رفتن به بالا
  • سه شنبه - 10 آبان 1401 - 14:08
  • کد خبر : ۱۳۹۲۲
  • چاپ خبر : دور جدید تمرینات تیم ملی آبهای آرام ایران از پنجشنبه آغاز می شود

دور جدید تمرینات تیم ملی آبهای آرام ایران از پنجشنبه آغاز می شود

با اعلام فدراسیون قایقرانی، دومین مرحله اردوی تیم ملی آبهای آرام بانوان بزرگسالان جهت حضور موفق در مسابقات قهرمانی جهان و کسب سهمیه المپیک توکیو 2020 از 12 اردیبهشت ماه به میزبانی دریاچه آزادی برگزار می شود.

دور جدید تمرینات تیم ملی آبهای آرام ایران در دو بخش بانوان و آقایان الف و ب از روز پنجشنبه ۱۲ آبان آغاز می‌شود.

Yarizan telegram Channel آدرس کانال تلگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

Yarizan page Instagram آدرس پیج اینستاگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

 

دور جدید تمرینات تیم ملی آبهای آرام ایران در دو بخش بانوان و آقایان الف و ب از روز پنجشنبه ۱۲ آبان آغاز می‌شود.

به گزارش یاریزان؛ دور جدید تمرینات تیم ملی آبهای آرام الف و ب از ۱۲ آبان در دریاچه آزادی و ۹ استان تحت نظر پدرو سنا برگزار خواهد شد. این اردو تا ۲ آذرماه ادامه خواهد داشت.

 

------------------------------------

پدرو سنا سرمربی تیم ملی است و ایمان پورعزیز و مهسا مجللی مربیان، رضا رئیسی کمک مربی، علیرضا جاوید دستیار مربی، محسن میلاد مربی بدنساز آقایان و مجتبی تاج‌محمدی و کیمیا مصطفوی روانشناسان اعضای کادر فنی تیم ملی آبهای آرام الف هستند.

الناز شفیعیان، تانیا کارگرپور و مهسا آذری از گیلان و هدیه کاظمی و کیانا کمال‌زاده از هرمزگان در بخش کایاک بانوان، پریسا محمدزاده از گیلان، هیوا افضلی از کرمانشاه و مائده شورگشتی از تهران در بخش کانوی بانوان، علی آقامیرزایی، پیمان قویدل و سپهر ساعتچی از گیلان و پوریا شریفی از تهران در بخش کایاک آقایان، محمدنبی رضایی از مازندران، عادل مجللی از گلستان، شاهو ناصری از کردستان، شایان حسینی از بوشهر و کیا اسکندانی از تهران در بخش کانوی آقایان نفرات دعوت‌شده به این مرحله از اردوی تیم ملی آبهای آرام الف هستند.

ورزشکاران تیم ملی ب نیز با هدایت و برنامه پدرو سنا سرمربی برزیلی تیم ملی تمرینات خود را در هیات‌های قایقرانی محل زندگی خود تحت نظر دستیاران سرمربی تیم ملی انجام می‌دهند.

https://instagram.com/80_shopbrand?igshid=NzZlODBkYWE4Ng==

بر این اساس ۲۹ ورزشکار بانوان و آقایان در هیات‌های قایقرانی گیلان، تهران، مازندران، لرستان، کرمانشاه، بوشهر، البرز، اصفهان و آذربایجان شرقی تمرینات خود را ادامه خواهند داد.

در استان گیلان یاس شافعی در کایاک بانوان، زیبا سماک‌حرفه در کانوی بانوان، داریوش محمدی، امیرحسین آقامیرزایی، عباس حسینی و صادق زمانی در کایاک آقایان و محمدسینا شکوری و محمد عباسی در کانوی آقایان تحت نظر آرش بصارت‌دار دستیار سرمربی، آرزو مرادی مربی هیات و عباس صیادی به عنوان سرپرست تمرین خواهند کرد.

در استان تهران ارشین رضانژاد و ترنم اکبرزاده در کایاک بانوان، زهرا مطهر و هستی ناصری در کانوی بانوان، فربود کیانی، محمد میرزایی، محمد پیشگاهی و ابوالفضل درجزی در کایاک آقایان و امیرحسین قالیباف و ارشیا عبدالهی در کانوی آقایان تحت نظر علیرضا علیمحمدی تمرین می‌کنند.

در استان مازندران امیررضا آهنگربهان در کایاک آقایان و گلناز غضنفریان در کایاک بانوان در اردو هستند.

در استان لرستان علیرضا خمسه در کایاک آقایان، در استان کرمانشاه سما یاسمی در کایاک بانوان و در استان آذربایجان شرقی شیما داناپور در کانوی بانوان به اردو دعوت شده‌اند.

در استان بوشهر مژده مطرقی در کانوی بانوان و عرفان زنده‌پی در کانوی آقایان تحت نظر هادی کللی در اردو حاضر هستند.

در استان البرز کیانا گلبندها در کایاک بانوان تحت نظر روژان پیروزنیا تمرین خواهد کرد.

در استان اصفهان نسترن خیرالهی در کانوی بانوان و امیررضا برزگر در کایاک آقایان زیر نظر فاطمه توکلی تمرین می‌کند.


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


کد اعلام وصول الکترونیکی