رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۱۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۲
  • کد خبر : ۳۰۷۰
  • چاپ خبر : دو قایقران از کرمانشاه و کردستان در دور جدید تمرینات تیم ملی آبهای آرام شرکت کردند
در بخش کانوکانادایی؛

دو قایقران از کرمانشاه و کردستان در دور جدید تمرینات تیم ملی آبهای آرام شرکت کردند

پانزدهمین مرحله اردوی تدارکاتی تیم ملی آبهای آرام مردان با حضور دو قایقران از کرمانشاه و کردستان به منظور حضور موفق در بازیهای آسیایی جاکارتا در دریاچه آزادی آغاز شد. به گزارش یاریزان؛ تیم ملی آبهای آرام در بخش کایاک و کانو دور جدید تمرینات خود را از امروز ۱۳ خردادماه در دریاچه آزادی آغاز […]

پانزدهمین مرحله اردوی تدارکاتی تیم ملی آبهای آرام مردان با حضور دو قایقران از کرمانشاه و کردستان به منظور حضور موفق در بازیهای آسیایی جاکارتا در دریاچه آزادی آغاز شد.

به گزارش یاریزان؛ تیم ملی آبهای آرام در بخش کایاک و کانو دور جدید تمرینات خود را از امروز ۱۳ خردادماه در دریاچه آزادی آغاز کرده است.
این اردو با حضور دو قایقران از کرمانشاه و کردستان تا دوم تیرماه ادامه پیدا خواهد کرد.

لوتار شفر و رالف هربرت سرمربی تیم های ملی آبهای آرام، ایرج اقلیمی سرمربی کایاک، الیاس اقلیمی سرمربی کانوکانادایی، انوش عباسی مربی کایاک و ایمان پورعزیز مربی کانوکانادایی اعضای کادر فنی این تیم هستند.
در بخش کایاک احمدرضا طالبیان از اصفهان، امین بوداغی از مازندران، پیمان قویدل و علی آقامیرزایی از گیلان به این اردو دعوت شده اند.

در بخش کانوکانادایی نیز امید احمدی از زنجان و شاهو ناصری از کردستان، عادل مجللی از گلستان، علی اجاقی از کرمانشاه، پژمان دیوسالار و محمدنبی رضایی از مازندران و عرفان زنده پی از بوشهر قایقرانان دعوت شده به این مرحله از اردو هستند.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه