رفتن به بالا
  • پنجشنبه - 19 خرداد 1401 - 23:11
  • کد خبر : ۱۲۳۴۸
  • چاپ خبر : راهیابی ۶۱ دختر تکواندوکار به اردوی تیم‌های ملی نونهالان و نوجوانان

راهیابی ۶۱ دختر تکواندوکار به اردوی تیم‌های ملی نونهالان و نوجوانان

به گزارش یاریزان؛ مسابقات آزاد کشوری نونهالان در گروه دختران با حضور 757 تکواندوکار در اوزان دهگانه شنبه 26 اردیبهشت ماه به مدت سه روز در فدراسیون تکواندو برگزار شد که در نهایت 53 هوگوپوش موفق شدند به رقابت‌های انتخابی ورود به اردوی تیم ملی راه پیدا کنند. اسامی نفرات راه‌یافته به رقابت‌های انتخابی دختران نونهال تکواندوکار ایران به شرح ذیل است: وزن اول ( 29- کیلوگرم) : مقام اول: عسل سبزی کار از استان تهران مقام دوم: پرنیا ساکی از استان البرز مقام سوم: ستایش نظری از تهران - شپول احمدی از استان کردستان وزن دوم (33-کیلوگرم)؛ مقام اول: کوثر اوجاقلو از استان تهران مقام دوم: زهرا فلاح از استان گلستان مقام سوم: مهرانه گیلانی از استان گلستان- اسرا نظری از استان خوزستان وزن سوم ( 37- کیلوگرم): مقام اول: عسل سبزی کار از استان تهران مقام دوم: پرنیا ساکی از استان البرز مقام سوم: ستایش نظری از تهران - شپول احمدی از استان کردستان وزن چهارم(41- کیلوگرم): مقام اول: فاطمه باقرزاده از استان (آ.شرقی) مقام دوم: یگانه احمدی از استان مازندران مقام سوم: محیا عزیزی زنجان - یاس پورابراهیم از استان مازندران وزن پنجم (44- کیلوگرم)؛ مقام اول: زینب اسماعیلی از استان مازندران مقام دوم: حنانه قهیه ای از استان مرکزی مقام سوم: سیده ترنم رشیدی پاشاکلایی و غزل صابری هر دو از استان مازندران وزن ششم (47- کیلوگرم): مقام اول: پرنیان نوری از استان تهران مقام دوم: محیا والیانی از استان البرز مقام سوم: اسما حسینی نژاد از استان خراسان رضوی و الهه نصری استان تهران وزن هفتم ( 51- کیلوگرم): مقام اول: الینا رستمیان از استان مازندران مقام دوم: ساینا علیپور از استان تهران مقام سوم: باران فتحی از استان قم - حدیثه هادی از استان قزوین وزن هشتم (55- کیلوگرم)؛ مقام اول: آیناز نصیری از استان مازندران مقام دوم: ثنا مددی از استان البرز مقام سوم: دینا بابارحیم از استان تهران -حنانه حسنی از استان قزوین وزن نهم ( 59- کیلوگرم) : مقام اول: فاطمه اسکندرنیا از استان البرز مقام دوم: ارنیکا شمسی زاد از استان تهران مقام سوم: آیلا جلیلی از استان اصفهان - حدیثه حنیفه از استان البرز وزن دهم ( 59+ کیلوگرم): مقام اول: حنا زرین از استان مازندران مقام دوم: رونیا پلنگی از استان تهران مقام سوم: الینا علیپور از استان تهران - زهرا آقانیا احمدآباد از استان آذربایجان شرقی

در پایان رقابتهای انتخابی تیم ملی تکواندو در رده‌های سنی نونهالان و نوجوانان ، ۶۱ تکواندوکار دختر جواز راهیابی به اردوی تیم ملی را کسب کردند.

در پایان رقابتهای انتخابی تیم ملی تکواندو در رده‌های سنی نونهالان و نوجوانان ، ۶۱ تکواندوکار دختر جواز راهیابی به اردوی تیم ملی را کسب کردند.

به گزارش یاریزان؛ پنجمین دوره رقابت‌های قهرمانی نونهالان و نوجوانان جهان ۶ الی ۹ مرداد ماه به میزبانی بلغارستان در شهر صوفیه و چهارمین دوره مسابقات قهرمانی نونهالان و نوجوانان آسیا ۳۱ مرداد ماه الی ۵ شهریور ماه به میزبانی ویتنام برگزار خواهد شد.

بر همین اساس به منظور شناسایی برترین‌ها جهت حضور مقتدرانه در رقابت‌های فوق مسابقات انتخابی ورود به اردوی تیم ملی در هر دو بخش نونهالان و نوجوانان در گروه دختران امروز پنجشنبه ۱۹ خرداد ماه در خانه تکواندو با حضور ۱۳۸ تکواندوکار برگزار شد و در پایان ۶۱ هوگوپوش به اردوی تیم ملی راه پیدا کردند.

 

‌‌لیست اسامی نفرات دعوت شده به اردوی تیم ملی از سوی کادر فنی به شرح ذیل می باشد ( ۶۱ تکواندوکار دختر جواز راهیابی به اردوی تیم ملی را کسب کردند) ؛

 

رده سنی نونهالان:

وزن اول (۲۹- کیلوگرم): باران جمال لیوانی (گلستان)، مانترا پیمان خواه و مایسا میری ( هر دو ازتهران)
وزن دوم(۳۳- کیلوگرم): زهرا فلاح (گلستان) ،کوثر اوجاقلو (تهران)، مهرانه گیلانی (گلستان)
وزن سوم (۳۷- کیلوگرم): پرنیان ساکی (البرز)، شپول احمدی (کردستان)، عسل سبزیکار (تهران)
وزن چهارم (۴۱- کیلوگرم): فاطمه باقرزاده (آ. شرقی) ،یگانه احمدی (مازندران)، محیا عزیزی (زنجان)
وزن پنجم (۴۴- کیلوگرم): بیتا راوند (تهران) ،حنانه قهیه ای (مرکزی) ،نارینا خیاط (کردستان)، زینب اسمعیلی (مازندران)
وزن ششم (۴۷- کیلوگرم): پرنیان نوری (تهران)، اسما حسین نژاد (خ رضوی) ،روژان گودرزی (البرز)
وزن هفتم (۵۱- کیلوگرم): ساینا علی پور (تهران) – الینا رستمیان (مازندران) – باران فتحی (قم)
وزن هشتم (۵۵- کیلوگرم): آیناز نصیری و زهرا محمدی نیا (هر دو از مازندران) – دنیا بابارحیمی (تهران)
وزن نهم (۵۹- کیلوگرم): فاطمه اسکندرنیا (البرز) ،آیلا جلیلی (اصفهان)، ارنیکا شمسی زاد (تهران)
وزن دهم (۵۹+ کیلوگرم): حنا زرین کمر (مازندران)، رونیا پلنگی و الینا علی پور (هر دو از تهران)

 

رده سنی نوجوانان:

وزن اول (۴۲- کیلوگرم): سوگند شیری (تهران)، ترنم احمدنژاد (مازندران)، ثنا فتاحی (آ. شرقی)
وزن دوم (۴۴- کیلوگرم): پرنیا سلمانی (قزوین)، ساینا کریمی (تهران)
وزن سوم (۴۶- کیلوگرم): سوگل شیری و آناهیتا رمضانی (هر دو از تهران)، آیسا خورشیدی (فارس)
وزن چهارم (۴۹- کیلوگرم): صبا بیکی (گلستان)، زینب مقدسی (البرز)، مدینه رضایی (اصفهان)
وزن پنجم (۵۲- کیلوگرم): ریحانه امام دادی (خ رضوی)، رومینا نوروزی (تهران)، شن آی بشیری (آ. غربی)
وزن ششم (۵۵- کیلوگرم): فرشته و مطهره فتحی (هر دو از تهران)، ساناز عباسپور (البرز)
وزن هفتم (۵۹- کیلوگرم): پونه جعفر صالحی (مازندران)، آرمیتا رشیدی (تهران)، فاطمه عظیمی (البرز)
وزن هشتم (۶۳- کیلوگرم): سروین رکانی تبریز (البرز)،ساغر مرادی و شیدا محمدی (هر دو از تهران)
وزن نهم (۶۸- کیلوگرم): الهام حقیقی و ستایش قهرمانی (هر دو از تهران)، تینا خانی (گیلان)
وزن دهم (۶۸+ کیلوگرم): نیوشا شادلو، سارا صوفی و فاطمه معینی (هر سه از تهران)، فاطمه شفیع پور (البرز)

 

کلیه نفرات فوق می بایست عصر روز شنبه ۲۱ خردادماه خود را به کادر فنی تیم های ملی در محل دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان و اقع درهمدان- بلولر امام خمینی(ره) – شهرک مدنی معرفی کنند.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه