رفتن به بالا
  • شنبه - 28 مرداد 1402 - 11:38
  • کد خبر : ۱۶۴۰۴
  • چاپ خبر : تیم ملی قایقرانی آبهای آرام ایران جهت حضور در مسابقات قهرمانی جهان عازم آلمان شد
با حضور دو بانوی کرمانشاهی؛

تیم ملی قایقرانی آبهای آرام ایران جهت حضور در مسابقات قهرمانی جهان عازم آلمان شد

به گزارش یاریزان؛ مسابقات قهرمانی جهان آبهای آرام و پاراکانو ۱ تا ۵ شهریورماه در دویسبورگ آلمان برگزار می‌شود. ملی‌پوشان ایران نیز در بخش بانوان و آقایان، کایاک، کانو و پاراکانو با ترکیب ۱۳ ورزشکار و ۴ مربی در این رقابت‌ها حضور دارند. پدرو سنا سرمربی، محسن میلاد مربی پاراکانو، رضا رئیسی مربی کایاک و ایمان پورعزیز مربی کانو کادر فنی تیم ملی در این دوره از مسابقات هستند و رضا صابونچی دبیرکل فدراسیون نیز به عنوان سرپرست این تیم را همراهی می‌کند. شهلا بهروزی راد، اسلام جاهدی و سعید حسین‌پور قایقرانان در بخش پاراکانو، هدیه کاظمی در بخش کایاک بانوان، هیوا افضلی و مائده شورگشتی در بخش کانوی بانوان، عادل مجللی، محمدنبی رضایی و کیا اسکندانی در بخش کانوی مردان و علی آقامیرزایی، پوریا شریفی، پیمان قویدل و سپهر ساعتچی در بخش کایاک مردان ملی‌پوشان آبهای آرام ایران در این رقابت‌ها هستند. این تیم بامداد امروز ۲۸ مردادماه تهران را به مقصد دویسبورگ محل برگزاری مسابقات ترک کرد. شایان ذکر است؛ شهلا بهروزی راد و هیوا افضلی دو بانوی قایقران کرمانشاهی همراه تیم ملی ایران در این رقابت ها حضور دارند. 

تیم ملی قایقرانی آبهای آرام و پاراکانو ایران با هدف حضور در مسابقات قهرمانی جهان بامداد امروز عازم آلمان شد.

تبلیغ کانال کاریابی و استخدامی فرصت شغلی شغل پیدا کردن ایلام آذربایجان غربی کردستان کرمانشاه تهران

تیم ملی قایقرانی آبهای آرام و پاراکانو ایران با هدف حضور در مسابقات قهرمانی جهان بامداد امروز عازم آلمان شد.

به گزارش یاریزان؛ مسابقات قهرمانی جهان آبهای آرام و پاراکانو ۱ تا ۵ شهریورماه در دویسبورگ آلمان برگزار می‌شود.

ملی‌پوشان ایران نیز در بخش بانوان و آقایان، کایاک، کانو و پاراکانو با ترکیب ۱۳ ورزشکار و ۴ مربی در این رقابت‌ها حضور دارند. پدرو سنا سرمربی، محسن میلاد مربی پاراکانو، رضا رئیسی مربی کایاک و ایمان پورعزیز مربی کانو کادر فنی تیم ملی در این دوره از مسابقات هستند و رضا صابونچی دبیرکل فدراسیون نیز به عنوان سرپرست این تیم را همراهی می‌کند.

شهلا بهروزی راد، اسلام جاهدی و سعید حسین‌پور قایقرانان در بخش پاراکانو، هدیه کاظمی در بخش کایاک بانوان، هیوا افضلی و مائده شورگشتی در بخش کانوی بانوان، عادل مجللی، محمدنبی رضایی و کیا اسکندانی در بخش کانوی مردان و علی آقامیرزایی، پوریا شریفی، پیمان قویدل و سپهر ساعتچی در بخش کایاک مردان ملی‌پوشان آبهای آرام ایران در این رقابت‌ها هستند.

این تیم بامداد امروز ۲۸ مردادماه تهران را به مقصد دویسبورگ محل برگزاری مسابقات ترک کرد.

شایان ذکر است؛ شهلا بهروزی راد و هیوا افضلی دو بانوی قایقران کرمانشاهی همراه تیم ملی ایران در این رقابت ها حضور دارند.

 

------------------------------------


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


کد اعلام وصول الکترونیکی