رفتن به بالا
  • پنجشنبه - 31 شهریور 1401 - 15:24
  • کد خبر : ۱۳۵۸۱
  • چاپ خبر : حمیده ایرانمنش: انتظار زیادی از تیم پینگ‌پنگ زنان در قهرمانی جهان نداشته باشید!

حمیده ایرانمنش: انتظار زیادی از تیم پینگ‌پنگ زنان در قهرمانی جهان نداشته باشید!

حمیده ایرانمنش سرمربی تیم ملی تنیس روی میز زنان ایران در مورد حضور در قهرمانی جهان گفت: نباید انتظار آنچنانی از تیم داشته باشیم چون شرایط خیلی سخت و سطح مسابقات بالاست. فقط می‌رویم که عملکرد خوبی داشته باشیم و رنگینگ جهانی‌مان را ارتقا ببخشیم. به گزارش یاریزان و به نقل از خبرگزاری ایسنا، تیم ملی تنیس روی میز زنان ایران هشتم مهرماه رقابت خود را در مسابقات قهرمانی جهان آغاز می‌کند. ندا شهسواری، مهشید اشتری، شیما صفایی، پریناز حاجیلو و الینا رحیمی در ترکیب تیم ایران در قهرمانی جهان هستند. حمیده ایرانمنش سرمربی تیم ملی در مورد وضعیت آمادگی بازیکنان ملی پوش گفت: اردوی متصل به اعزام را از ۲۰ شهریور شروع کردیم و تا چهارم مهرماه که زمان اعزام تیم است، ادامه خواهد داشت. تمرینات تیم ملی تنیس روی میز زنان ایران را در دو نوبت صبح و بعد از ظهر انجام می‌دهیم و تا اینجا شرایط خوب بوده است. امیدوارم در مسابقات عملکرد خوبی داشته باشیم. وی افزود: هرچه از اردو می‌گذرد و به مسابقات نزدیک می‌شویم. بازیکنان به پیک عملکرد خود نزدیک می شوند و باید گفت در مجموع شرایط نسبتا خوبی دارند. حمیده ایرانمنش با بیان اینکه ۳۱ تیم برای حضور در قهرمانی جهان اعلام آمادگی کرده‌اند، ادامه داد: از نظر رنکینگ، ما کشور بیست و نهم هستیم. به همین دلیل شرایط برایمان سخت است. کشورهای قدرتمند جهان در این مسابقات حضور دارند. با توجه به رنکینگ‌مان در هر گروهی قرار بگیریم، در سید آخر آن گروه خواهیم بود و سه تیم بالاتر از ما قطعاً قوی‌تر هستند. نباید انتظار آنچنانی از تیم ملی تنیس روی میز بانوان ایران داشته باشیم چون شرایط خیلی سخت و سطح مسابقات بالاست. فقط می‌رویم که عملکرد خوبی داشته باشیم و رنگینگ جهانی‌مان را ارتقا ببخشیم. شایان ذکر است؛ ندا شهسواری از کرمانشاه و الینا رحیمی از مهاباد در اردوی تیم ملی تنیس روی میز بانوان ایران حضور دارند.

حمیده ایرانمنش سرمربی تیم ملی تنیس روی میز زنان ایران در مورد حضور در قهرمانی جهان گفت: نباید انتظار آنچنانی از تیم داشته باشیم چون شرایط خیلی سخت و سطح مسابقات بالاست. فقط می‌رویم که عملکرد خوبی داشته باشیم و رنگینگ جهانی‌مان را ارتقا ببخشیم.

تبلیغ کانال کاریابی و استخدامی فرصت شغلی شغل پیدا کردن ایلام آذربایجان غربی کردستان کرمانشاه تهران

حمیده ایرانمنش سرمربی تیم ملی تنیس روی میز زنان ایران در مورد حضور در قهرمانی جهان گفت: نباید انتظار آنچنانی از تیم داشته باشیم چون شرایط خیلی سخت و سطح مسابقات بالاست. فقط می‌رویم که عملکرد خوبی داشته باشیم و رنگینگ جهانی‌مان را ارتقا ببخشیم.

به گزارش یاریزان و به نقل از خبرگزاری ایسنا، تیم ملی تنیس روی میز زنان ایران هشتم مهرماه رقابت خود را در مسابقات قهرمانی جهان آغاز می‌کند.

ندا شهسواری، مهشید اشتری، شیما صفایی، پریناز حاجیلو و الینا رحیمی در ترکیب تیم ایران در قهرمانی جهان هستند.

حمیده ایرانمنش سرمربی تیم ملی در مورد وضعیت آمادگی بازیکنان ملی پوش گفت: اردوی متصل به اعزام را از ۲۰ شهریور شروع کردیم و تا چهارم مهرماه که زمان اعزام تیم است، ادامه خواهد داشت. تمرینات تیم ملی تنیس روی میز زنان ایران را در دو نوبت صبح و بعد از ظهر انجام می‌دهیم و تا اینجا شرایط خوب بوده است. امیدوارم در مسابقات عملکرد خوبی داشته باشیم.

وی افزود: هرچه از اردو می‌گذرد و به مسابقات نزدیک می‌شویم. بازیکنان به پیک عملکرد خود نزدیک می شوند و باید گفت در مجموع شرایط نسبتا خوبی دارند.

حمیده ایرانمنش با بیان اینکه ۳۱ تیم برای حضور در قهرمانی جهان اعلام آمادگی کرده‌اند، ادامه داد: از نظر رنکینگ، ما کشور بیست و نهم هستیم. به همین دلیل شرایط برایمان سخت است. کشورهای قدرتمند جهان در این مسابقات حضور دارند. با توجه به رنکینگ‌مان در هر گروهی قرار بگیریم، در سید آخر آن گروه خواهیم بود و سه تیم بالاتر از ما قطعاً قوی‌تر هستند. نباید انتظار آنچنانی از تیم ملی تنیس روی میز بانوان ایران داشته باشیم چون شرایط خیلی سخت و سطح مسابقات بالاست. فقط می‌رویم که عملکرد خوبی داشته باشیم و رنگینگ جهانی‌مان را ارتقا ببخشیم.

 

------------------------------------

شایان ذکر است؛ ندا شهسواری از کرمانشاه و الینا رحیمی از مهاباد در اردوی تیم ملی تنیس روی میز بانوان ایران حضور دارند.


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


کد اعلام وصول الکترونیکی