رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۶
  • کد خبر : ۴۶۴۳
  • چاپ خبر : دومین اردوی تدارکاتی تیم ملی کانوپولو آقایان برگزار می شود 

دومین اردوی تدارکاتی تیم ملی کانوپولو آقایان برگزار می شود 

با اعلام فدراسیون قایقرانی، دومین مرحله اردوی تدارکاتی تیم ملی کانوپولو آقایان برای حضور موفق در مسابقات قهرمانی آسیا با حضور 13 قایقران از چهارشنبه 5 اردیبهشت ماه به میزبانی شهرستان گچساران استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار می شود.

مرحله دوم اردوی تدارکاتی تیم ملی کانوپولو آقایان با حضور ۱۳ ورزشکار به میزبانی شهرستان گچساران برگزار می شود.   به گزارش یاریزان و با اعلام فدراسیون قایقرانی، دومین مرحله اردوی تدارکاتی تیم ملی کانوپولو آقایان برای حضور موفق در مسابقات قهرمانی آسیا با حضور ۱۳ قایقران از چهارشنبه ۵ اردیبهشت ماه به میزبانی شهرستان […]

مرحله دوم اردوی تدارکاتی تیم ملی کانوپولو آقایان با حضور ۱۳ ورزشکار به میزبانی شهرستان گچساران برگزار می شود.

 

به گزارش یاریزان و با اعلام فدراسیون قایقرانی، دومین مرحله اردوی تدارکاتی تیم ملی کانوپولو آقایان برای حضور موفق در مسابقات قهرمانی آسیا با حضور ۱۳ قایقران از چهارشنبه ۵ اردیبهشت ماه به میزبانی شهرستان گچساران استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار می شود.

این مرحله از اردو تا ۱۹ اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت.

اشکان صیادی مربی و احمد گنجی سرپرست اردو کادر فنی را تشکیل می دهند.

رضا دباغ اویسی از اردبیل، رضا بیگی از چهارمحال و بختیاری، محمد علی ملایی و شایگان خیرالهی از البرز، میلاد جعفری و رضا اسکندری از زنجان، محمد صدیق حشمتیان و امیرمحمد فتاح پور از کرمانشاه، رامین غیاثوند، محدرضا جمشیدیان و رسول امینی از مرکزی، رضا انصاری آستانه از تهران و مجید شعبانی از گیلان نفرات دعوت شده به این مرحله از اردو هستند.

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه