رفتن به بالا
  • شنبه - 17 تیر 1402 - 15:28
  • کد خبر : ۱۵۹۸۵
  • چاپ خبر : دختران جوان هندبال ایران دوباره به مسابقات جهانی راه یافتند

دختران جوان هندبال ایران دوباره به مسابقات جهانی راه یافتند

به گزارش یاریزان؛ تیم ملی هندبال جوانان دختر ایران در آخرین بازی خود در هفدهمین دوره مسابقات قهرمانی جوانان دختر به مصاف تیم قدرتمند قزاقستان رفت و در پایان با ارائه یک نمایش درخشان توانست این تیم را با نتیجه 27 بر 24 شکست دهد تا سهمیه حضور در مسابقات قهرمانی جهان را کسب کند. ملی‌پوشان با درخشش هانیه شاه ویسی و نگین رحمانی دو هندبالیست سنندجی در ترکیب خود در این رقات ها با نظم تیمی هماهنگ و همچنین عکس‌العمل‌های فوق‌العاده الناز یارمحمدی دروازه‌بان تیم ملی توانست نیمه نخست دیدار با قزاقستان را با برتری 15 بر 12 به سود خود ثبت کند. قزاقستان در نیمه دوم کار را برای دختران هندبالیست ایران سخت‌تر کرد و توانست اختلاف را به یک گل برساند اما باز هم کار هماهنگ ملی‌پوشان و عملکرد عالی یارمحمدی درون دروازه باعث شد قزاقستان نتواند کاری از پیش ببرد.

با حضور دو ملی پوش سنندجی ، دختران جوان هندبال ایران با شکست قزاقستان و با ایستادن در رده پنجم سهمیه حضور در مسابقات جهانی را کسب کردند.

Yarizan telegram Channel آدرس کانال تلگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

Yarizan page Instagram آدرس پیج اینستاگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

 

دختران جوان هندبال ایران با شکست قزاقستان سهمیه حضور در مسابقات جهانی را کسب کردند.

به گزارش یاریزان؛ تیم ملی هندبال جوانان دختر ایران در آخرین بازی خود در هفدهمین دوره مسابقات قهرمانی جوانان دختر به مصاف تیم قدرتمند قزاقستان رفت و در پایان با ارائه یک نمایش درخشان توانست این تیم را با نتیجه ۲۷ بر ۲۴ شکست دهد تا سهمیه حضور در مسابقات قهرمانی جهان را کسب کند.

 

------------------------------------

ملی‌پوشان با درخشش هانیه شاه ویسی و نگین رحمانی دو هندبالیست سنندجی در ترکیب خود در این رقات ها با نظم تیمی هماهنگ و همچنین عکس‌العمل‌های فوق‌العاده الناز یارمحمدی دروازه‌بان تیم ملی توانست نیمه نخست دیدار با قزاقستان را با برتری ۱۵ بر ۱۲ به سود خود ثبت کند.

قزاقستان در نیمه دوم کار را برای دختران هندبالیست ایران سخت‌تر کرد و توانست اختلاف را به یک گل برساند اما باز هم کار هماهنگ ملی‌پوشان و عملکرد عالی یارمحمدی درون دروازه باعث شد قزاقستان نتواند کاری از پیش ببرد.

دختران جوان هندبال ایران در نهایت با پیروزی ۲۷ بر ۲۴ حریف قدرتمند خود را شکست دادند و با ایستادن در رده پنجم این دوره از رقابت‌ها جواز حضور در مسابقات قهرمانی جهان را به دست آورد.

https://instagram.com/80_shopbrand?igshid=NzZlODBkYWE4Ng==

پیش از این دیدار دو تیم ازبکستان و هنگ‌کنگ برای کسب رده هفتم با هم دیدار کردند که ازبکستان توانست با نتیجه ۴۴ بر ۲۳ میزبان را شکست دهد تا جایگاه ششم این دوره از جام را کسب کند.

فردا در آخرین روز این مسابقات چین و کره جنوبی برای کسب عنوان قهرمانی در فینال با یکدیگر مصاف می‌کنند و ژاپن و چین تایپه در رده‌بندی دیدار خواهند کرد.


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


کد اعلام وصول الکترونیکی