رفتن به بالا
  • شنبه - 1 مرداد 1401 - 11:03
  • کد خبر : ۱۲۸۳۶
  • چاپ خبر : رقابت های انتخابی تیم های ملی نونهالان و نوجوانان ایران برگزار می شود
با حضور 50 تکواندوکار؛

رقابت های انتخابی تیم های ملی نونهالان و نوجوانان ایران برگزار می شود

به گزارش یاریزان؛ مسابقات آزاد کشوری نونهالان در گروه دختران با حضور 757 تکواندوکار در اوزان دهگانه شنبه 26 اردیبهشت ماه به مدت سه روز در فدراسیون تکواندو برگزار شد که در نهایت 53 هوگوپوش موفق شدند به رقابت‌های انتخابی ورود به اردوی تیم ملی راه پیدا کنند. اسامی نفرات راه‌یافته به رقابت‌های انتخابی دختران نونهال تکواندوکار ایران به شرح ذیل است: وزن اول ( 29- کیلوگرم) : مقام اول: عسل سبزی کار از استان تهران مقام دوم: پرنیا ساکی از استان البرز مقام سوم: ستایش نظری از تهران - شپول احمدی از استان کردستان وزن دوم (33-کیلوگرم)؛ مقام اول: کوثر اوجاقلو از استان تهران مقام دوم: زهرا فلاح از استان گلستان مقام سوم: مهرانه گیلانی از استان گلستان- اسرا نظری از استان خوزستان وزن سوم ( 37- کیلوگرم): مقام اول: عسل سبزی کار از استان تهران مقام دوم: پرنیا ساکی از استان البرز مقام سوم: ستایش نظری از تهران - شپول احمدی از استان کردستان وزن چهارم(41- کیلوگرم): مقام اول: فاطمه باقرزاده از استان (آ.شرقی) مقام دوم: یگانه احمدی از استان مازندران مقام سوم: محیا عزیزی زنجان - یاس پورابراهیم از استان مازندران وزن پنجم (44- کیلوگرم)؛ مقام اول: زینب اسماعیلی از استان مازندران مقام دوم: حنانه قهیه ای از استان مرکزی مقام سوم: سیده ترنم رشیدی پاشاکلایی و غزل صابری هر دو از استان مازندران وزن ششم (47- کیلوگرم): مقام اول: پرنیان نوری از استان تهران مقام دوم: محیا والیانی از استان البرز مقام سوم: اسما حسینی نژاد از استان خراسان رضوی و الهه نصری استان تهران وزن هفتم ( 51- کیلوگرم): مقام اول: الینا رستمیان از استان مازندران مقام دوم: ساینا علیپور از استان تهران مقام سوم: باران فتحی از استان قم - حدیثه هادی از استان قزوین وزن هشتم (55- کیلوگرم)؛ مقام اول: آیناز نصیری از استان مازندران مقام دوم: ثنا مددی از استان البرز مقام سوم: دینا بابارحیم از استان تهران -حنانه حسنی از استان قزوین وزن نهم ( 59- کیلوگرم) : مقام اول: فاطمه اسکندرنیا از استان البرز مقام دوم: ارنیکا شمسی زاد از استان تهران مقام سوم: آیلا جلیلی از استان اصفهان - حدیثه حنیفه از استان البرز وزن دهم ( 59+ کیلوگرم): مقام اول: حنا زرین از استان مازندران مقام دوم: رونیا پلنگی از استان تهران مقام سوم: الینا علیپور از استان تهران - زهرا آقانیا احمدآباد از استان آذربایجان شرقی

رقابت های انتخابی تیم های ملی نونهالان و نوجوانان در گروه دختران برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا با حضور ۵۰ تکواندوکار در محل فدراسیون تکواندو برگزار می شود.

رقابت های انتخابی تیم های ملی نونهالان و نوجوانان در گروه دختران برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا با حضور ۵۰ تکواندوکار در محل فدراسیون تکواندو برگزار می شود.

به گزارش یاریزان؛ رقابت های تکواندو نونهالان و نوجوانان آسیا طی روزهای ۲۴ آگوست تا ۲۷ آگوست (۲ تا ۵ شهریور ماه) به میزبانی کشور ویتنام و در شهر «هوشیمینه» برگزار خواهد شد.

به همین منظور با اعلام سازمان تیم های ملی، رقابت های انتخابی تیم های ملی با حضور ۵۰ تکواندوکار در ۲ رده سنی نونهالان و نوجوانان در بخش دختران روز دوشنبه ۳ مرداد ماه به میزبانی خانه تکواندو در فدراسیون تکواندو، برگزار خواهد شد.

 

لیست اسامی نفرات دعوت شده برای حضور در این مسابقات به شرح ذیل است:

 

در رده سنی نونهالان:

مایسا میری (تهران)، مهرانه گیلانی (گلستان)، شپول احمدی (کردستان)، باران فتحی (قم)، یگانه احمدی (مازندران)، دینا بابارحیم (تهران)، آیلا جلیلی (اصفهان)، رونیا پلنگی (تهران)، نارینا خیاط (کردستان)، بیتا راوند (تهران)، مانترا پیمان خواه (تهران)، زهرا فلاح (گلستان)، کوثر اوجاقلو (تهران)، عسل سبزیکار (تهران)، محیا عزیزی (زنجان)، حنانه قهیه ای (مرکزی)، زنیب اسماعیلی (مازندران)، اسما حسین نژاد (خراسان رضوی)، روژان گودرزی (البرز)، الینا رستمیان (مازندران)، ایناز نصیری (مازندران)، زهرا محمدی نیا (مازندران)، فاطمه اسکندرنیا (البرز)، آرنیکا شمسی زاده (تهران) و الینا علیپور (تهران)

 

در رده سنی نوجوانان:

ترنم احمدی نژاد (مازندران)، ثنا فتاحی (آذربایجان شرقی)، بهار زارع (فارس)، آناهیتا رمضانی (تهران)، آسیا خورشیدی (فارس)، ساینا کریمی (فارس)، زینب مقدسی (البرز)، مدینه رضایی (اصفهان)، رومینا نوروزی (تهران)، شن آی بشیری (آذربایجان شرقی)، مطهره فتحی (تهران)، ساناز عباسپور (البرز)، آرمیتا رشیدی (تهران)، فاطمه عظیمی (البرز)، سروین رکانی (البرز)، شیدا محمدی (تهران)، ستایش قهرمانی (تهران)، تینا خانی (گیلان)، سارا صوفی (تهران)، فاطمه معینی (تهران)، فاطمه شفیع پور (البرز)، ریحانه امام دادی (خراسان رضوی)، سوگل شیری (تهران)، الهه سیفی (تهران) و صبا بیکی گلستان

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه