رفتن به بالا
  • یکشنبه - 7 شهریور 1400 - 17:49
  • کد خبر : ۱۱۵۵۵
  • مشاهده :  340 بازدید
  • چاپ خبر : خانه پیشکسوتان ورزش در کرمانشاه افتتاح شد

خانه پیشکسوتان ورزش در کرمانشاه افتتاح شد

به گزارش یاریزان؛ اولین خانه پیشکسوتان ورزش کشور روز یکشنبه با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه و جمعی از پیشکسوتان ورزش در موزه ورزش مجموعه ورزشی آزادی کرمانشاه افتتاح شد و به بهره‌برداری رسید. صابر رحیمی در این مراسم با اشاره به تاکید مهندس بازوند برای افتتاح این مجموعه گفت: پیشکسوتان سرمایه‌های ورزش استان هستند و ما باید از تجربیات شما در رشته‌های مختلف استفاده کنیم. وی جایگاه پیشکسوتان در جامعه را بسیار والا توصیف کرد و اظهار داشت: همکاری یک تیم همدل و همراه در ورزش استان، حضور شما پیشکسوتان و مهندس بازوند که نگاه ویژه‌ای به ورزش دارند، منجر عملکردی قابل قبول و جهش در همه شاخص‌های توسعه‌ای ورزش در استان شده است.

خانه پیشکسوتان ورزش در در موزه ورزش مجموعه ورزشی آزادی کرمانشاه افتتاح شد و به بهره‌برداری رسید.

خانه پیشکسوتان ورزش در در موزه ورزش مجموعه ورزشی آزادی کرمانشاه افتتاح شد.

به گزارش یاریزان؛ اولین خانه پیشکسوتان ورزش کشور روز یکشنبه با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه و جمعی از پیشکسوتان ورزش در موزه ورزش مجموعه ورزشی آزادی کرمانشاه افتتاح شد و به بهره‌برداری رسید.

صابر رحیمی در این مراسم با اشاره به تاکید مهندس بازوند برای افتتاح این مجموعه گفت: پیشکسوتان سرمایه‌های ورزش استان هستند و ما باید از تجربیات شما در رشته‌های مختلف استفاده کنیم.

وی جایگاه پیشکسوتان در جامعه را بسیار والا توصیف کرد و اظهار داشت: همکاری یک تیم همدل و همراه در ورزش استان، حضور شما پیشکسوتان و مهندس بازوند که نگاه ویژه‌ای به ورزش دارند، منجر عملکردی قابل قبول و جهش در همه شاخص‌های توسعه‌ای ورزش در استان شده است.


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه