رفتن به بالا
  • پنجشنبه - 9 شهریور 1402 - 15:52
  • کد خبر : ۱۶۴۸۷
  • چاپ خبر : درخشش ورزشکاران کردستانی و آذربایجان غربی در المپیاد استعدادهای برتر قایقرانی

درخشش ورزشکاران کردستانی و آذربایجان غربی در المپیاد استعدادهای برتر قایقرانی

به گزارش یاریزان؛ المپیاد استعدادهای برتر قایقرانی در رشته‌های آبهای آرام، اسلالوم و روئینگ برگزار می‌شود. میزبان این دوره از مسابقات هیات قایقرانی استان تهران است و رقابت‌ها در دریاچه آزادی انجام می‌شود. در بخش روئینگ آقایان ۱۴ ورزشکار از استان های آذربایجان غربی، تهران، فارس، کردستان، هرمزگان، چهارمحال وبختیاری، مازندران و زنجان در این رقابت حضور داشتند. در روئینگ تکنفره ۵۰۰ متر رامان حسن خانی از آذربایجان غربی مدال طلا، هورام شبرندی از کردستان مدال نقره و محمد رهنمون از تهران مدال برنز را به دست آوردند. در روئینگ تکنفره ۲۰۰ متر مانی رحمانی از آذربایجان غربی مدال طلا، کارن فرجی از کردستان مدال نقره و بردیا منتظرالقائم از تهران مدال برنز را به دست آوردند. در پایان مسابقات مراسم توزیع مدال با حضور مسئولان فدراسیون، وزارت ورزش، اداره کل ورزش و جوانان و هیات قایقرانی استان تهران برگزار شد.

المپیاد استعدادهای برتر قایقرانی در رشته روئینگ آقایان با درخشش ورزشکارانی از کردستان و آذربایجان غربی و مشخص شدن نفرات برتر در دریاچه آزادی برگزار شد.

تبلیغ کانال کاریابی و استخدامی فرصت شغلی شغل پیدا کردن ایلام آذربایجان غربی کردستان کرمانشاه تهران

المپیاد استعدادهای برتر قایقرانی در رشته روئینگ آقایان با درخشش ورزشکارانی از کردستان و آذربایجان غربی و مشخص شدن نفرات برتر در دریاچه آزادی برگزار شد.

به گزارش یاریزان؛ المپیاد استعدادهای برتر قایقرانی در رشته‌های آبهای آرام، اسلالوم و روئینگ برگزار می‌شود.

میزبان این دوره از مسابقات هیات قایقرانی استان تهران است و رقابت‌ها در دریاچه آزادی انجام می‌شود.

در بخش روئینگ آقایان ۱۴ ورزشکار از استان های آذربایجان غربی، تهران، فارس، کردستان، هرمزگان، چهارمحال وبختیاری، مازندران و زنجان در این رقابت حضور داشتند.

در روئینگ تکنفره ۵۰۰ متر رامان حسن خانی از آذربایجان غربی مدال طلا، هورام شبرندی از کردستان مدال نقره و محمد رهنمون از تهران مدال برنز را به دست آوردند.

در روئینگ تکنفره ۲۰۰ متر مانی رحمانی از آذربایجان غربی مدال طلا، کارن فرجی از کردستان مدال نقره و بردیا منتظرالقائم از تهران مدال برنز را به دست آوردند.

 

------------------------------------

در پایان مسابقات مراسم توزیع مدال با حضور مسئولان فدراسیون، وزارت ورزش، اداره کل ورزش و جوانان و هیات قایقرانی استان تهران برگزار شد.


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


کد اعلام وصول الکترونیکی