رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۸
  • کد خبر : ۶۸۵۴
  • چاپ خبر : جلسه سیاست گذاری و برنامه ریزی هیات ووشو استان ایلام برگزار شد

جلسه سیاست گذاری و برنامه ریزی هیات ووشو استان ایلام برگزار شد

علی شائی مدیر کل اداره ورزش وجوانان استان ایلام گفت: این تعطیلی شامل بخش اداری و سازمانی نیست؛ و بخش اداری این اداره کل روال عادی به فعالیت اداری و سازمانی خود ادامه می دهد.

جلسه سیاست گذاری و برنامه ریزی هیات ووشو استان ایلام با حضور مدیر کل ورزش و جوانان و مسئولان استانی این رشته در دفتر مدیرکل برگزار شد.

جلسه سیاست گذاری و برنامه ریزی هیات ووشو استان ایلام با حضور مدیر کل ورزش و جوانان و مسئولان استانی این رشته برگزار شد.

به گزارش یاریزان؛ جلسه سیاست گذاری و برنامه ریزی هیات ووشو استان ایلام با حضور علی شائی مدیر کل ورزش و جوانان، کریمی معاون امور ورزش، نیک سرشت معاون امور ورزش بانوان، خوبسرشت رییس هیات ووشو استان و سایر اعضا در دفتر مدیر کل برگزار شد.

علی شائی مدیر کل ورزش و جوانان استان ایلام در جلسه هماهنگی هیات ووشو گفت: با توجه به ظرفیتهای قهرمانی در این رشته نسبت به شناسایی و معرفی قهرمانان ورزشی برای حضور قدرتمند در سال جاری اهتمام داشته باشند.

مدیر کل ورزش و جوانان در ادامه افزود :جلسه عمومی سالیانه، ارتباط موثر با کارشناسان ورزش اداره کل، راه اندازی لیگ استانی، کسب جایگاه مناسب هیات در سطح کشور در مسیر توسعه و اعتلای هیات ووشو تاثیر گذار خواهد بود.

کریمی معاون امور ورزش استان در خصوص عملکرد هیات ووشو استان در سال ۹۸ گفت : در کل عملکرد هیات ووشو قابل قبول بوده و با برنامه ریزی دقیق در سال جاری شاهد توسعه رشته ووشو در سطوح مختلف ملی و بین الملی خواهیم بود.

کریمی در ادامه بیان داشت :هیات ووشو استان اقدامات لازم جهت راه اندازی این رشته در سطح کل شهرستانها و بخشهای مستعد فراهم و کلاسهای آموزشی در دو بخش اقایان و بانوان در دستور کار هیات از اولویتها است.

خبرنگار: هژیر نیک مهر

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه