رفتن به بالا
  • پنجشنبه - ۱۸ دی ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۷
  • کد خبر : ۹۰۸۹
  • چاپ خبر : رئیس هیات فوتبال استان کرمانشاه برای چهار سال دیگر در سمتش ابقا شد
با کسب 15 رای موافق؛

رئیس هیات فوتبال استان کرمانشاه برای چهار سال دیگر در سمتش ابقا شد

دبیر هیات فوتبال استان کرمانشاه از پایان بررسی صلاحیت کاندیداهای انتخابات ریاست این هیات و تایید نهایی شش کاندیدا خبر داد.

رئیس هیات فوتبال استان کرمانشاه با ۱۲ رای مخالف و ۱۵ رای موافق در مجمع انتخاباتی برای چهار سال دیگر در سمتش باقی ماند.

رئیس هیات فوتبال استان کرمانشاه با ۱۲ رای مخالف و ۱۵ رای موافق در مجمع انتخاباتی برای چهار سال دیگر در سمتش باقی ماند.

به گزارش یاریزان؛ انتخابات مجمع هیات فوتبال استان کرمانشاه با کسب ۱۵ رای توسط علی محبی‌زنگنه، ۱۱ رای توسط فربیرز رحیمی و یک رای هم توسط مهدی قربانی به پایان رسید و در نهایت علی محبی‌زنگنه به مدت چهار سال دیگر به عنوان رئیس این هیأت فوتبال معرفی شد.

سرپرست فدراسیون فوتبال در پایان مجمع انتخاباتی، یادآور شد: اساسنامه هیات فوتبال وظایف مشخص و متقنی را برای مجمع هیأت‌های فوتبال در استان‌ها مشخص کرده و این مجامع مترسک نیستند و باید به صورت مستمر عملکرد هیات‌های استانی را ارزیابی و بررسی کنند.

حیدر بهاروند ادامه داد: مجمع می‌تواند سئوال کند، استیضاح کند و حتی پس از استضیاح به رییس هیات رای ندهد و این مساله بدان معنا است که خود اعضای مجمع برای پیشرفت فوتبال استان خود باید کمک کنند.

وی با اشاره به ظرفیت‌های ایجاد شده توسط استاندار و مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه برای فوتبال استان کرمانشاه، گفت: می‌توان با استفاده از توان این ظرفیت‌ها زمینه رشد و تعالی فوتبال را بیش از پیش فراهم کرد.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه