رفتن به بالا
  • جمعه - 21 آذر 1399 - 17:21
  • کد خبر : ۸۸۳۷
  • مشاهده :  1104 بازدید
  • چاپ خبر : جواد فروغی در رشته تپانچه بادی ، قهرمان مسابقات آزاد بین المللی تیراندازی مصر شد
با کسب بالاترین امتیاز؛

جواد فروغی در رشته تپانچه بادی ، قهرمان مسابقات آزاد بین المللی تیراندازی مصر شد

جواد فروغی ملی پوش المپیکی ایلامی تیم ملی تیراندازی ایران که به ویروس کرونا مبتلا شده است گفت: احتمال می دهم که در محیط بیمارستان به ویروس کرونا مبتلا شده باشم و از اینکه به هموطنانم در لباس پرستاری خدمت کردم بسیار خرسندم.

با برگزاری فینال مسابقات آزاد بین المللی تیراندازی مصر، جواد فروغی تیرانداز در رشته تپانچه بادی موفق به کسب مقام قهرمانی شد.

تبلیغ کانال کاریابی و استخدامی فرصت شغلی شغل پیدا کردن ایلام آذربایجان غربی کردستان کرمانشاه تهران

با برگزاری فینال مسابقات آزاد بین المللی تیراندازی مصر، جواد فروغی تیرانداز المپیکی ایران در رشته تپانچه بادی با کسب بالاترین امتیاز نسبت به سایر رقبای خود موفق به کسب مقام قهرمانی شد.

 

به گزارش یاریزان و با اعلام فدراسیون تیراندازی، این رقابتها از روز گذشته در مرحله مقدماتی تپانچه بادی آقایان آغاز شده بود که امروز ۲۱ آذر ماه با برگزاری فینال این ماده جواد فروغی با کسب بالاترین امتیاز به عنوان قهرمان این رقابتها شناخته شد و دیگر تیرانداز کشورمان وحیدگل خندان در جایگاه چهارم ایستاد.

پس از فروغی نماینده کشورهای عربستان و ویتنام به ترتیب در جایگاه های دوم و سوم قرار گرفتند.

پیش از این دو نماینده دیگر ایران امیرجوهری خو و چنگیز مسیب زاده با امتیاز ۵۷۱ و ۵۶۹ به ترتیب با قرار گرفتن در جایگاه سیزدهم و شانزدهم به کار خود پایان دادند.

مسابقات آزاد تیراندازی بین المللی مصر از ۱۹ تا ۲۱ آذرماه در رشته های تفنگ و تپانچه بادی آقایان و بانوان با حضور۲۲۰ ورزشکار از ۱۷کشور دنیا به صورت آنلاین برگزار شد.

 

------------------------------------


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه