رفتن به بالا
  • یکشنبه - 8 اردیبهشت 1398 - 11:45
  • کد خبر : ۴۷۰۸
  • چاپ خبر : در آغاز اولین مرحله اردوی آمادگی به میزبانی یزد؛ تیم ملی کانوپولو زیر ۲۱ سال بانوان به آب می زند 

در آغاز اولین مرحله اردوی آمادگی به میزبانی یزد؛ تیم ملی کانوپولو زیر ۲۱ سال بانوان به آب می زند 

به گزارش یاریزان و با اعلام فدراسیون قایقرانی، با توجه به برگزاری مسابقات کانوپولو قهرمانی آسیا 2019 به میزبانی میهن عزیزمان، تیم های ملی در رده های سنی بزرگسالان و زیر 21 سال خود را برای حضور پرقدرت در این رقابت ها آماده می کنند. با این هدف تیم ملی کانوپولو زیر 21 سال بانوان اولین مرحله اردوی آمادگی خود را با 25 قایقران در یزد آغاز خواهد کرد.

  دور نخست اردوی انتخابی تیم ملی کانوپولو زیر ۲۱ سال بانوان از فردا ۹ اردیبهشت به میزبانی هیات قایقرانی استان یزد برگزار می شود. به گزارش یاریزان و با اعلام فدراسیون قایقرانی، با توجه به برگزاری مسابقات کانوپولو قهرمانی آسیا ۲۰۱۹ به میزبانی میهن عزیزمان، تیم های ملی در رده های سنی بزرگسالان و […]

Yarizan telegram Channel آدرس کانال تلگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

Yarizan page Instagram آدرس پیج اینستاگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

 

دور نخست اردوی انتخابی تیم ملی کانوپولو زیر ۲۱ سال بانوان از فردا ۹ اردیبهشت به میزبانی هیات قایقرانی استان یزد برگزار می شود.

به گزارش یاریزان و با اعلام فدراسیون قایقرانی، با توجه به برگزاری مسابقات کانوپولو قهرمانی آسیا ۲۰۱۹ به میزبانی میهن عزیزمان، تیم های ملی در رده های سنی بزرگسالان و زیر ۲۱ سال خود را برای حضور پرقدرت در این رقابت ها آماده می کنند. با این هدف تیم ملی کانوپولو زیر ۲۱ سال بانوان اولین مرحله اردوی آمادگی خود را با ۲۵ قایقران در یزد آغاز خواهد کرد.
این اردو از فردا ۹ اردیبهشت آغاز و تا ۱۸ اردبهشت ماه ادامه خواهد داشت.
نفرات منتخب مسابقات قهرمانی کشور و کادر فنی از قایقرانان ۸ استان به اردو دعوت شده اند.
دلارام راثی مرزآبادی مربی و محمود بهرامی سرپرست این اردو هستند.
مهنوش زارعی از اصفهان، عطیه سلمیانی از زنجان، آناهیتا مهترپور و پریا شکوری از البرز، شیوا لکزایی، آتوسا اسلامی، فاطمه سهرابی منش، آذین مهدی زاده، نگین ابراهیمی، رومینا لاهوتی، ملیکا سماکی و مهنا رضایی از مازندران، نازنین زهرا فلاح زاده، نگار قائم دوست، فروغ گلشن تفتی و مریم شیبانی از یزد، مبینا رحیمی و یگانه اسحاق زاده از خراسان رضوی، ملیکا برون، کیمیا مرادی، صدف صالحی، نرگس فراهانی، حدیث حاجی حاجی و مبینا کارخانه از مرکزی و نیایش اسماعیلی از سیستان و بلوچستان ورزشکاران دعوت شده به دور نخست اردو هستند.
گفتنی است با اعلام کادر فنی روز ۱۳ اردیبهشت تست انتخابی انجام می شود و فقط نفرات برتر در اردو باقی می مانند.

 

------------------------------------


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


کد اعلام وصول الکترونیکی