رفتن به بالا
  • جمعه - 21 مرداد 1401 - 18:56
  • کد خبر : ۱۳۱۱۸
  • چاپ خبر : حافظ قشقایی مدال برنز مسابقات وزنه برداری بازی های کشورهای اسلامی را بر گردن انداخت

حافظ قشقایی مدال برنز مسابقات وزنه برداری بازی های کشورهای اسلامی را بر گردن انداخت

حافظ قشقایی نماینده کرمانشاهی دسته ۶۷ کیلوگرم وزنه برداری ایران به مدال برنز دو ضرب بازی های کشورهای اسلامی دست یافت. به گزارش یاریزان؛ حافظ قشقایی ملی پوش دسته ۶۷ کیلوگرم وزنه برداری ایران موفق شد صاحب مدال برنز بازی های کشورهای اسلامی شود. نماینده دسته ۶۷ کیلوگرم وزنه برداری کشورمان با مهار وزنه ۱۲۷ کیلوگرم در جایگاه نهم حرکت یکضرب مسابقات وزنه برداری بازیهای کشورهای اسلامی قرار گرفت. حافظ قشقایی ملی پوش دسته ۶۷ کیلوگرم تیم وزنه برداری ایران دقایقی پیش در پنجمین دوره بازیهای همبستگی کشورهای اسلامی به روی تخته رفت و با مهار وزنه ۱۲۷ کیلوگرم در جایگاه نهم این دسته قرار گرفت. وی در اولین حرکت یکضرب وزنه ۱۲۰ کیلوگرمی را بالای سر برد، در دومین حرکت وزنه ۱۲۷ کیلوگرمی را مهار کرد و در سومین حرکت نتوانست وزنه ۱۳۲ کیلوگرمی را مهار کند و با این رکورد در جایگاه نهم جدول حرکت یکضرب قرار گرفت. آدخامجوف ارگاشف از ازبکستان با مهار وزنه ۱۴۱ کیلوگرم در جایگاه نخست این حرکت قرار دارد. وزنه بردار کرمانشاهی در حرکت اول دوضرب وزنه 162 کیلوگرمی را مهار کرد. وی در حرکت دوم موق به مهار وزنه 172 کیلوگرمی شد اما در حرکت سوم نتوانست وزنه 175 کیلوگرمی را مهار کند تا مدال برنز را بر گردن بیاویزد. قشقایی در مجموع هم با رکورد 299 در رده پنجم قرار گرفت. در این دسته یوسف گنچ از ترکیه با رکورد 174 کیلوگرم به مدال طلای دو ضرب رسید. مدال طلای مجموع هم به ارگاشف وزنه بردار ازبکستان با رکورد 314 رسید. در رقابت های گروه A این دسته ۱۳ وزنه بردار از کشورهای ایران، اوگاندا، ترکیه، امارات متحده، ازبکستان، عربستان،اردن، اندونزی، عمان، ترکمستان و آذربایجان حضور دارند.

حافظ قشقایی نماینده کرمانشاهی دسته ۶۷ کیلوگرم وزنه برداری ایران به مدال برنز دو ضرب بازی های کشورهای اسلامی دست یافت.

تبلیغ کانال کاریابی و استخدامی فرصت شغلی شغل پیدا کردن ایلام آذربایجان غربی کردستان کرمانشاه تهران

حافظ قشقایی نماینده کرمانشاهی دسته ۶۷ کیلوگرم وزنه برداری ایران به مدال برنز دو ضرب بازی های کشورهای اسلامی دست یافت.

به گزارش یاریزان؛ حافظ قشقایی ملی پوش دسته ۶۷ کیلوگرم وزنه برداری ایران موفق شد صاحب مدال برنز بازی های کشورهای اسلامی شود.

نماینده دسته ۶۷ کیلوگرم وزنه برداری کشورمان با مهار وزنه ۱۲۷ کیلوگرم در جایگاه نهم حرکت یکضرب مسابقات وزنه برداری بازیهای کشورهای اسلامی قرار گرفت.

حافظ قشقایی ملی پوش دسته ۶۷ کیلوگرم تیم وزنه برداری ایران دقایقی پیش در پنجمین دوره بازیهای همبستگی کشورهای اسلامی به روی تخته رفت و با مهار وزنه ۱۲۷ کیلوگرم در جایگاه نهم این دسته قرار گرفت.

وی در اولین حرکت یکضرب وزنه ۱۲۰ کیلوگرمی را بالای سر برد، در دومین حرکت وزنه ۱۲۷ کیلوگرمی را مهار کرد و در سومین حرکت نتوانست وزنه ۱۳۲ کیلوگرمی را مهار کند و با این رکورد در جایگاه نهم جدول حرکت یکضرب قرار گرفت. آدخامجوف ارگاشف از ازبکستان با مهار وزنه ۱۴۱ کیلوگرم در جایگاه نخست این حرکت قرار دارد.

وزنه بردار کرمانشاهی در حرکت اول دوضرب وزنه ۱۶۲ کیلوگرمی را مهار کرد. وی در حرکت دوم موق به مهار وزنه ۱۷۲ کیلوگرمی شد اما در حرکت سوم نتوانست وزنه ۱۷۵ کیلوگرمی را مهار کند تا مدال برنز را بر گردن بیاویزد. قشقایی در مجموع هم با رکورد ۲۹۹ در رده پنجم قرار گرفت.

 

------------------------------------

در این دسته یوسف گنچ از ترکیه با رکورد ۱۷۴ کیلوگرم به مدال طلای دو ضرب رسید. مدال طلای مجموع هم به ارگاشف وزنه بردار ازبکستان با رکورد ۳۱۴ رسید.

در رقابت های گروه A این دسته ۱۳ وزنه بردار از کشورهای ایران، اوگاندا، ترکیه، امارات متحده، ازبکستان، عربستان،اردن، اندونزی، عمان، ترکمستان و آذربایجان حضور دارند.


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


کد اعلام وصول الکترونیکی