زاده از استان تهران با امتیاز ۱۴۴۰۲. ایمان برزعلی از استان گلستان و مهدی قلیچ زاده از استان خراسان رضوی با امتیاز ۱۲۰۰

در صورت داشتن مغایرت در رنکینگ و وجود دو پروفایل در سیستم اسپورت دیتا، مشکل و اطلاعات خود را به صورت کامل به ایمیل زیر ارسال کنید. IranSportdata@gmail.com

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه