رفتن به بالا
  • دوشنبه - 28 خرداد 1397 - 12:04
  • کد خبر : ۳۱۳۴
  • چاپ خبر : مدال نقره رقابت های جهانی روسیه برگردن کشتی گیر ناشنوای کرمانشاهی
با قهرمانی تیم ملی ایران؛

مدال نقره رقابت های جهانی روسیه برگردن کشتی گیر ناشنوای کرمانشاهی

  در پایان رقابت های جهانی کشتی به میزبانی روسیه، کشتی گیر ناشنوای کرمانشاهی مدال نقره را بر گردن آویخت و به همراه تیم ملی ایران بر سکوی نخست ایستاد.    ———————————— به گزارش یاریزان؛ هرمز نوروزی نژاد رئیس هیات ورزش های ناشنوایان کرمانشاه اظهار کرد: کیوان رستم آبادی کشتی گیر ناشنوای کرمانشاهی تیم ملی […]

Yarizan telegram Channel آدرس کانال تلگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

Yarizan page Instagram آدرس پیج اینستاگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

 

در پایان رقابت های جهانی کشتی به میزبانی روسیه، کشتی گیر ناشنوای کرمانشاهی مدال نقره را بر گردن آویخت و به همراه تیم ملی ایران بر سکوی نخست ایستاد.

 

 

------------------------------------

به گزارش یاریزان؛ هرمز نوروزی نژاد رئیس هیات ورزش های ناشنوایان کرمانشاه اظهار کرد: کیوان رستم آبادی کشتی گیر ناشنوای کرمانشاهی تیم ملی آزاد ایران بود که پس از یک دور استراحت، با سه پیروزی و یک شکست عنوان نایب قهرمانی را بدست آورد.
وی ادامه داد: رستم آبادی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم به مصاف حریفی از کشور روسیه رفت و توانست با برتری پنج بر یک به مرحله بعد صعود کند.
نوروزی نژاد افزود: کشتی گیر وزن ۶۱ کیلوگرم ناشنوایان ایران در دور سوم نیز موفق به شکست ۶ بر ۲ حریفی از گرجستان شد تا به مرحله نیمه نهایی راه یابد.

رئیس هیات ورزش های ناشنوایان کرمانشاه گفت: در دیدار ماقبل فینال نیز که عصر امروز (یکشنبه) برگزار شد، رستم آبادی توانست ۱۵ بر ۲ از سد حریف مغولستانی بگذرد تا فینالیست شود.
وی با بیان اینکه کشتی گیر ناشنوای کرمانشاهی تیم ملی در دیدار فینال و نهایی با حریفی از ترکیه مسابقه داد، گفت: این دیدار در نهایت با حساب ۱۱ بر ۷ به سود کشتی گیر ترکیه ای پایان یافت تا رستم آبادی به مدال نقره بسنده کند.

نوروزی نژاد در ادامه به نتایج امیر صمدی دیگر کشتی گیر ناشنوای کرمانشاهی حاضر در مسابقات جهانی روسیه اشاره و اظهار داشت: وی در دیدار نخست خود قاطعانه و با حساب ۱۰ بر صفر برابر حریفی از آذربایجان صاحب برتری شد.
رئیس هیات ورزش های ناشنوایان کرمانشاه تصریح کرد: صمدی که نماینده وزن ۶۵ کیلوگرم ایران در مسابقات ناشنوایان جهان بود مسابقه دوم خود را مقابل حریف مغولستانی ضربه شد و از گردونه رقابت ها کنار رفت.
وی در پایان گفت: تیم ملی کشتی آزاد ناشنوایان کشورمان در پایان مسابقات قهرمانی جهان که به میزبانی روسیه برگزار شد، با کسب پنج مدال طلا ، یک نقره و ۲ برنز و ۱۹۳ امتیاز برای اولین بار بر سکوی قهرمانی جهان ایستاد، تیم های ترکیه با ۱۹۳ امتیاز و روسیه نیز با ۱۸۰ امتیاز به ترتیب دوم و سوم شدند.

https://instagram.com/80_shopbrand?igshid=NzZlODBkYWE4Ng==


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


کد اعلام وصول الکترونیکی