رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۸
  • کد خبر : ۱۱۶۶۷
  • چاپ خبر : رنکینگ ماه سپتامبر پاراتکواندوکاران از سوی فدراسیون جهانی تکواندو اعلام شد

رنکینگ ماه سپتامبر پاراتکواندوکاران از سوی فدراسیون جهانی تکواندو اعلام شد

فدراسیون جهانی تکواندو رنکینگ المپیکی هوگوپوشان در ماه ژوئن را اعلام کرد. به گزارش یاریزان؛ فدراسیون جهانی تکواندو با توجه به شیوع ویروس کرونا و عدم برگزاری رقابت ها، از 20 مردادماه 1399 (10 آگوست 2020) اعلام کرد امتیازات رنکینگ از ژانویه تا دسامبر 2020 ثابت مانده و هیچ امتیازی از ورزشکاران کسر نمی شود که حالا و با برگزاری رویدادهای بین المللی دارای امتیاز، احتساب امتیازات رنکینگ آغاز شده است. با اعلام WT از ماه مارس تا جولای 2021 هیچ کسر امتیازی برای رویدادهای برگزار شده در سال های 2020 و 2021 انجام نمی شود. در رده‌بندی جدید اعلام شده از سوی فدراسیون جهانی، آرمین هادی‌پور نماینده وزن 58- کیلوگرم کشورمان با 298/44 امتیاز در رده ششم قرار گرفت؛ حسین لطفی دیگر تکواندوکار کشورمان در این وزن با 56/50 امتیاز رده هفتاد و یکم را به خود اختصاص داد.

فدراسیون جهانی تکواندو رنکینگ ماه سپتامبر پاراتکواندوکاران را در اوزان مختلف اعلام کرد.

فدراسیون جهانی تکواندو رنکینگ ماه سپتامبر پاراتکواندوکاران را اعلام کرد.

به گزارش یاریزان؛ فدراسیون جهانی، رنکینگ پاراتکواندوکاران در ماه سپتامبر را در اوزان مختلف اعلام کرد.

رنکینگ المپیکی هوگوپوشان در ماه سپتامبر به شرح ذیل است:

“فاطمه دودانگه” در وزن ۴۹- کیلوگرم (K44) با ۱۰/۹۸ امتیاز رده هفدهم را به خود اختصاص داده است؛ “رایحه شهاب” در وزن ۵۸+ کیلوگرم (K44) با ۱۸/۳۰ امتیاز در رده پانزدهم قرار گرفته و “مهتاب نبوی” با ۸۵ امتیاز همچنان در رده نخست وزن ۵۸- کیلوگرم (K41) قرار دارد.

“سعید صادقیان‌پور” در وزن ۶۱- کیلوگرم (K42) با ۱۲۴ امتیاز در رده دوم قرار دارد و “سجاد جوانبخت” در این وزن و کلاس ۴۴ با ۲۰/۱۲ امتیاز در رده نوزدهم جای گرفته است.

“محمدرضا شعبانی” در وزن ۷۵- کیلوگرم (K42) با کسب ۴۲/۴۰ امتیاز رده چهارم را به خود اختصاص داده است و “مهدی کردلو” دیگر نماینده این وزن با ۵/۱۶ امتیاز در رده پانزدهم قرار دارد.

“احمد نریمانی” هوگوپوش وزن ۷۵+ کیلوگرم (K42) با ۸۶ امتیاز صدرنشینی خود را حفظ کرد. “مهدی بهرامی آذر” در وزن ۷۵+ کیلوگرم (K43) با ۶۷/۸۰ امتیاز به جایگاه دومی خود تداوم بخشید.

“مهدی پوررهنما” در وزن ۷۵- کیلوگرم (K44) با ۱۱۲/۵۶ امتیاز در رده سوم قرار دارد. “محمود جعفرزاده” نیز با۲۲/۷۲ امتیاز در رده هجدهم جای گرفته است. “علیرضا بخت” در این وزن در رده پنجاه و دوم قرار دارد.

“اصغر عزیزی” پاراتکواندوکار وزن ۷۵+ کیلوگرم (۴۴ K) با ۹۵/۶۲ امتیاز در جایگاه دوم جدول رده بندی قرار دارد. “حامد حق‌شناس” دیگر نماینده کشورمان در این وزن با ۴۰/۸۳ امتیاز رده یازدهم را به خود اختصاص داد.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه